Po 18.9.17 19:30 HOSTI Pradox 1.FC Puk PFC   (HL5A)
Po 18.9.17 20:45 HOSTI Jedna noha netleská Primitives Prague FC   (HL8B)
Čt 12.10.17 19:00 P1 Lužinýýý Boys Banana Chiquíta   (HL5F)
Čt 12.10.17 20:15 P1 PRKA WRP   (HL8H)
St 1.11.17 19:30 TEMPO Prase FC Budvarka B   (HL8G)
St 1.11.17 20:45 TEMPO Alibi GK Ohradní A   (HL5D)

5. 12. 17 18:15 MIKU4 Šílení kačeři Alténa ST 11. 2:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. V prvním poločase měli domácí víc štěstí, po přestávce Alténa zabrala a utkání otočila.
Šílení kačeři Alténa ST
Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda, Jan Šmídl, Libor Viták, Martin Vlček vs Martin Ouředníček – Matyáš Horák, Viktor Květoň, Karel Pecl, Pavel Štern, Tomáš Verner
12. Jan Abel
30. Michal Kopčan
37., 58. Viktor Květoň
53. Matyáš Horák
21. 11. 17 20:15 P1 Válcovny plechu MS FC Šílení kačeři 10. 3:0 (2:0)
Pěkné, spíše útočné utkání. Na oba gólmany se valily útoky za útoky, domácí zlomek z nich proměnili, hosté ani jeden.
Válcovny plechu MS FC Šílení kačeři
Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jan Müller, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Matouš Koranda, Jan Šmídl, Martin Vlček
8. OG
9. Zdeněk Holeček
58. Matěj Paluska
16. 11. 17 18:00 SCBEC Rarach FC Šílení kačeři 9. 6:2 (3:1)
Jasné vítězství lepších domácích. Kučera
Rarach FC Šílení kačeři
Jakub Žďárský – Matěj Bauer, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček vs Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda, Martin Vlček
49. Michal Kopčan
6. 11. 17 20:30 SCBEC Šílení kačeři Pražský axiom 8. 2:5 (2:2)
Hosté nastoupili jen ve čtyřech, ale svým dobrý taktickým výkonem zaslouženě vyhráli.
Šílení kačeři Pražský axiom
Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda, Martin Vlček vs Pavel Janeček – Kilián Kešner, Filip Krechan, Michal Pitín, Mikuláš Starý
12. Jan Chalupecký
26. Jan Abraham
5. Mikuláš Starý
19., 36., 57. Kilián Kešner
50. OG
31. 10. 17 20:15 ZABEH Rosengart FC Šílení kačeři 7. 4:3 (2:3)
Na 8. ligu výborné utkání. Hosté byli rychlejší a po první půli zaslouženě vedli. Domácí se však ve druhé půli rozehráli k výbornému výkonu, byli důraznější i s trochou štěstí při brejcích hostů se jim podařilo utkání otočit. Lépe by průběhu odpovídala remíza. Rataj
Rosengart FC Šílení kačeři
Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Andrej Kruhlyk, Michal Petrov, David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Miroslav Stopka, Marek Vojáček, Adam Vošvrda, Martin Winter vs Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Michal Kopčan, Matouš Koranda, Libor Viták, Martin Vlček
11., 59. Marek Vojáček
25. Michal Petrov
45. Andrej Kruhlyk
43 Michal Petrov 12., 27. Jan Abraham
23. Jan Abel
16. 10. 17 20:45 zzNOVOB Šílení kačeři Perpetis 6. 2:1 (1:1)
Celkem vyrovnané utkání nakonec vyhráli lépe zakončující domácí.
Šílení kačeři Perpetis
Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda, Martin Vlček vs Michal Vlk – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Miroslav Lacman, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk
7. Jan Abraham
54. Martin Vlček
4. Ladislav Koucký
2. 10. 17 20:30 KORAB OrangeBoom Šílení kačeři 5. 8:2 (4:1)
Oba týmy nastolilo velmi vysoké tempo, které si v deštivém večeru udržely až do samého závěru. Hosté měli smůlu v zakončení, rozhodně mohli přidat více branek.
OrangeBoom Šílení kačeři
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda
5., 23., 44. Jiří Sisel
16., 31. Lukáš Mach
30., 50., 52. Filip Kadlec
45 Lukáš Mach 23. Jaroslav Benda
43. Jan Abel
26. 9. 17 18:00 SCBEC Šílení kačeři Kolíci 4. 5:3 (2:2)
Vyrovnané utkání se šťastnou výhrou domácích. Kučera
Šílení kačeři Kolíci
Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Martin Vlček vs Petr Hanek – Eva Bartoňková, Tomáš Charvát, Martin Hanek, Martin Hůlka, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát
6., 11., 32., 58. Jan Abraham
39. Martin Vlček
14. Zbyněk Pawlas
15., 45. Martin Hanek
19. 9. 17 19:15 STER1 Forejt FC Šílení kačeři 3. 4:1 (0:0)
Vyrovnané utkání. Forejt trestal chyby Kačerů. Jedlička
Forejt FC Šílení kačeři
Lukáš Werner – Kajetán Bek, Matyáš Jirčík, Daniel Mádle, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Matyáš Tatíček, Jakub Werner vs Petr Vodička – Jan Abel, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Libor Viták, Martin Vlček
38. Lubomír Ryšan
42. Daniel Mádle
47. Jakub Werner
53. Matyáš Jirčík
48. Martin Vlček
11. 9. 17 20:30 STER2 Šílení kačeři FELace FK 2. 6:0 k.
5. 9. 17 19:15 STER1 4 TD Ala Bundy B Šílení kačeři 1. 4:0 (0:0)
V prvním poločase si hostující gólman vybral štěstí, když ho několikrát zachránila branková konstrukce. Po změně stran už se však domácí prosadili. Čapla
4 TD Ala Bundy B Šílení kačeři
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Adam Kulík, Javier Martinez, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Stárek vs Petr Vodička – Jan Abel, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Libor Viták, Martin Vlček