Ne 15.10.17 16:15 MIKU4 Stříbrný hroch C Pražská Stoka   (HL8N)
Ne 15.10.17 17:30 MIKU4 Posílej FC Výlov 0.FC   (HL7L)
St 1.11.17 19:00 METE2 Atletico Dělo SFC B Red Leads   (HL6E)
St 1.11.17 20:15 METE2 Běchovičtí sršni B Metro AFK VET   (VL4C)
Po 20.11.17 19:15 ZAK Blesk VK VET A Rychlé pípy VET   (VL4A)
Po 20.11.17 20:30 ZAK Erectico TBC RAF Jinonice   (HL7B)

28. 11. 17 19:30 ZAK Modrá vopice TJ Lokál United 11. 0:4 (0:2)
Modrá vopice odehrála celý zápas bez střídání. Lokál měl více ze hry, více střel na bránu, a tak po zásluze zvítězil. Novotný
Modrá vopice TJ Lokál United
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Petr Šilhánek, Lukáš Vítek vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Tomáš Krčmář, Vadim Li, Jaroslav Pakosta, Rostislav Vocásek
1. Martin Fulín
25. Jaroslav Antoš
41. Petr Hostek
59. Tomáš Krčmář
14. 11. 17 19:30 ARIT Lokál United Masokombinát 10. 2:2 (1:1)
V první půli měl více ze hry Lokál, který však využil pouze jednu svou šanci. Po pauze se Lokál dostal opět do vedení, ale nakonec hosté spravedlivě vyrovnali. Husák
Lokál United Masokombinát
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Jan Barták, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Vadim Li, Jaroslav Pakosta, Rostislav Vocásek vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud
10. Tomáš Kloud
40. Jaroslav Pakosta
20., 57. Jakub Blažek
7. 11. 17 19:15 HRAB1 Lokál United UNYP´s Blazers 9. 3:2 (3:1)
Velmi kvalitní a pohledné utkání plné zarputilých soubojů. Domácí byli nakonec šťastnější, když přestáli závěrečný tlak hostů.
Lokál United UNYP´s Blazers
Ondřej Koláček – Jan Barták, Martin Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Oldřich Komárek, Jaroslav Pakosta, Matěj Rejhon, Rostislav Vocásek vs Daniel Frídel – Omirbek Azbekov, Leonardo Barni, Shawn Jose Fernandes, Florian Hölzl, Samuel Jahoda, Jaafer Aboshi Mohammad, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev, Nhat Anh Vu
4. Jan Barták
27. Ondřej Koláček
28. Rostislav Vocásek
4. Mikhail Popkov
51. Florian Hölzl
31. 10. 17 20:45 MIKU2 KáGéčko C Lokál United 8. 7:2 (2:0)
V zápase zvítězilo mládí. Hosté ve druhé půli nestačili fyzicky. Jan Lehejček, Martin Borota
KáGéčko C Lokál United
Adam Šivec – Richard Bárta, Matyáš Doubek, David Hron, Vít Jeřábek, Antonín Matys, Vojtěch Müller, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas vs Vladimír Sejk – Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Jaroslav Pakosta, Rostislav Vocásek
8., 13., 45. Antonín Matys
40. Matyáš Doubek
49., 55. Richard Bárta
51. Vít Jeřábek
31. Tomáš Kloud
52. Rostislav Vocásek
24. 10. 17 19:15 KORAB Lokál United Hanspaulský beton 7. 2:5 (1:3)
Zvítězilo lepší mužstvo.
Lokál United Hanspaulský beton
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Jan Barták, Tomáš Fulín, Tomáš Krčmář, Zdeněk Lichnovský, Jaroslav Pakosta, Matěj Rejhon, Rostislav Vocásek vs Ondřej Strada – Erdi Izgi, Daniel Janoško, Roman Kinský, Jan Stupka, František Typovský, Martin Vujtík
22. Jan Barták
43. Jaroslav Pakosta
20., 51., 53. Jan Stupka
26. Daniel Janoško
30. Martin Vujtík
16. 10. 17 18:15 MIKU2 Klapzubova jedenáctka Lokál United 6. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, ale rozhodla lepší koncovka domácích. Voldán
Klapzubova jedenáctka Lokál United
Martin Časta – Tomáš Bečvář, Jiří Březina, Marek Čelonk, Štěpán Dvořák, Jan Filip, Jan Kočí, Petr Kolovrátník, Matěj Kotz vs Ondřej Koláček – Jan Barták, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Vojtěch Neubauer, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek
18., 49., 55. Tomáš Bečvář
60. Petr Kolovrátník
9. Tomáš Fulín
33. Jan Barták
38. Martin Fulín
9. 10. 17 20:45 zzNOVOB Lokál United Dynamo Prak 5. 8:1 (4:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který svého soupeře jasně přehrál. Novotný,Kučera
Lokál United Dynamo Prak
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Jan Barták, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Tomáš Krčmář, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Filip Ságner, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek vs Matúš Gaľan – Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Jan Říha, Otmar Šťáva, Michal Vajčner
7. Zdeněk Lichnovský
28., 40., 52. Tomáš Kloud
28., 30., 41., 41. Vadim Li
17. Matúš Gaľan
3. 10. 17 18:15 LITVI Sebranka FC B Lokál United 4. 5:1 (2:0)
Sebranka zaslouženě vyhrála, a to hlavně díky lepší technické vybavenosti. Vostatek
Sebranka FC B Lokál United
Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Radek Kopal, Tomáš Kopal vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Vojtěch Neubauer, Rostislav Vocásek
12. Petr Karban
26. Tomáš Klement
41. Petr Haidinger
47. Vítězslav Bolf
51. Tomáš Kopal
40 Radek Kopal 33. Vojtěch Neubauer
26. 9. 17 18:15 HOSTI Lokál United Sanitka AS 3. 7:1 (3:0)
Jednoznačné utkání, zasloužená výhra domácích. Šaróka
Lokál United Sanitka AS
Ondřej Koláček – Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Tomáš Krčmář, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Matěj Rejhon, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Jáchym Straka
2., 28., 58. Zdeněk Lichnovský
21., 40. Rostislav Vocásek
36. Vadim Li
37. Tomáš Krčmář
59. Petr Puchmertl
11. 9. 17 19:15 KORAB Praga Calcio CC Lokál United 2. 2:2 (2:1)
Bojovné utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí začali úročit převahu v první půli. Po pauze se však hosté herně zvedli a byli výhře blíže. Dreksler, Rajniš
Praga Calcio CC Lokál United
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Zdeněk Lichnovský, Vojtěch Neubauer, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek
20. Martin Hladílek
22. Lukáš Jirát
29. Zdeněk Lichnovský
35. Rostislav Vocásek
5. 9. 17 19:30 LITVI Lokál United Omlékované Sojky 1. 2:4 (1:3)
Bezproblémové utkání slušné úrovně.
Lokál United Omlékované Sojky
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Jan Barták, Martin Fulín, Tomáš Kloud, Oldřich Komárek, Vojtěch Neubauer, Vladimír Sejk vs Daniel Orolín – Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner