Rozpis pískání, 8. liga, skupina I

A - klub 90

St 20.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 20.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 20.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 10.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 10.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 10.10. 20:45 Mikulova MIKU3

GFC

Út 26.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 26.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 26.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 28.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 28.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Klika CFA

Út 5.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 5.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 26.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 26.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 26.9. 20:45 Děkanka DEKAN

Pivojs s.r.o.1.FC

Po 4.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 4.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 4.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 4.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 4.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Desítníci CH.C.

Čt 16.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 16.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

No madam ! B

Po 4.9. 19:00 Pražačka P2
Po 4.9. 20:15 Pražačka P2
Po 30.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 30.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 30.10. 20:45 Mikulova MIKU3

No fear KK

Po 6.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 6.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 6.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 28.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 28.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 28.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Druhá fáze

Pa 15.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 15.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 3.10. 19:00 Pražačka P3
Út 3.10. 20:15 Pražačka P3
Po 23.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 23.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC

KáGéčko B

Pa 6.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 6.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 24.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 24.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 13.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 13.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

Lunochod 1.MFK

Čt 21.9. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 21.9. 20:30 Motorlet MOTO3
Pa 13.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 13.10. 19:15 Pražačka P1
Út 31.10. 19:00 Pražačka P3
Út 31.10. 20:15 Pražačka P3

Nejasná identita 1.HK

Út 19.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 19.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 11.10. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 11.10. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 1.11. 19:00 Pražačka P3
St 1.11. 20:15 Pražačka P3

Vlci Praha

Ne 8.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 8.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Pa 3.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 3.11. 19:15 Pražačka P1
St 22.11. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 22.11. 20:45 Tempo FC TEMPO