Rozpis pískání, 8. liga, skupina F

Strahovská 10

Po 3.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 3.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 3.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 25.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 25.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 25.4. 20:45 Litvínovská LITVI

Gobi dezert

Po 1.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 1.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 1.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 22.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 22.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 22.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Prosím, nesmějte se

Po 8.5. 15:00 Pražačka P3
Po 8.5. 16:15 Pražačka P3
Po 8.5. 17:30 Pražačka P3
Út 30.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 30.5. 19:15 Hrabákova HRAB1

Hell Avalanche

Po 8.5. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Po 8.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Po 8.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Čt 1.6. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 1.6. 18:15 Běchovice 2 BECH

Demínka B

Čt 20.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 20.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 20.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 8.5. 15:00 Mikulova MIKU2
Po 8.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Po 8.5. 17:30 Mikulova MIKU2

Gekad

Po 8.5. 15:00 Pražačka P2
Po 8.5. 16:15 Pražačka P2
Po 8.5. 17:30 Pražačka P2
Út 6.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 6.6. 19:15 Hrabákova HRAB3

Playboy team AC

Čt 23.3. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 23.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 23.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 4.5. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 4.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 4.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Dynamo R.U.M. B

Pa 31.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 31.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 21.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 21.4. 19:15 Pražačka P1
Čt 11.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 11.5. 20:15 Pražačka P2

The Hamptons

Ne 26.3. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 26.3. 20:00 Mikulova MIKU3
Pa 5.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 5.5. 19:30 Litvínovská LITVI
St 24.5. 19:00 Pražačka P1
St 24.5. 20:15 Pražačka P1

DHL Bad Diablos

St 12.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 12.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 1.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 1.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 28.5. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 28.5. 18:45 Hanspaulka HANSP

Midget

Pa 7.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 7.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 24.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 24.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Čt 15.6. 19:30 Aritma ARIT
Čt 15.6. 20:45 Aritma ARIT

Rošťáci

Po 10.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 10.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 28.5. 18:45 Aritma ARIT
Čt 15.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 15.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC