Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Žabí hlen zeleno-bílá, zelená
WRP modrá, černá
Viktoria Bítovská B oranžová, černá
SP Clif červená, černá
Rychlí banáni žlutá, červená
Real Motion SG zelená
PRKA červeno-bílá
Pivní pohoda AC žlutá, černá
Pětka žlutá
Orange Predators B oranžová, modrá
Credit Praha FC žlutá, červená
64! FC Kobylisy B zelená, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní pohoda ACRychlí banáni Po 4.9. 20:45 ARIT
Credit Praha FCWRP Čt 7.9. 18:15 HANSP
64! FC Kobylisy BŽabí hlen Čt 7.9. 18:15 ARIT
PětkaSP Clif Čt 7.9. 19:15 MALES
Orange Predators BViktoria Bítovská B Čt 7.9. 20:45 CESMI
PRKAReal Motion SG Čt 28.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifPivní pohoda AC Po 11.9. 18:45 BIHOR
64! FC Kobylisy BCredit Praha FC St 13.9. 17:00 HANSP
Žabí hlenReal Motion SG St 13.9. 17:45 ZABEH
Viktoria Bítovská BPětka St 13.9. 18:00 SCBEC
Rychlí banániPRKA Čt 14.9. 20:15 P3
WRPOrange Predators B Čt 14.9. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní pohoda ACViktoria Bítovská B Po 18.9. 18:15 CESMI
Real Motion SGRychlí banáni Po 18.9. 20:30 MOTO3
Credit Praha FCŽabí hlen St 20.9. 18:00 STER3
PětkaWRP St 20.9. 18:15 MIKU4
PRKASP Clif Čt 21.9. 20:15 P3
Orange Predators B64! FC Kobylisy B Čt 21.9. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifReal Motion SG Po 2.10. 20:45 NOVOB
64! FC Kobylisy BPětka Čt 5.10. 17:45 P2
Žabí hlenRychlí banáni Čt 5.10. 17:45 P3
Viktoria Bítovská BPRKA Čt 5.10. 20:15 P3
WRPPivní pohoda AC Čt 5.10. 20:30 MOTO1
Credit Praha FCOrange Predators B Čt 5.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlí banániSP Clif Po 9.10. 18:15 NOVOB
Real Motion SGViktoria Bítovská B Po 9.10. 20:30 MOTO2
Pivní pohoda AC64! FC Kobylisy B Po 9.10. 20:45 ARIT
PětkaCredit Praha FC Čt 12.10. 17:00 BECH
PRKAWRP Čt 12.10. 20:15 P1
Orange Predators BŽabí hlen Čt 12.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská BRychlí banáni Po 16.10. 18:00 SCBEC
WRPReal Motion SG Po 16.10. 20:30 MOTO3
Credit Praha FCPivní pohoda AC St 18.10. 20:30 MOTO1
Žabí hlenSP Clif Čt 19.10. 19:15 MOTO3
64! FC Kobylisy BPRKA Čt 19.10. 20:15 P2
Orange Predators BPětka Čt 19.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifViktoria Bítovská B Čt 26.10. 18:15 NOVOB
Real Motion SG64! FC Kobylisy B Čt 26.10. 18:15 MIKU3
PRKACredit Praha FC Čt 26.10. 20:15 P2
Rychlí banániWRP Čt 26.10. 20:30 SCBEC
PětkaŽabí hlen Čt 26.10. 20:30 MOTO3
Pivní pohoda ACOrange Predators B Čt 26.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy BRychlí banáni Po 30.10. 18:00 KORAB
WRPSP Clif Po 30.10. 20:30 MOTO3
Credit Praha FCReal Motion SG Čt 2.11. 17:00 NOVOB
PětkaPivní pohoda AC Čt 2.11. 18:15 ARIT
Žabí hlenViktoria Bítovská B Čt 2.11. 19:15 MOTO1
Orange Predators BPRKA Čt 2.11. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
SP Clif64! FC Kobylisy B Po 6.11. 18:15 HANSP
Viktoria Bítovská BWRP Po 6.11. 20:30 MOTO2
Pivní pohoda ACŽabí hlen St 8.11. 20:30 MOTO1
Rychlí banániCredit Praha FC Čt 9.11. 17:45 P1
PRKAPětka Čt 9.11. 20:15 P3
Real Motion SGOrange Predators B Čt 9.11. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators BRychlí banáni Čt 28.9. 20:45 CESMI
64! FC Kobylisy BViktoria Bítovská B Po 13.11. 20:45 BECH
Credit Praha FCSP Clif Čt 16.11. 18:15 ARIT
PětkaReal Motion SG Čt 16.11. 19:15 KORAB
Žabí hlenWRP Čt 16.11. 19:15 MOTO3
Pivní pohoda ACPRKA Čt 16.11. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
WRP64! FC Kobylisy B Čt 30.11. 19:00 ZABEH
Rychlí banániPětka Čt 30.11. 19:00 P3
Real Motion SGPivní pohoda AC Čt 30.11. 19:00 P2
PRKAŽabí hlen Čt 30.11. 19:00 P1
Viktoria Bítovská BCredit Praha FC Čt 30.11. 19:15 MALES
SP ClifOrange Predators B Čt 30.11. 19:15 ARIT