Seznam týmů, 8. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Válcovny plechu MS FC zeleno-bílá, černá
Šílení kačeři černo-modrá, bílá
Rarach FC žlutá, černá
Pražský axiom žlutá, černá
Rosengart FC bílá
Perpetis oranžová, zelená
Kolíci červená
OrangeBoom oranžová
Forejt FC oranžová
FELace FK černá
4 TD Ala Bundy B tmavě modrá, červeno-žlutá
Alténa ST černo-žlutá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
OrangeBoomPerpetis Út 5.9. 19:15 STER2
4 TD Ala Bundy BŠílení kačeři Út 5.9. 19:15 STER1
KolíciRosengart FC Út 5.9. 20:15 ZABEH
Alténa STVálcovny plechu MS FC Út 5.9. 20:15 P3
Forejt FCPražský axiom Út 5.9. 20:30 MOTO3
FELace FKRarach FC Út 5.9. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Rarach FCForejt FC Po 11.9. 20:15 METE2
Šílení kačeřiFELace FK Po 11.9. 20:30 STER2
Válcovny plechu MS FCPerpetis Po 11.9. 20:30 STER3
Alténa ST4 TD Ala Bundy B Út 12.9. 18:15 NOVOB
Rosengart FCOrangeBoom Út 12.9. 20:15 ZABEH
Pražský axiomKolíci Čt 14.9. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
FELace FKAlténa ST Po 18.9. 18:15 MIKU4
PerpetisRosengart FC Út 19.9. 19:15 STER3
OrangeBoomPražský axiom Út 19.9. 19:15 STER2
Forejt FCŠílení kačeři Út 19.9. 19:15 STER1
KolíciRarach FC Út 19.9. 19:30 ARIT
4 TD Ala Bundy BVálcovny plechu MS FC Út 19.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení kačeřiKolíci Út 26.9. 18:00 SCBEC
4 TD Ala Bundy BFELace FK Út 26.9. 20:45 NOVOB
Rarach FCOrangeBoom St 27.9. 18:15 HANSP
Alténa STForejt FC St 27.9. 19:15 HRAB1
Pražský axiomPerpetis St 27.9. 20:00 ARIT
Válcovny plechu MS FCRosengart FC Út 10.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
PerpetisRarach FC Po 2.10. 19:30 NOVOB
OrangeBoomŠílení kačeři Po 2.10. 20:30 KORAB
KolíciAlténa ST Út 3.10. 17:00 NOVOB
Rosengart FCPražský axiom Út 3.10. 20:15 ZABEH
FELace FKVálcovny plechu MS FC Út 3.10. 20:15 P3
Forejt FC4 TD Ala Bundy B Út 3.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
FELace FKForejt FC Po 16.10. 18:15 MIKU4
Alténa STOrangeBoom Po 16.10. 18:15 MIKU3
Šílení kačeřiPerpetis Po 16.10. 20:45 NOVOB
4 TD Ala Bundy BKolíci Út 17.10. 18:15 NOVOB
Rarach FCRosengart FC Út 17.10. 20:15 ZABEH
Válcovny plechu MS FCPražský axiom Út 17.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražský axiomRarach FC Po 30.10. 18:15 ARIT
PerpetisAlténa ST Po 30.10. 19:30 BECH
OrangeBoom4 TD Ala Bundy B Út 31.10. 19:30 NOVOB
Rosengart FCŠílení kačeři Út 31.10. 20:15 ZABEH
Forejt FCVálcovny plechu MS FC Út 31.10. 20:15 P1
KolíciFELace FK St 1.11. 17:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
FELace FKOrangeBoom Po 6.11. 18:00 KORAB
Šílení kačeřiPražský axiom Po 6.11. 20:30 SCBEC
Alténa STRosengart FC Út 7.11. 20:15 ZABEH
Válcovny plechu MS FCRarach FC Út 7.11. 20:15 P3
4 TD Ala Bundy BPerpetis Út 7.11. 20:45 NOVOB
Forejt FCKolíci St 8.11. 19:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rosengart FC4 TD Ala Bundy B Út 14.11. 20:15 ZABEH
KolíciVálcovny plechu MS FC Út 14.11. 20:15 P3
Rarach FCŠílení kačeři Čt 16.11. 18:00 SCBEC
PerpetisFELace FK Čt 16.11. 18:15 BECH
OrangeBoomForejt FC Čt 16.11. 20:30 MOTO1
Pražský axiomAlténa ST Čt 16.11. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
FELace FKRosengart FC Út 21.11. 20:15 ZABEH
4 TD Ala Bundy BPražský axiom Út 21.11. 20:15 P2
Válcovny plechu MS FCŠílení kačeři Út 21.11. 20:15 P1
Forejt FCPerpetis St 22.11. 18:00 HRAB3
KolíciOrangeBoom St 22.11. 18:15 HOSTI
Alténa STRarach FC Čt 23.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rosengart FCForejt FC Út 5.12. 18:00 MALES
Šílení kačeřiAlténa ST Út 5.12. 18:15 MIKU4
Rarach FC4 TD Ala Bundy B Út 5.12. 18:15 ZAK
Pražský axiomFELace FK Út 5.12. 18:15 MIKU3
PerpetisKolíci Út 5.12. 18:15 MIKU2
OrangeBoomVálcovny plechu MS FC Út 5.12. 18:15 MIKU1