Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:45 | STOD | Prase FC Babočka Admirál FC A | 11. | 5:4 |
St 6.12.17 | 20:15 | TEMPO | Pětapůl TJ Budvarka B | 11. | 3:3 |
St 6.12.17 | 20:15 | METE1 | Botostroj SK Guinness AC | 11. | 6:0 k. |
St 6.12.17 | 20:15 | METE2 | Blok D Czech line | 11. | 1:5 |
St 6.12.17 | 20:15 | DEKAN | Krabí výměšky FC Zelení lenochodi FC | 11. | 2:3 |
St 6.12.17 | 20:00 | ARIT | Pod parou SK Elet | 11. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czech line | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:24 | 18 |
2. | Blok D | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:18 | 18 |
3. | Pětapůl TJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 34:22 | 16 |
4. | Pod parou | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:30 | 13 |
5. | Prase FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:25 | 13 |
6. | Krabí výměšky FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
7. | SK Elet | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:23 | 11 |
8. | Botostroj SK | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:33 | 11 |
9. | Zelení lenochodi FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:29 | 9 |
10. | Babočka Admirál FC A | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:30 | 6 |
11. | Budvarka B | 11 | 2 | 2 | 7 | 32:41 | 6 |
12. | Guinness AC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 8.9.17 | 18:00, 19:15 | P3 | SK Elet |
Po 11.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Krabí výměšky FC |
Čt 14.9.17 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Blok D |
Út 19.9.17 | 19:15, 20:30 | STER2 | Zelení lenochodi FC |
St 20.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Czech line |
Čt 21.9.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Botostroj SK |
Po 25.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Budvarka B |
Út 26.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Guinness AC |
Po 2.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Prase FC |
Po 2.10.17 | 19:15, 20:30 | MOTO1 | Blok D |
St 4.10.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Czech line |
Pá 6.10.17 | 18:00, 19:15 | MALES | Krabí výměšky FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Milan Salavec | Czech line | 14 |
2. | Petr Liška | Krabí výměšky FC | 12 |
3. | Jan Regent | Budvarka B | 12 |
4. | Jiří Tillman | Pod parou | 11 |
5. | Tomáš Fojtek | Rošambo | 9 |
6. | Václav Hnízdil | Ramutant CF | 9 |
7. | Erik Klemš | Czech line | 8 |
8. | Petr Burian | Blok D | 8 |
9. | Tomáš Myšák | Pod parou | 7 |
10. | Daniel Dobrovodský | Vládci Prahy | 7 |
11. | Martin Kubát | Svarta AC | 7 |
12. | Matouš Kostlivý | Rošambo | 6 |
13. | Tomáš Smeták | Czech line | 6 |
14. | Lukáš Vrána | Botostroj SK | 6 |
15. | Jiří Pudil | Prase FC | 6 |
16. | Matěj Votava | Dvorce SK MPI | 6 |
17. | Filip Hendrych | Botostroj SK | 6 |
18. | Gabriel Jačman ml. | Blok D | 6 |
19. | Tomáš Vrána | Botostroj SK | 5 |
20. | Martin Šimáček | Budvarka B | 5 |