Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:15 | METE2 | Blok D Czech line | 11. | 1:5 |
St 22.11.17 | 19:00 | METE1 | Czech line Botostroj SK | 10. | 6:1 |
Po 6.11.17 | 18:15 | zzNOVOB | Pětapůl TJ Czech line | 9. | 2:10 |
Čt 26.10.17 | 18:00 | KORAB | Czech line Krabí výměšky FC | 8. | 3:2 |
St 18.10.17 | 19:30 | TEMPO | Budvarka B Czech line | 7. | 3:8 |
Pá 13.10.17 | 19:30 | HOSTI | Czech line Guinness AC | 6. | 6:0 k. |
Po 2.10.17 | 18:15 | BECH | Czech line Zelení lenochodi FC | 5. | 6:4 |
St 27.9.17 | 18:00 | HRAB3 | SK Elet Czech line | 4. | 2:0 |
Po 18.9.17 | 18:00 | SCBEC | Czech line Babočka Admirál FC A | 3. | 3:0 |
St 13.9.17 | 18:15 | BECH | Prase FC Czech line | 2. | 0:4 |
Čt 7.9.17 | 18:00 | KORAB | Czech line Pod parou | 1. | 1:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czech line | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:24 | 18 |
2. | Blok D | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:18 | 18 |
3. | Pětapůl TJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 34:22 | 16 |
4. | Pod parou | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:30 | 13 |
5. | Prase FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:25 | 13 |
6. | Krabí výměšky FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
7. | SK Elet | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:23 | 11 |
8. | Botostroj SK | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:33 | 11 |
9. | Zelení lenochodi FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:29 | 9 |
10. | Babočka Admirál FC A | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:30 | 6 |
11. | Budvarka B | 11 | 2 | 2 | 7 | 32:41 | 6 |
12. | Guinness AC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.9.17 | 18:00 | ZAK | Křídla Ďáblic VET A Žalud United 1.PC VET (VL4B) |
St 20.9.17 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Santa Tranta PC C (HL3B) |
St 20.9.17 | 20:30 | ZAK | VSK MFF UK Praha A Hlavonožci na niti FC (HL6E) |
St 4.10.17 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Ministerstvo obrany VET (VL4B) |
St 4.10.17 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Petrohradská BFK A (HL3B) |
St 4.10.17 | 20:30 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Atletico Dělo SFC B (HL6E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Apolenár Stanislav | 9 | 3 |
Ejem Martin | 9 | 0 |
Kettner Jan | 7 | 3 |
Klemš Erik | 6 | 8 |
Máslo Zdeněk | 10 | 3 |
Přeučil Václav | 7 | 1 |
Salavec Milan | 10 | 14 |
Skořepa Radek | 9 | 2 |
Smeták Stanislav | 6 | 3 |
Smeták Tomáš | 8 | 6 |
Svoboda Silvestr | 8 | 0 |
Viktora Josef | 7 | 1 |