Seznam týmů, 8. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Vlci Praha červená
No fear KK černo-oranžová
No madam ! B zelená, červená
Nejasná identita 1.HK modro-žlutá
Pivojs s.r.o.1.FC červená
Lunochod 1.MFK modrá, žlutá
Klika CFA zelená, červená
KáGéčko B bílá
GFC oranžová, černá
Druhá fáze růžová, černá
Desítníci CH.C. žlutá, modrá
A - klub 90 bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFALunochod 1.MFK Po 4.9. 18:15 BECH
KáGéčko BPivojs s.r.o.1.FC Út 5.9. 19:15 HRAB3
Desítníci CH.C.No fear KK Čt 7.9. 18:00 MALES
Druhá fázeNo madam ! B Čt 7.9. 20:45 MIKU3
A - klub 90Vlci Praha Čt 7.9. 20:45 MIKU4
GFCNejasná identita 1.HK Čt 26.10. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivojs s.r.o.1.FCKlika CFA Po 11.9. 19:15 STER2
A - klub 90Desítníci CH.C. Út 12.9. 19:15 HRAB2
No fear KKDruhá fáze Čt 14.9. 20:45 MIKU3
No madam ! BGFC Čt 14.9. 20:45 DEKAN
Vlci PrahaLunochod 1.MFK Čt 14.9. 20:45 MIKU4
Nejasná identita 1.HKKáGéčko B Pa 15.9. 18:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lunochod 1.MFKPivojs s.r.o.1.FC Po 18.9. 18:45 BIHOR
Klika CFANejasná identita 1.HK Po 18.9. 20:45 LITVI
Desítníci CH.C.Vlci Praha Čt 21.9. 18:15 MIKU4
GFCNo fear KK Čt 21.9. 19:15 MOTO2
KáGéčko BNo madam ! B Čt 21.9. 20:45 DEKAN
Druhá fázeA - klub 90 Čt 21.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
A - klub 90GFC Čt 28.9. 18:15 MIKU4
Nejasná identita 1.HKLunochod 1.MFK Čt 28.9. 18:15 DEKAN
Desítníci CH.C.Druhá fáze Čt 28.9. 20:45 MIKU2
Vlci PrahaPivojs s.r.o.1.FC Čt 28.9. 20:45 MIKU3
No fear KKKáGéčko B Čt 26.10. 20:45 MIKU4
No madam ! BKlika CFA Čt 26.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivojs s.r.o.1.FCNejasná identita 1.HK Po 2.10. 20:30 MOTO1
KáGéčko BA - klub 90 St 4.10. 20:30 MOTO3
GFCDesítníci CH.C. St 4.10. 20:30 MOTO2
Klika CFANo fear KK Čt 5.10. 17:45 P1
Lunochod 1.MFKNo madam ! B Čt 5.10. 20:45 DEKAN
Druhá fázeVlci Praha Čt 5.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
A - klub 90Klika CFA Po 9.10. 18:00 KORAB
No fear KKLunochod 1.MFK Čt 12.10. 17:00 HANSP
Druhá fázeGFC Čt 12.10. 20:45 MIKU3
No madam ! BPivojs s.r.o.1.FC Čt 12.10. 20:45 DEKAN
Vlci PrahaNejasná identita 1.HK Čt 12.10. 20:45 MIKU4
Desítníci CH.C.KáGéčko B Pa 13.10. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Lunochod 1.MFKA - klub 90 Po 16.10. 18:45 BIHOR
Klika CFADesítníci CH.C. St 18.10. 19:15 MOTO3
GFCVlci Praha St 18.10. 20:30 MOTO2
Pivojs s.r.o.1.FCNo fear KK Čt 19.10. 19:15 MOTO2
Nejasná identita 1.HKNo madam ! B Čt 19.10. 20:45 DEKAN
KáGéčko BDruhá fáze Čt 19.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCKáGéčko B Út 31.10. 20:45 ARIT
Desítníci CH.C.Lunochod 1.MFK Čt 2.11. 17:45 P3
A - klub 90Pivojs s.r.o.1.FC Čt 2.11. 17:45 P2
No fear KKNejasná identita 1.HK Čt 2.11. 17:45 P1
Druhá fázeKlika CFA Čt 2.11. 20:45 MIKU4
Vlci PrahaNo madam ! B Čt 2.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Nejasná identita 1.HKA - klub 90 Po 6.11. 17:00 HANSP
Klika CFAGFC Po 6.11. 20:30 MOTO3
Pivojs s.r.o.1.FCDesítníci CH.C. Čt 9.11. 17:45 P2
No madam ! BNo fear KK Čt 9.11. 20:45 DEKAN
Lunochod 1.MFKDruhá fáze Čt 9.11. 20:45 MIKU3
KáGéčko BVlci Praha Čt 9.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCLunochod 1.MFK Po 13.11. 20:30 MOTO3
KáGéčko BKlika CFA Út 14.11. 19:15 HRAB2
Desítníci CH.C.Nejasná identita 1.HK St 15.11. 19:30 NOVOB
Druhá fázePivojs s.r.o.1.FC Čt 16.11. 20:45 MIKU3
A - klub 90No madam ! B Čt 16.11. 20:45 DEKAN
Vlci PrahaNo fear KK Čt 16.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
No fear KKA - klub 90 Čt 30.11. 18:00 ARIT
No madam ! BDesítníci CH.C. Čt 30.11. 18:15 MIKU4
Nejasná identita 1.HKDruhá fáze Čt 30.11. 18:15 MIKU3
Pivojs s.r.o.1.FCGFC Čt 30.11. 18:15 BECH
Lunochod 1.MFKKáGéčko B Čt 30.11. 18:15 MIKU2
Klika CFAVlci Praha Čt 30.11. 18:15 MIKU1