11. Nejasná identita 1.HK 11 2 2 7 22:41 6

St 20.9.17 18:15 CESMI Holosmetky FC B Gepard AFC   (HL4D)
St 20.9.17 19:30 CESMI Brosway team Sváteční mančaft   (HL6F)
St 20.9.17 20:45 CESMI Homunculus Růžoví delfínci 97,2   (HL6F)
Út 10.10.17 18:15 MIKU3 TBC Lachtan VET PFC Kodymka   (VL4D)
Út 10.10.17 19:30 MIKU3 H.K. 12 Akademie Flirtu   (HL6D)
Út 10.10.17 20:45 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík Indiana Team   (HL7D)

30. 11. 17 18:00 ARIT No fear KK A - klub 90 11. 1:1 (0:0)
Oboustranně útočné utkání se spoustou šancí. Ve druhé půli padlo po gólu na každé straně.
No fear KK A - klub 90
Andrej Melnik – Petr Dvořák, Marek Mareček, Petr Mikulec, Martin Muzika, Lukáš Prokop, Roman Šimek, Petr Stojnov vs Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jan Kasal, Václav Křivák, František Mrázek, Roberto Ortolani, Jaroslav Žabka
33. Lukáš Prokop 43. Martin Holenda
16. 11. 17 20:45 DEKAN A - klub 90 No madam ! B 10. 10:1 (8:1)
Nádherný a účinný fotbal v podání A - klubu mu zajistil vítězství. Hostujícímu týmu se i přes velkou snahu nepodařilo vsítit víc než jeden gól. Radek Vondráček, Štěpán Široký
A - klub 90 No madam ! B
Milan SvobodaLukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Václav Křivák, Jaroslav Žabka vs Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Kamil Málek, Petr Novotný, Mario Priebracha, Václav Růžička, Miroslav Štěrba, Jiří Tichý
12., 23. Václav Křivák
24., 25., 26., 27., 57. Lukáš Bartoš
28. Bedřich Bílka
30. Martin Holenda
53. Jaroslav Žabka
28. Petr Linka
6. 11. 17 17:00 HANSP Nejasná identita 1.HK A - klub 90 9. 4:1 (2:0)
Pohledný zápas. Domácí byli aktivnější a zaslouženě zvítězili. Vše proběhlo v duchu fair-play. Procházka
Nejasná identita 1.HK A - klub 90
Karel Dinda – Eric Kwame Adjei, Pavel Balík, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Antonín Linhart, Kryštof Šimek, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Václav Křivák, Roberto Ortolani, Radovan Švanyga
27. Tomáš Zeman
29. Kryštof Klose
47. Eric Kwame Adjei
55. Pavel Krejčí
35. Roberto Ortolani
2. 11. 17 17:45 P2 A - klub 90 Pivojs s.r.o.1.FC 8. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které začali hosté v prvním poločasu překlápět na svou stranu. Domácí tým se ale nevzdal a utkání zdramatizoval dvěma góly ve 40. minutě. Vyrovnat ale už nestihl. Procházka
A - klub 90 Pivojs s.r.o.1.FC
Bedřich Bílka – Martin Holenda, Václav Křivák, František Mrázek, Roberto Ortolani, Milan Svoboda vs Hynek Kempfer – Michal Kapička, Heřman Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma
40. Martin Holenda
41. Bedřich Bílka
59 Roberto Ortolani 7. Jiří Králík
34. Michal Kapička
37. Benjamin Tůma
16. 10. 17 18:45 BIHOR Lunochod 1.MFK A A - klub 90 7. 4:6 (2:2)
Vyrovnané, bojovné utkání, které rozhodl A - klub lepším proměňováním šancí ve druhém poločase.
Lunochod 1.MFK A A - klub 90
Maxmilián Náse – Vasyl Fushchich, David Šesták, Mykhailo Sochka, Vojtěch Spurný, Mykhailo Sushanyn vs Martin Holenda – Lukáš Bartoš, Miroslav Benda, František Mrázek, Roberto Ortolani, Zdeněk Pavlík, Radovan Švanyga, Jaroslav Žabka
57. Martin Holenda
9. 10. 17 18:00 KORAB A - klub 90 Klika CFA 6. 8:0 (5:0)
Ač tomu výsledek neodpovídá, utkání bylo spravedlivé. CFK Klika si vypracovala šance až v posledních dvaceti minutách. Naproměnilo ale nic, zatímco A-klub 90 ano. Jiří Ladman
A - klub 90 Klika CFA
Bedřich Bílka – Lukáš Bartoš, Martin Holenda, Václav Křivák, František Mrázek, Roberto Ortolani, Milan Svoboda, Jaroslav Žabka vs Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Martin Kalivoda, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Milan Špaček, Radek Špaček
4. Lukáš Bartoš
12. František Mrázek
16., 43. Roberto Ortolani
25., 35. Bedřich Bílka
28. Martin Holenda
41. OG
4. 10. 17 20:30 MOTO3 KáGéčko B A - klub 90 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
28. 9. 17 18:15 MIKU4 A - klub 90 GFC 4. 5:1 (1:0)
Domácí byli jednoznačně lepší. GFC hrálo od 3. minuty na maximální riziko v obraně, čehož zkušenější A - klub využíval. Radek Matoušek, Martin Prokop
A - klub 90 GFC
Milan Svoboda – Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Jan Kasal, František Mrázek, Zdeněk Pavlík vs Ondřej Kulakowski – Tomáš Cihlář, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Jiří Nový, Lukáš Růžek, Petr Wolf
3., 39. František Mrázek
42., 48., 60. Jan Kasal
55. Michal Husák
21. 9. 17 20:45 MIKU4 Druhá fáze A - klub 90 3. 0:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl výkon brankářů, jelikož za Druhou fázi chytal hráč z pole. Škoda zbytečného hektického závěru. Aleš Řeřicha, Miroslav Malý
Druhá fáze A - klub 90
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Adam Šťastný, Martin Voldřich vs Milan SvobodaLukáš Bartoš, Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Václav Křivák, Roberto Ortolani, Zdeněk Pavlík
36 Ivo Hrdina
59 Luboš Fiala
22. Václav Křivák
38., 48., 55. Lukáš Bartoš
59. Lukáš Bartoš
12. 9. 17 19:15 HRAB2 A - klub 90 Desítníci CH.C. 2. 6:0 k.
Jasná převaha A-klubu. I přes prohru Desítníků byl nejlepším hráčem Kratochvíl. Škoda jen, že ho spoluhráči nenapodobili. Adam Löffelmann, Tomáš Jurka
A - klub 90 Desítníci CH.C.
Miroslav Benda – Lukáš Bartoš, Martin Holenda, Václav Křivák, Roberto Ortolani, Zdeněk Pavlík, Vojtěch Široký, Jaroslav Žabka vs Martin Uhlíř – Jiří Kratochvíl, Martin Lang, Tomáš Marešovský, Lubomír Mrázek, Miloslav Sejrek
15., 31., 47. Lukáš Bartoš
33. Zdeněk Pavlík
57. Vojtěch Široký
7. 9. 17 20:45 MIKU4 A - klub 90 Vlci Praha 1. 3:3 (1:0)
Zasloužená remíza. Tomáš Kolařík, Lukáš Cotman
A - klub 90 Vlci Praha
Milan SvobodaLukáš Bartoš, Miroslav Benda, Martin Holenda, Václav Křivák, František Mrázek, Jaroslav Žabka vs Paolo Galbani – Ilya Fedorov, Mohamed Hassan, Amin Islamly, Antero Eerik Joly, Darkhan Majanov, Gabor Gergő Reitinger, Timur Sadykbekov, Albert David Wolff