Út 24.10.17 20:30 MALES Šméčka Kojots United   (HL6C)

6. 12. 17 20:45 STOD Prase FC Babočka Admirál FC A 11. 5:4 (1:1)
Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Daniel Verner – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Matěj Jirsa, Ladislav Knotek, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Kryštof Verner, Prokop Vopařil
8. David Reinštein
35. Jan Pecka
39., 49. Ladislav Knotek
22. 11. 17 20:15 METE2 Zelení lenochodi FC Prase FC 10. 1:2 (1:1)
Celý zápas se urputně bojovalo o každý míč. Prase si vytvářelo více gólových příležitostí a nakonec celkem zaslouženě zvítězilo. Kučera
Zelení lenochodi FC Prase FC
Dominik Kučera – Šimon Kotlář, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Filip Mencl, Ondřej Palla vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
16. Filip Mencl 29. Petr Burzanovský
43. Libor Hruška
8. 11. 17 20:30 MOTO2 Pod parou Prase FC 9. 6:2 (2:1)
Pod parou bylo po celý zápas lepší. Svého soupeře předčilo rychlostí, technikou i důrazem. Zasloužené vítězství. Václav Nič
Pod parou Prase FC
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl vs Tomáš Trnka – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Freidinger, Martin Havlíček, Štěpán Mládek, Jiří Pudil
5., 36., 48. Marko Lozo
7. Lukáš Jendřejčík
45. Martin Neuschl
57. Miroslav Pospíšil
15. Štěpán Mládek
50. Jan Freidinger
1. 11. 17 19:30 TEMPO Prase FC Budvarka B 4. 2:1 (0:1)
Utkání s hodně šancemi, brankáři se překonávali.
Prase FC Budvarka B
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Petr WinklerAleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
38., 44. Jiří Pudil 29 Jan Doležel 30. Vladimír Sršeň
26. 10. 17 20:30 MOTO2 Prase FC Blok D 8. 0:3 (0:2)
Zápas dobré úrovně rozhodli hosté v prvním poločase.
Prase FC Blok D
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Jakub Lejnar – Robert Bouška, Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
1. Gabriel Jačman ml.
9. Martin Kubát
53. Martin Dušek
18. 10. 17 19:00 METE1 Botostroj SK Prase FC 7. 1:1 (1:0)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém byl většinu času lepší Botostroj. Hosté předváděli 45 minut nefotbal, kdy si nebyli schopní dvakrát přesně přihrát. Jenže pak po nepochopitelném zaspání domácího brankáře z ničeho vyrovnali, totálně ovládli hřiště a měli několik vyložených šancí. V poslední minutě mohly rozhodnout oba týmy, remíza je ale nakonec spravedlivá. Duben
Botostroj SK Prase FC
Petr Grätzer – Richard Hampl, Filip Hendrych, Jan Horáček, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral, Radek Záhorovský vs Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
10. Tomáš Vrána 45. Tomáš Trnka
11. 10. 17 17:45 P2 Prase FC Pětapůl TJ 6. 0:3 (0:2)
Od první minuty zápas vedl tým Pětapůl. Měl přesnější nahrávky a jistější akce. K výhře jim přispěl i gól soupeře do vlastní brány.
Prase FC Pětapůl TJ
Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Michal Hladík – Lukáš Andrle, Daniel Dobrovodský, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Daniel Smrčka, Michael Vlček
28. Daniel Dobrovodský
30. Tomáš Ryšan
46. OG
5. 10. 17 17:00 zzNOVOB Krabí výměšky FC Prase FC 5. 1:5 (0:2)
Od začátku utkání dominovalo Prase, které nakonec zvítězilo v poměru 5:1.
Krabí výměšky FC Prase FC
Lukáš Vorel – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Matouš Kostlivý, Jan Liška, Ondřej Liška, Petr Liška, Václav Machálek, Pavel Němeček vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil
49. Václav Machálek 3., 42. Jan Doležel
25. Petr Burzanovský
40. Jiří Pudil
41. Libor Hruška
20. 9. 17 18:00 STER1 Guinness AC Prase FC 3. 0:6 k.
Průměrné utkání odpovídající úrovně. Hosté ve druhém poločase zabrali a otočili zápas. Slušně odehráno. Rosenberger
Guinness AC Prase FC
Jan ZelenkaDaniel Fára, Petr Kain, Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Tichý vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
21. Josef Nedó
25., 59. Tomáš Rakušan
42., 58. Tomáš Trnka
44., 54. Jiří Pudil
49. Richard Cuřín
13. 9. 17 18:15 BECH Prase FC Czech line 2. 0:4 (0:1)
Hra na jednu branku. Vukovič
Prase FC Czech line
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Tomáš Trnka vs Josef Viktora – Stanislav Apolenár, Martin Ejem, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták
13. Stanislav Apolenár
53. Zdeněk Máslo
54. OG
57. Tomáš Smeták
7. 9. 17 20:30 KORAB SK Elet Prase FC 1. 1:3 (1:1)
Aktivnější hosté vyrovnali těsně před půlí, aby po pauze vstřelili dvě branky během dvou minut a vedení udrželi po zbytek zápasu. Za zmínku stojí výborný výkon hostujícího Slezáka. Čapla, Čapla
SK Elet Prase FC
Jan Sácký – Rudolf Cejnar, Martin Čihák, Jan Hodek, Martin Musil, Daniel Palý, František Rada, František Šíma, Petr Zavřel vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Dalibor Slezák