Čt 26.10.17 18:15 zzNOVOB SP Clif Viktoria Bítovská B   (HL8H)
Čt 26.10.17 19:30 zzNOVOB Virtus Praha FK Sean team B   (HL7F)

28. 11. 17 19:30 ARIT Masokombinát UNYP´s Blazers 11. 3:3 (2:3)
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Kevin Cronin – Omirbek Azbekov, Leonardo Barni, Shawn Jose Fernandes, Florian Hölzl, Samuel Jahoda, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev, Nhat Anh Vu
8. Shalhar Suimaliev
12. Florian Hölzl
14. Mikhail Popkov
14. 11. 17 19:30 ARIT Lokál United Masokombinát 10. 2:2 (1:1)
V první půli měl více ze hry Lokál, který však využil pouze jednu svou šanci. Po pauze se Lokál dostal opět do vedení, ale nakonec hosté spravedlivě vyrovnali. Husák
Lokál United Masokombinát
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Jan Barták, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Vadim Li, Jaroslav Pakosta, Rostislav Vocásek vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud
10. Tomáš Kloud
40. Jaroslav Pakosta
20., 57. Jakub Blažek
7. 11. 17 19:30 ARIT Masokombinát KáGéčko C 9. 6:3 (4:1)
Zajímavé utkání skončilo vítězstvím domácích. Trnka
Masokombinát KáGéčko C
Martin Židlický – Martin Doubek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Vojtěch Müller – Richard Bárta, Matyáš Doubek, Matyáš Holna, David Hron, Vít Jeřábek, Antonín Matys, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas
59. Richard Bárta
31. 10. 17 19:30 ARIT Hanspaulský beton Masokombinát 8. 4:4 (3:3)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Hanspaulský beton Masokombinát
Ondřej Strada – Erdi Izgi, Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský, Martin Vujtík vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
15., 50. Martin Vujtík
28. Tomáš Keramidas
30. Erdi Izgi
5., 21., 55. Aleš Grulich
7. Jakub Blažek
24. 10. 17 19:30 ARIT Masokombinát Klapzubova jedenáctka 7. 6:7 (3:3)
V poslední minutě o výsledku gólové přestřelky rozhodla Klapzubova jedenáctka. Hošek
Masokombinát Klapzubova jedenáctka
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Petr Zátorský vs Tomáš Bečvář – Jiří Březina, Martin Časta, Štěpán Dvořák, Jan Filip, Jan Kočí, Matěj Kotz, Jan Stránský
60. Štěpán Dvořák
17. 10. 17 19:30 ARIT Dynamo Prak Masokombinát 6. 2:1 (1:0)
Dynamo Prak bylo fotbalovější a zaslouženě zvítězilo, i když se o výhru bojovalo až do konce. Čapla
Dynamo Prak Masokombinát
Miroslav Pešek – Peter Gaborčák, Matúš Gaľan, Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Jan Říha, Otmar Šťáva, Michal Vajčner vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
11. Vladimír Keleman
38. Peter Hankovský
27 Michal Vajčner 57. Pavel Kohút 51. Pavel Kohút
10. 10. 17 19:30 ARIT Masokombinát Sebranka FC B 5. 5:9 (4:4)
Střelecky divoké utkání a zasloužené vítězství Sebranky. Hošek
Masokombinát Sebranka FC B
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Tomáš Klement, Miroslav Ort
19., 20. Ondřej Teslík
22., 24., 51. Aleš Grulich
5., 38., 40., 44. Libor Honeš
12. Vítězslav Bolf
16. Michal Hlavatý
28., 32., 36. Petr Karban
3. 10. 17 19:30 ARIT Sanitka AS Masokombinát 4. 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase se Masokombinát prosadil v koncovce a ujal se vedení. Dále se hrálo velice svižně s množstvím šancí na obou stranách. Masokombinát dokázal dvě využít. Husák
Sanitka AS Masokombinát
Martin Komárek – Marek Ducháč, David Jansa, Vojtěch Selix, David Slaboch, Jáchym Straka, Radovan Ulvr vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
44. Jáchym Straka 36., 42. Václav Žalud
26. 9. 17 19:30 ARIT Masokombinát Praga Calcio CC 3. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo korektní remízou 1:1. Hošek
Masokombinát Praga Calcio CC
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil
11. Václav Žalud 36. Martin Hladílek
12. 9. 17 19:30 ARIT Omlékované Sojky Masokombinát 2. 2:2 (2:1)
V prvním poločase dokázali domácí využít své šance a vstřelit dva góly. Po pauze se začalo ve vysokém tempu, hosté vyrovnali a utkání skončilo zaslouženou remízou. Husák
Omlékované Sojky Masokombinát
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Martin Doubek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Václav Žalud, Petr Zátorský
9., 28. Martin Bartůněk 13. Petr Zátorský
48. Aleš Grulich
5. 9. 17 19:30 ARIT Masokombinát Modrá vopice TJ 1. 1:2 (0:0)
Velice vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách nakonec ovládli šťastnější hosté. Čapla, Čapla
Masokombinát Modrá vopice TJ
Martin ŽidlickýJakub Blažek, Martin Doubek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Petr Šilhánek – Albert Cheikh, Filip Hamza, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Lukáš Radil