Seznam týmů, 8. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Zelení lenochodi FC žlutá, bílá
Prase FC zeleno-bílá
Pod parou modro-bílá, oranžová
Blok D oranžová
Botostroj SK zlatá, modrá
Pětapůl TJ oranžová
Krabí výměšky FC žluto-černá, bílá
Budvarka B žluto-černá, bílo-černá
Guinness AC modrá, červená
Czech line žlutá, modrá
SK Elet modrá, bílá
Babočka Admirál FC bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Babočka Admirál FCZelení lenochodi FC Po 4.9. 18:45 BIHOR
Krabí výměšky FCPětapůl TJ St 6.9. 19:30 BECH
Budvarka BBotostroj SK St 6.9. 19:30 TEMPO
Czech linePod parou Čt 7.9. 18:00 KORAB
Guinness ACBlok D Čt 7.9. 20:30 MOTO3
SK EletPrase FC Čt 7.9. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Pod parouGuinness AC Po 11.9. 19:30 NOVOB
Babočka Admirál FCSK Elet Po 11.9. 20:30 MOTO3
Zelení lenochodi FCPětapůl TJ Po 11.9. 20:30 MOTO2
Prase FCCzech line St 13.9. 18:15 BECH
Botostroj SKKrabí výměšky FC St 13.9. 19:00 METE2
Blok DBudvarka B St 13.9. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Czech lineBabočka Admirál FC Po 18.9. 18:00 SCBEC
SK EletZelení lenochodi FC Po 18.9. 18:00 KORAB
Krabí výměšky FCBlok D St 20.9. 18:00 STER2
Guinness ACPrase FC St 20.9. 18:00 STER1
Pětapůl TJBotostroj SK St 20.9. 19:00 METE2
Budvarka BPod parou St 20.9. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Pod parouKrabí výměšky FC Út 26.9. 20:15 METE2
SK EletCzech line St 27.9. 18:00 HRAB3
Blok DPětapůl TJ St 27.9. 18:15 MIKU4
Zelení lenochodi FCBotostroj SK St 27.9. 19:00 METE2
Babočka Admirál FCGuinness AC St 27.9. 20:45 STOD
Prase FCBudvarka B St 1.11. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Guinness ACSK Elet Po 2.10. 18:00 KORAB
Czech lineZelení lenochodi FC Po 2.10. 18:15 BECH
Pětapůl TJPod parou Po 2.10. 20:30 SCBEC
Botostroj SKBlok D St 4.10. 19:00 METE2
Budvarka BBabočka Admirál FC St 4.10. 19:30 TEMPO
Krabí výměšky FCPrase FC Čt 5.10. 17:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení lenochodi FCBlok D St 11.10. 17:00 NOVOB
Babočka Admirál FCKrabí výměšky FC St 11.10. 17:45 P3
Prase FCPětapůl TJ St 11.10. 17:45 P2
Pod parouBotostroj SK St 11.10. 19:00 METE2
SK EletBudvarka B St 11.10. 19:30 TEMPO
Czech lineGuinness AC Pa 13.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Pětapůl TJBabočka Admirál FC Po 16.10. 18:15 BECH
Guinness ACZelení lenochodi FC Po 16.10. 20:30 MOTO2
Botostroj SKPrase FC St 18.10. 19:00 METE1
Krabí výměšky FCSK Elet St 18.10. 19:15 MOTO2
Budvarka BCzech line St 18.10. 19:30 TEMPO
Blok DPod parou Čt 19.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletPětapůl TJ Po 23.10. 18:45 BIHOR
Babočka Admirál FCBotostroj SK St 25.10. 19:00 METE2
Guinness ACBudvarka B St 25.10. 19:30 TEMPO
Czech lineKrabí výměšky FC Čt 26.10. 18:00 KORAB
Zelení lenochodi FCPod parou Čt 26.10. 18:15 MIKU2
Prase FCBlok D Čt 26.10. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pětapůl TJCzech line Po 6.11. 18:15 NOVOB
Botostroj SKSK Elet St 8.11. 19:00 METE2
Blok DBabočka Admirál FC St 8.11. 19:15 MOTO1
Budvarka BZelení lenochodi FC St 8.11. 19:30 TEMPO
Pod parouPrase FC St 8.11. 20:30 MOTO2
Krabí výměšky FCGuinness AC Čt 9.11. 17:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Czech lineBotostroj SK St 22.11. 19:00 METE1
Budvarka BKrabí výměšky FC St 22.11. 19:30 TEMPO
Babočka Admirál FCPod parou St 22.11. 19:30 HOSTI
SK EletBlok D St 22.11. 20:15 METE1
Zelení lenochodi FCPrase FC St 22.11. 20:15 METE2
Guinness ACPětapůl TJ St 22.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pod parouSK Elet St 6.12. 20:00 ARIT
Blok DCzech line St 6.12. 20:15 METE2
Botostroj SKGuinness AC St 6.12. 20:15 METE1
Pětapůl TJBudvarka B St 6.12. 20:15 TEMPO
Krabí výměšky FCZelení lenochodi FC St 6.12. 20:15 DEKAN
Prase FCBabočka Admirál FC St 6.12. 20:45 STOD