Seznam týmů, 8. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
UNYP´s Blazers bílo-modrá
Sebranka FC B červená, modrá
Sanitka AS červeno-bílá
Praga Calcio CC červená
Omlékované Sojky modro-bílá
Modrá vopice TJ modrá, žluto-modrá
Masokombinát bílá
Lokál United černo-žlutá, černo-červená
KáGéčko C bílá
Hanspaulský beton bílá, černá
Klapzubova jedenáctka černá, bílá
Dynamo Prak červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Klapzubova jedenáctkaSebranka FC B Út 5.9. 18:15 ARIT
KáGéčko CPraga Calcio CC Út 5.9. 19:15 KORAB
Dynamo PrakUNYP´s Blazers Út 5.9. 19:15 HRAB1
MasokombinátModrá vopice TJ Út 5.9. 19:30 ARIT
Lokál UnitedOmlékované Sojky Út 5.9. 19:30 LITVI
Hanspaulský betonSanitka AS Út 5.9. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCLokál United Po 11.9. 19:15 KORAB
Dynamo PrakKlapzubova jedenáctka Po 11.9. 19:30 BECH
Sebranka FC BHanspaulský beton Po 11.9. 20:15 METE1
Sanitka ASKáGéčko C Po 11.9. 20:30 MOTO1
UNYP´s BlazersModrá vopice TJ Út 12.9. 19:15 HRAB1
Omlékované SojkyMasokombinát Út 12.9. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko CSebranka FC B Út 26.9. 18:00 KORAB
Lokál UnitedSanitka AS Út 26.9. 18:15 HOSTI
Modrá vopice TJOmlékované Sojky Út 26.9. 19:00 P2
Klapzubova jedenáctkaUNYP´s Blazers Út 26.9. 19:15 HRAB1
MasokombinátPraga Calcio CC Út 26.9. 19:30 ARIT
Hanspaulský betonDynamo Prak Út 26.9. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Klapzubova jedenáctkaHanspaulský beton Po 2.10. 20:45 ARIT
Dynamo PrakKáGéčko C Út 3.10. 18:15 NOVOB
Sebranka FC BLokál United Út 3.10. 18:15 LITVI
Praga Calcio CCModrá vopice TJ Út 3.10. 19:00 P1
UNYP´s BlazersOmlékované Sojky Út 3.10. 19:15 HRAB1
Sanitka ASMasokombinát Út 3.10. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko CKlapzubova jedenáctka Po 9.10. 18:15 MIKU4
Omlékované SojkyPraga Calcio CC Po 9.10. 20:15 DABLI
Lokál UnitedDynamo Prak Po 9.10. 20:45 NOVOB
Modrá vopice TJSanitka AS Út 10.10. 19:00 P3
Hanspaulský betonUNYP´s Blazers Út 10.10. 19:15 HRAB1
MasokombinátSebranka FC B Út 10.10. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Klapzubova jedenáctkaLokál United Po 16.10. 18:15 MIKU2
Hanspaulský betonKáGéčko C Po 16.10. 20:30 KORAB
Sanitka ASOmlékované Sojky Po 16.10. 20:30 MOTO1
Sebranka FC BModrá vopice TJ Út 17.10. 19:00 P2
UNYP´s BlazersPraga Calcio CC Út 17.10. 19:15 HRAB1
Dynamo PrakMasokombinát Út 17.10. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCSanitka AS Út 24.10. 18:15 SLIVE
Modrá vopice TJDynamo Prak Út 24.10. 19:00 P3
Lokál UnitedHanspaulský beton Út 24.10. 19:15 KORAB
KáGéčko CUNYP´s Blazers Út 24.10. 19:15 HRAB1
MasokombinátKlapzubova jedenáctka Út 24.10. 19:30 ARIT
Omlékované SojkySebranka FC B Út 24.10. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Klapzubova jedenáctkaModrá vopice TJ Út 31.10. 19:00 P1
UNYP´s BlazersSanitka AS Út 31.10. 19:15 HRAB1
Hanspaulský betonMasokombinát Út 31.10. 19:30 ARIT
Sebranka FC BPraga Calcio CC Út 31.10. 20:30 MOTO3
KáGéčko CLokál United Út 31.10. 20:45 MIKU2
Dynamo PrakOmlékované Sojky Út 31.10. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Sanitka ASSebranka FC B Po 6.11. 20:30 MOTO1
Praga Calcio CCDynamo Prak Út 7.11. 18:15 PRKOP
Omlékované SojkyKlapzubova jedenáctka Út 7.11. 18:15 ARIT
Modrá vopice TJHanspaulský beton Út 7.11. 19:00 P2
Lokál UnitedUNYP´s Blazers Út 7.11. 19:15 HRAB1
MasokombinátKáGéčko C Út 7.11. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Hanspaulský betonOmlékované Sojky Po 13.11. 19:30 NOVOB
Klapzubova jedenáctkaPraga Calcio CC Po 13.11. 20:45 ARIT
KáGéčko CModrá vopice TJ Út 14.11. 19:00 P2
UNYP´s BlazersSebranka FC B Út 14.11. 19:15 HRAB1
Lokál UnitedMasokombinát Út 14.11. 19:30 ARIT
Dynamo PrakSanitka AS Čt 16.11. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCHanspaulský beton Út 28.11. 19:15 KORAB
Omlékované SojkyKáGéčko C Út 28.11. 19:15 MALES
Sebranka FC BDynamo Prak Út 28.11. 19:30 BECH
Sanitka ASKlapzubova jedenáctka Út 28.11. 19:30 HOSTI
Modrá vopice TJLokál United Út 28.11. 19:30 ZAK
MasokombinátUNYP´s Blazers Út 28.11. 19:30 ARIT