Rozpis pískání, 8. liga, skupina D

Modrá vopice TJ

Čt 27.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 27.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 27.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 25.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 25.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Sebranka FC B

Po 15.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 15.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 15.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 29.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 29.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 29.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Praga Calcio CC

St 17.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 17.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 17.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 8.6. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 8.6. 20:15 Motorlet MOTO3

Sanitka AS

Čt 30.3. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 30.3. 20:15 Motorlet MOTO1
Čt 20.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 20.4. 20:15 Motorlet MOTO1
St 10.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 10.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Dynamo Prak

Čt 6.4. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 6.4. 20:45 Zákostelní ZAK
Út 25.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 25.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 6.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 6.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Masokombinát

St 22.3. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 22.3. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Ne 25.6. 18:45 Pražačka P1
Ne 25.6. 20:00 Pražačka P1

Omlékované Sojky

Ne 26.3. 13:45 Pražačka P1
Ne 26.3. 15:00 Pražačka P1
Pa 5.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 5.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 24.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 24.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

UNYP´s Blazers

Čt 20.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 20.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 10.5. 19:00 Meteor 8 METE2
St 10.5. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 29.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 29.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC

KáGéčko C

Čt 4.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 4.5. 20:15 Pražačka P2
Po 29.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 29.5. 20:15 Motorlet MOTO3
St 21.6. 19:00 Pražačka P3
St 21.6. 20:15 Pražačka P3

Lokál United

Út 4.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 4.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 24.4. 19:00 Pražačka P3
Po 24.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 15.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 15.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Klapzubova jedenáctka

Ne 26.3. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 26.3. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 19.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 19.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 6.6. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 6.6. 20:15 Motorlet MOTO3