Rozpis pískání, 8. liga, skupina I

A - klub 90

Po 27.3. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 27.3. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 27.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 17.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Po 17.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Po 17.4. 20:00 Mikulova MIKU1

GFC

Čt 23.3. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 23.3. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 23.3. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 11.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 11.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 11.4. 20:45 Mikulova MIKU3

Klika CFA

Út 28.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 28.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 28.3. 20:45 Litvínovská LITVI
St 19.4. 18:15 Mikulova MIKU4
St 19.4. 19:30 Mikulova MIKU4
St 19.4. 20:45 Mikulova MIKU4

Pivojs s.r.o.1.FC

Út 18.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 18.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 18.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 9.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 9.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Desítníci CH.C.

Čt 1.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 1.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 1.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 22.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 22.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 22.6. 20:45 Mikulova MIKU3

No madam ! B

St 10.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 10.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 10.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Pa 2.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 2.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

No fear KK

Po 15.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 15.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 15.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 5.6. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 5.6. 20:15 Motorlet MOTO3

Druhá fáze

Pa 31.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 31.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 21.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 21.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 9.5. 19:00 Pražačka P3
Út 9.5. 20:15 Pražačka P3

KáGéčko B

Út 11.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 11.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 1.5. 19:00 Pražačka P3
Po 1.5. 20:15 Pražačka P3
Pa 26.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 26.5. 19:15 Pražačka P3

Lunochod 1.MFK

St 12.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 12.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 1.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 1.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 4.6. 16:15 Pražačka P2
Ne 4.6. 17:30 Pražačka P2

Nejasná identita 1.HK

Po 20.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 20.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Ne 23.4. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 23.4. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 29.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 29.5. 20:30 Štěrboholy STER1