St 13.9.17 19:15 STER1 Serfy.cz Guatemalské ještěrky   (HL7F)
St 13.9.17 20:30 STER1 AC SK Viktoria 1905 Athletico KMF   (HL7F)
Čt 9.11.17 17:45 P3 Krabí výměšky FC Guinness AC   (HL8G)
Čt 9.11.17 19:00 P3 K.T.S. FC Sedm zbabělých B   (HL4C)
Čt 9.11.17 20:15 P3 PRKA Pětka   (HL8H)

5. 12. 17 18:15 MIKU1 OrangeBoom Válcovny plechu MS FC 11. 2:2 (1:0)
Domácí byli o něco lepší a vedli 2:0. Po snížení Válcoven se začal hrát opravdu zajímavý fotbal s bojem o každý metr hřiště. Hosté v závěru vyrovnali, přesto mohli ještě o bod přijít, jenže OrangeBoom v poslední minutě neproměnil velkou šanci. Šťástka
OrangeBoom Válcovny plechu MS FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Petr Adámek, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Štefan Kacanos, Matěj Lhoťan, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
10., 34. Filip Kadlec 50 Jakub Malý 42. Josef Štěpánek
57. Matěj Paluska
50. Matěj Paluska
22. 11. 17 18:15 HOSTI Kolíci OrangeBoom 10. 1:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas dopadl vítězstvím lépe zakončujícího týmu OrangeBoom. Trnka
Kolíci OrangeBoom
Petr Hanek – Eva Bartoňková, Tomáš Charvát, Martin Hůlka, Michal Král, Zbyněk Pawlas, Martin Vybíral vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston
33. Martin Hůlka 4. Daniel Nouzák
54. Ondřej Samohýl
56. Filip Kadlec
16. 11. 17 20:30 MOTO1 OrangeBoom Forejt FC 9. 3:1 (3:0)
Vyrovnané a bojovné utkání plné osobních soubojů zvládli lépe domácí.
OrangeBoom Forejt FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Lukáš Werner – Kajetán Bek, Antonín Gottwald, Jiří Košťál, Daniel Mádle, Jakub Plíhal, Václav Špirek, Martin Šrůta
20. Jiří Ston
22. Jakub Malý
25. Lukáš Mach
31. Antonín Gottwald
6. 11. 17 18:00 KORAB FELace FK OrangeBoom 8. 2:1 (2:0)
Vyrovnané a na osmou ligu živelné a kvalitní utkání. O výsledku rozhodl první poločas a lepší proměňování šancí. Snížení hostů přišlo pozdě. Šťástka
FELace FK OrangeBoom
Jiří Kubeš – Petr Klička, Daniel Kubeš, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston
12., 18. Martin Šípek 28 Petr Klička 59. Filip Kadlec 45. Filip Kadlec
31. 10. 17 19:30 zzNOVOB OrangeBoom 4 TD Ala Bundy B 7. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodli domácí v posledních deseti minutách.
OrangeBoom 4 TD Ala Bundy B
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston vs Jan Trávníček – Jan Albrecht, Peter Brťka, Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Stárek
28., 59. Lukáš Mach
51. Jiří Sisel
45 Martin Plíhal 21. Peter Brťka 47. Jan Stárek
16. 10. 17 18:15 MIKU3 Alténa ST OrangeBoom 6. 2:4 (1:2)
Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Alténa ST OrangeBoom
Martin Ouředníček – Vojtěch Cuřín, Matyáš Horák, Jan Janovský, Pavel Kučera, David Lorenc, Karel Pecl, Pavel Štern, Jaroslav Tulach, Tomáš Verner vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston
27. David Lorenc
42. Matyáš Horák
45 Vojtěch Cuřín
50 Pavel Štern
23., 29. Jiří Sisel
54., 58. Jakub Malý
2. 10. 17 20:30 KORAB OrangeBoom Šílení kačeři 5. 8:2 (4:1)
Oba týmy nastolilo velmi vysoké tempo, které si v deštivém večeru udržely až do samého závěru. Hosté měli smůlu v zakončení, rozhodně mohli přidat více branek.
OrangeBoom Šílení kačeři
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda
5., 23., 44. Jiří Sisel
16., 31. Lukáš Mach
30., 50., 52. Filip Kadlec
45 Lukáš Mach 23. Jaroslav Benda
43. Jan Abel
27. 9. 17 18:15 HANSP Rarach FC OrangeBoom 4. 0:4 (0:2)
Zápas od počátku jednoznačný pro hosty. Vše proběhlo fair play.
Rarach FC OrangeBoom
Josef Novotný – Matěj Bauer, Petr Hořínek, Filip Kortán, František Kovářík, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston
3., 20. Filip Kadlec
39., 52. Jiří Ston
19. 9. 17 19:15 STER2 OrangeBoom Pražský axiom 3. 6:1 (1:0)
Přestože se od první minuty oba týmy snažily, větší kontrolu nad míčem měli domácí. Po pauze se domácí díky přesným přihrávkám a lepším kombinacím dostali do vedení, které už nepustili.
OrangeBoom Pražský axiom
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Filip Krechan, Jan Sádlo
12., 45. Daniel Nouzák
40., 47. Jiří Ston
49. Jakub Malý
50. Martin Plíhal
40. Martin Bednář
12. 9. 17 20:15 ZABEH Rosengart FC OrangeBoom 2. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání a spravedlivá remíza. Šaróka
Rosengart FC OrangeBoom
Michal Petrov – Srdjan Florović, Andrej Kruhlyk, David Planka, Miroslav Stopka, Marek Vojáček, Adam Vošvrda, Martin Winter vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston
16. David Planka
17. Marek Vojáček
11. Martin Plíhal
38. Jiří Ston
5. 9. 17 19:15 STER2 OrangeBoom Perpetis 1. 5:2 (5:1)
Domácí vlétli do první půle rychlými přihrávkami a narážečkami a drtivě ji ovládli. Po pauze se utkání uvolnilo a vyrovnalo.
OrangeBoom Perpetis
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Petr Nezbeda – Radovan Čertek, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Miroslav Lacman, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk, Michal Vlk