Čt 12.10.17 18:00 KORAB Zavináč FC Juventus Pivus   (HL6H)
Čt 12.10.17 19:15 KORAB Modrý Svině A Sedm zbabělých B   (HL4C)
Čt 12.10.17 20:30 KORAB Los Muchachos 1.FP Praha   (HL6D)
Po 30.10.17 19:15 MOTO3 Černý koně TMK Dynamo R.U.M. A   (HL6B)
Po 30.10.17 20:30 MOTO3 WRP SP Clif   (HL8H)

29. 11. 17 18:15 HOSTI Prosím, nesmějte se Gekad 11. 4:4 (1:0)
Domácí díky hektickému závěru srovnali utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
Prosím, nesmějte se Gekad
Josef Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk vs Jan Vele – Pavel Frühauf, Štěpán Hlas, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Bedřich Sýkora, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
13. Václav Pokorný
45., 60. Jakub Bělohradský
58. Petr Friedman
37., 43., 49. Leoš Zavřel
51. Bedřich Sýkora
15. 11. 17 19:30 MIKU3 Demínka B Prosím, nesmějte se 10. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Roman Schich, Robert Benda
Demínka B Prosím, nesmějte se
Jan Zalabák – Michal Kubánek, Petr Poláček, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Lukáš Stříteský, Matěj Táborský vs Josef Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
16., 59. Martin Ryšánek 8. Zdeněk Mach
44. Pavel Rečný
8. 11. 17 19:15 MOTO2 Prosím, nesmějte se Dynamo R.U.M. B 9. 5:1 (2:0)
V deštivém počasí se hrálo utkání plné bojovnosti a osobních soubojů. Hráči obou týmů chybějící techniku nahradili srdcem a zápalem pro hru. Václav Nič
Prosím, nesmějte se Dynamo R.U.M. B
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Libor Freudenfeld – Šimon Bělohlávek, Karel Freudenfeld, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jakub Nastoupil, Martin Noha, Michal Venclů
5., 45. Petr Jurák
25., 50. Petr Friedman
37. Jan Rychlovský
51. Michal Venclů
31. 10. 17 17:00 zzNOVOB DHL Bad Diablos Prosím, nesmějte se 8. 2:4 (1:1)
Domácí doplatili na mizernou docházku. Hosté je nijak nepřehrávali, ale byli efektivnější a body tak berou zaslouženě. Dufek, Šťástka
DHL Bad Diablos Prosím, nesmějte se
Randolph Tan – Sami Hadrous, Jiří Motejzík, Michal Straka, Martin Valent vs Jiří Smíšek – Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk
24. Jiří Motejzík
45. Sami Hadrous
4. Petr Friedman
33. Petr Jurák
34., 42. Josef Smíšek
26. 10. 17 20:30 KORAB Prosím, nesmějte se Strahovská 10 B 7. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání plné šancí. Celkově klidný zápas, ve kterém nakonec zaslouženě zvítězili domácí.
Prosím, nesmějte se Strahovská 10 B
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Alexandr Zpěvák – Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, David Jaroš, Jakub Kříž, Radim Šimík, Jan Václavík
42. Filip Friedman
46. Petr Jurák
21 Josef Smíšek
17. 10. 17 18:00 HRAB3 Rošťáci Prosím, nesmějte se 6. 4:3 (2:3)
Hosté byli většinu prvního poločasu lepší, ale pak Rošťákům dorazili dva rozdíloví hráči a pomohli jim otočit výsledek. Olmr
Rošťáci Prosím, nesmějte se
Michael Lehocký – David Jiřišta, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Jakub Pilch, Ondřej Plocek vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk
10. Ondřej Novák
27. Richard Novák
35., 57. Josef Novotný
3., 21. Václav Pokorný
7. Jakub Bělohradský
11. 10. 17 19:30 MIKU4 Prosím, nesmějte se Playboy team AC 5. 5:2 (3:0)
Utkání, které rozhodli domácí již v první půli. Hosté pouze korigovali výsledek. Janků
Prosím, nesmějte se Playboy team AC
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Petar Ralev – Arylson Caetano, Aleš Danda, Pavel Hrstka, Lukáš Huso, Dan Presler, David Presler, Michal Vejvoda
3. Petr Jurák
12. Jakub Bělohradský
15. Petr Friedman
36. Pavel Rečný
57. Václav Pokorný
43., 50. Aleš Danda
4. 10. 17 19:15 MOTO1 The Hamptons Prosím, nesmějte se 4. 2:3 (1:3)
Hosté v prvních deseti minutách odskočili do tříbrankového vedení a výhru nakonec uhájili. Jakub Hnaníček, Michal Knotek
The Hamptons Prosím, nesmějte se
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař vs Josef Smíšek – Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
19. Jan Stejskal
46. Dan Lapáček
2. Petr Jurák
9. Zdeněk Mach
10. Václav Pokorný
27. 9. 17 20:00 BIHOR Midget Prosím, nesmějte se 3. 0:6 (0:1)
V prvním poločase padl náhodný gól přímo z rohu, který vstřelil tým Prosím, nesmějte se. Midget se snažil a šancí na vyrovnání měl dost. Ve druhém poločase bylo Prosím, nesmějte se, jednoznačně lepší. Husák
Midget Prosím, nesmějte se
Jakub Nováček – David Bala, Richard Bureš, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Michael Talík vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek
17. Václav Pokorný
37. Josef Smíšek
42. Petr Jurák
52., 60. Jakub Bělohradský
55. Petr Friedman
19. 9. 17 20:30 STER2 Prosím, nesmějte se Hell Avalanche 2. 3:3 (2:1)
Utkání velmi nízké úrovně se spravedlivou remízou.
Prosím, nesmějte se Hell Avalanche
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Marcel Moravec – Jan Bednář, Ondřej Fabián, David Hladík, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Jan Urban
15., 41. Jakub Bělohradský
24. Petr Jurák
17. Tomáš Špaček
47., 60. Ondřej Fabián
5. 9. 17 18:00 KORAB Gobi dezert Prosím, nesmějte se 1. 1:11 (1:2)
Tým RFC si zatrénoval, protože Gobi přejel jak parní válec, tady není o čem.
Gobi dezert Prosím, nesmějte se
Martin Havel – Jaroslav Doleček, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Robert Kajan, Miroslav Kozel, Tomáš Mohelský, Miloš Plachý vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk