Seznam týmů, 8. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
The Hamptons světle modrá
Strahovská 10 oranžová
Rošťáci bílá, černá
Playboy team AC světle modrá
Prosím, nesmějte se zeleno-žlutá
Midget bílo-černá
Hell Avalanche zlatá, červená
Gobi dezert červená
Gekad modro-bílá
Demínka B zelená, červená
Dynamo R.U.M. B modrá, žlutá
DHL Bad Diablos červená, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Gobi dezertProsím, nesmějte se Út 5.9. 18:00 KORAB
Hell AvalancheMidget Út 5.9. 20:30 STER3
Demínka BRošťáci Út 5.9. 20:30 STER2
DHL Bad DiablosThe Hamptons Út 5.9. 20:30 STER1
Dynamo R.U.M. BStrahovská 10 Út 5.9. 20:45 STOD
GekadPlayboy team AC St 13.9. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Strahovská 10Demínka B St 13.9. 19:30 MIKU4
RošťáciGekad Út 19.9. 20:30 STER3
Prosím, nesmějte seHell Avalanche Út 19.9. 20:30 STER2
The HamptonsMidget Út 19.9. 20:30 STER1
DHL Bad DiablosDynamo R.U.M. B St 20.9. 19:15 STER3
Playboy team ACGobi dezert St 20.9. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Gobi dezertRošťáci St 13.9. 20:30 STER3
GekadStrahovská 10 St 27.9. 18:00 HRAB2
Dynamo R.U.M. BThe Hamptons St 27.9. 18:15 MIKU3
Hell AvalanchePlayboy team AC St 27.9. 19:30 MIKU3
Demínka BDHL Bad Diablos St 27.9. 19:30 MIKU2
MidgetProsím, nesmějte se St 27.9. 20:00 BIHOR
Utkání Datum Čas Hřiště
Playboy team ACMidget St 4.10. 18:15 MIKU2
DHL Bad DiablosGekad St 4.10. 19:15 MOTO3
Strahovská 10Gobi dezert St 4.10. 19:15 MOTO2
The HamptonsProsím, nesmějte se St 4.10. 19:15 MOTO1
Dynamo R.U.M. BDemínka B St 4.10. 19:30 MIKU4
RošťáciHell Avalanche St 4.10. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
GekadDynamo R.U.M. B Po 9.10. 19:15 MOTO3
MidgetRošťáci Po 9.10. 20:30 MOTO1
Prosím, nesmějte sePlayboy team AC St 11.10. 19:30 MIKU4
Demínka BThe Hamptons St 11.10. 19:30 MIKU3
Hell AvalancheStrahovská 10 Čt 12.10. 17:00 ARIT
Gobi dezertDHL Bad Diablos Čt 12.10. 17:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. BGobi dezert Po 16.10. 18:00 MALES
Strahovská 10Midget Út 17.10. 18:00 KORAB
RošťáciProsím, nesmějte se Út 17.10. 18:00 HRAB3
DHL Bad DiablosHell Avalanche St 18.10. 19:15 MOTO1
Demínka BGekad St 18.10. 19:30 MIKU4
The HamptonsPlayboy team AC St 18.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
MidgetDHL Bad Diablos Út 24.10. 18:00 SCBEC
Hell AvalancheDynamo R.U.M. B Út 24.10. 18:00 KORAB
GekadThe Hamptons Út 24.10. 20:45 NOVOB
Gobi dezertDemínka B St 25.10. 19:30 MIKU4
Playboy team ACRošťáci St 25.10. 20:45 MIKU4
Prosím, nesmějte seStrahovská 10 Čt 26.10. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
The HamptonsRošťáci Po 30.10. 17:00 DEKAN
Dynamo R.U.M. BMidget Po 30.10. 20:30 MOTO2
GekadGobi dezert Po 30.10. 20:45 NOVOB
DHL Bad DiablosProsím, nesmějte se Út 31.10. 17:00 NOVOB
Demínka BHell Avalanche St 1.11. 19:30 MIKU3
Strahovská 10Playboy team AC St 1.11. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Gobi dezertThe Hamptons Po 6.11. 20:45 NOVOB
RošťáciStrahovská 10 Út 7.11. 19:15 MOTO3
Prosím, nesmějte seDynamo R.U.M. B St 8.11. 19:15 MOTO2
Playboy team ACDHL Bad Diablos St 8.11. 19:30 MIKU3
MidgetDemínka B St 8.11. 19:30 MIKU2
Hell AvalancheGekad Čt 9.11. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
The HamptonsStrahovská 10 St 15.11. 17:30 ARIT
Demínka BProsím, nesmějte se St 15.11. 19:30 MIKU3
Dynamo R.U.M. BPlayboy team AC St 15.11. 19:30 MIKU4
Gobi dezertHell Avalanche Čt 16.11. 18:15 NOVOB
GekadMidget Čt 16.11. 20:30 MOTO3
DHL Bad DiablosRošťáci Čt 16.11. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
RošťáciDynamo R.U.M. B St 29.11. 17:45 ZABEH
Strahovská 10DHL Bad Diablos St 29.11. 18:15 CESMI
Playboy team ACDemínka B St 29.11. 18:15 MIKU1
Prosím, nesmějte seGekad St 29.11. 18:15 HOSTI
MidgetGobi dezert St 29.11. 18:15 BECH
Hell AvalancheThe Hamptons St 29.11. 18:15 LITVI