Rozpis pískání, 8. liga, skupina H

Viktoria Bítovská B

St 22.3. 18:00 Štěrboholy STER2
St 22.3. 19:15 Štěrboholy STER2
St 22.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 10.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 10.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 10.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

SP Clif

Po 3.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 3.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 3.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 16.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 16.5. 19:30 Litvínovská LITVI

Credit Praha FC

Čt 25.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 25.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 25.5. 20:45 Aritma ARIT
Pa 23.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 23.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 23.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Rychlí banáni

Po 3.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 3.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Čt 25.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 25.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 25.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pivní pohoda AC

Po 27.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 27.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 27.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 28.6. 18:15 Litvínovská LITVI
St 28.6. 19:30 Litvínovská LITVI
St 28.6. 20:45 Litvínovská LITVI

PRKA

Po 17.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Po 17.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Po 17.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Po 8.5. 15:00 Děkanka DEKAN
Po 8.5. 16:15 Děkanka DEKAN
Po 8.5. 17:30 Děkanka DEKAN

Orange Predators B

Čt 8.6. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 8.6. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 8.6. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 27.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 27.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 27.6. 20:45 Mikulova MIKU4

64! FC Kobylisy B

Po 3.4. 19:00 Pražačka P2
Po 3.4. 20:15 Pražačka P2
Po 24.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 24.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 15.5. 19:00 Pražačka P2
Po 15.5. 20:15 Pražačka P2

Real Motion SG

Po 3.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 3.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 24.4. 19:00 Pražačka P2
Po 24.4. 20:15 Pražačka P2
Ne 21.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 21.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Žabí hlen

St 5.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 5.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 27.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 27.4. 20:15 Motorlet MOTO1
Ne 4.6. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 4.6. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Pětka

Ne 9.4. 17:30 Aritma ARIT
Ne 9.4. 18:45 Aritma ARIT
St 3.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 3.5. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 22.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 22.5. 20:45 Děkanka DEKAN

WRP

Út 4.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 4.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 8.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Po 8.5. 20:00 Mikulova MIKU4
Út 30.5. 19:00 Pražačka P2
Út 30.5. 20:15 Pražačka P2