Rozpis pískání, 8. liga, skupina G

Budvarka B

Po 25.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 25.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 25.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 16.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 16.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 16.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Guinness AC

Út 26.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 26.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 26.9. 20:30 Koráb SC KORAB

Prase FC

Po 2.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 2.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 2.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 24.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 24.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 24.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Czech line

St 20.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 20.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 20.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 4.10. 18:00 Zákostelní ZAK
St 4.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 4.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Pod parou

Pa 20.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 20.10. 19:15 Pražačka P2
Po 6.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 6.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 6.11. 20:45 Mikulova MIKU2

SK Elet

Pa 8.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 8.9. 19:15 Pražačka P3
Út 7.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 7.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 7.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Krabí výměšky FC

Po 11.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 11.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 11.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 6.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 6.10. 19:15 Malešice AFK MALES

Blok D

Čt 14.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 14.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 2.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 2.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 23.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 23.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Botostroj SK

Čt 21.9. 19:00 Pražačka P2
Čt 21.9. 20:15 Pražačka P2
Čt 12.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 12.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 30.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 30.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Pětapůl TJ

Pa 6.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 6.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 24.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 24.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 13.11. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 13.11. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Zelení lenochodi FC

Út 19.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 19.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 17.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 17.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 6.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 6.11. 20:30 Motorlet MOTO1

Babočka Admirál FC

Pa 20.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 20.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 6.11. 19:00 Pražačka P2
Po 6.11. 20:15 Pražačka P2
Út 28.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 28.11. 20:15 Meteor 8 METE1