Rozpis pískání, 8. liga, skupina E

Alténa ST

Po 20.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 20.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 20.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 10.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 10.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 10.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Perpetis

Po 3.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 3.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 3.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 24.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 24.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 24.4. 20:30 Štěrboholy STER2

Válcovny plechu MS FC

Út 6.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 6.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 6.6. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 27.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 27.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 27.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Forejt FC

Čt 11.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 11.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 11.5. 20:30 Štěrboholy STER2
St 31.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 31.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 31.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Rarach FC

Čt 11.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 11.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 11.5. 20:45 Aritma ARIT
Čt 1.6. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 1.6. 20:15 Motorlet MOTO3

OrangeBoom

St 31.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 31.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 31.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 23.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 23.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Pa 23.6. 20:45 Přední Kopanina PRKOP

4 TD Ala Bundy B

St 26.4. 17:30 Aritma ARIT
St 26.4. 18:45 Aritma ARIT
St 26.4. 20:00 Aritma ARIT
St 24.5. 17:30 Aritma ARIT
St 24.5. 18:45 Aritma ARIT
St 24.5. 20:00 Aritma ARIT

Pražský axiom

St 19.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 19.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 2.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 2.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 9.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 9.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Rosengart FC

St 29.3. 19:00 Meteor 8 METE2
St 29.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 20.4. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 20.4. 20:45 Zákostelní ZAK
St 7.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 7.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Kolíci

Čt 30.3. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 30.3. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 20.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 20.4. 20:15 Pražačka P3
Út 9.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 9.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

FELace FK

Pa 7.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 7.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 28.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 28.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 18.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 18.5. 20:30 Malešice AFK MALES

Šílení kačeři

St 5.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 5.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 1.5. 16:30 Pražačka P3
Po 1.5. 17:45 Pražačka P3
Pa 26.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 26.5. 19:30 Litvínovská LITVI