Rozpis pískání, 8. liga, skupina D

Modrá vopice TJ

Po 9.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 9.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 9.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 30.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 30.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 30.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Sebranka FC B

St 25.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 25.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 25.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 1.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 1.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 1.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Praga Calcio CC

St 8.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 8.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 8.11. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 4.12. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 4.12. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 4.12. 20:45 Běchovice 2 BECH

Sanitka AS

St 13.9. 19:15 Štěrboholy STER3
St 13.9. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 2.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 2.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 23.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Po 23.10. 20:30 Motorlet MOTO2

Dynamo Prak

Pa 15.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 15.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 5.10. 20:30 Motorlet MOTO1
St 25.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 25.10. 19:15 Hrabákova HRAB2

Masokombinát

Čt 14.9. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 14.9. 20:30 Motorlet MOTO3
St 4.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 4.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 26.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 26.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Omlékované Sojky

Po 18.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 18.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 10.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 10.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 22.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 22.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

UNYP´s Blazers

Po 11.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 11.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 16.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 16.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 6.11. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 6.11. 20:15 Ďáblice SK DABLI

KáGéčko C

Po 18.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 18.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 17.10. 19:00 Pražačka P3
Út 17.10. 20:15 Pražačka P3
Čt 9.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 9.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Lokál United

Ne 15.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 15.10. 17:30 Mikulova MIKU4
St 1.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 1.11. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 20.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 20.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Klapzubova jedenáctka

Ne 24.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 24.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Pa 20.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 20.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 6.11. 19:00 Pražačka P3
Po 6.11. 20:15 Pražačka P3

Hanspaulský beton

Po 23.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 23.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 16.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 16.11. 20:15 Pražačka P2
Čt 7.12. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 7.12. 19:30 Běchovice 2 BECH