11. Nejasná identita 1.HK 11 2 2 7 22:41 6

Út 5.9.17 19:30 CESMI Jedna noha netleská Nounejm   (HL8B)
Út 5.9.17 20:45 CESMI Akademie Flirtu Tak dort jo   (HL6D)
Út 26.9.17 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Paradentol 1990   (VL4D)
Út 26.9.17 19:30 DEKAN Le Jardin Felix club   (HL5B)
Út 26.9.17 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Planners Prague FC A   (HL6D)

30. 11. 17 18:15 MIKU1 Klika CFA Vlci Praha 11. 2:2 (0:2)
Zápas ovlivnil hlavně faktor, že hosté přijeli bez jediného hráče na střídání a ve druhém poločase jim došly síly.
Klika CFA Vlci Praha
Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Martin Kalivoda, Josef Kubr, Lukáš Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček vs Alexandre Mendes de Barros – Paolo Galbani, Amin Islamly, Antero Eerik Joly, Darkhan Majanov, Gabor Gergő Reitinger
42., 44. Lukáš Kůrka 54 Michal Miksa 5. Amin Islamly
14. Gabor Gergő Reitinger
14. 11. 17 19:15 HRAB2 KáGéčko B Klika CFA 10. 1:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas s minimem šancí. Šťastnější nakonec byli hosté, kteří v závěru urvali vítězství.
KáGéčko B Klika CFA
Filip Bartůšek – Ondřej Batík, Martin Jermář, Karel Malec, Vít Nešpor, Jiří Tichý vs Libor Formánek – Jan Ježek, Martin Kalivoda, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček
53. Filip Bartůšek 49. Radek Špaček
58. Martin Kalivoda
6. 11. 17 20:30 MOTO3 Klika CFA GFC 9. 3:0 (2:0)
Utkání, kterému by slušela minimálně remíza. GFC tlačilo, drželo balon více na svých kopačkách, kvalita byla na jeho straně, nicméně Klika z brejků trestala a proměnila maximum z minima šancí. Martin Daniš, Tomáš Gaper
Klika CFA GFC
Josef Kubr – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Martin Kalivoda, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček vs Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Lukáš Růžek, Jan Vašák, Petr Wolf
4. Martin Kalivoda
12. Michal Miksa
39. Radek Špaček
2. 11. 17 20:45 MIKU4 Druhá fáze Klika CFA 8. 4:5 (2:4)
Obě mužstva hrála pro radost.
Druhá fáze Klika CFA
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Adam Šťastný vs Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Martin Kalivoda, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček
14. Petr Dočekal
24., 38. Adam Šťastný
45. Viktor Fojt
6., 20., 55. Martin Kalivoda
7. Jan Formánek
28. Michal Miksa
26. 10. 17 20:45 DEKAN No madam ! B Klika CFA 4. 3:3 (1:2)
Celkem vyrovnané utkání, kterému nakonec remíza sluší.
No madam ! B Klika CFA
Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Kamil Málek, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Mario Priebracha, Václav Růžička, Miroslav Štěrba, Jiří Tichý vs Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Martin Kalivoda, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Milan Špaček
19. Petr Dvořák
45. Miroslav Štěrba
55. Petr Linka
22 Pavel Nedbálek 16. Milan Špaček
23. Libor Formánek
42. Josef Kubr
18. 10. 17 19:15 MOTO3 Klika CFA Desítníci CH.C. 7. 6:0 k.
9. 10. 17 18:00 KORAB A - klub 90 Klika CFA 6. 8:0 (5:0)
Ač tomu výsledek neodpovídá, utkání bylo spravedlivé. CFK Klika si vypracovala šance až v posledních dvaceti minutách. Naproměnilo ale nic, zatímco A-klub 90 ano. Jiří Ladman
A - klub 90 Klika CFA
Bedřich Bílka – Lukáš Bartoš, Martin Holenda, Václav Křivák, František Mrázek, Roberto Ortolani, Milan Svoboda, Jaroslav Žabka vs Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Martin Kalivoda, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Milan Špaček, Radek Špaček
4. Lukáš Bartoš
12. František Mrázek
16., 43. Roberto Ortolani
25., 35. Bedřich Bílka
28. Martin Holenda
41. OG
5. 10. 17 17:45 P1 Klika CFA No fear KK 5. 3:3 (2:0)
Klika celé utkání v klidu kontrolovala, ale v závěrečné desetiminutovce přišel kolaps a nakonec se musela bát i o bod. Boubín
Klika CFA No fear KK
Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Martin Kalivoda, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Milan Špaček, Radek Špaček vs Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Petr Dvořák, Vít Kalina, Petr Mikulec, Martin Muzika, Lukáš Prokop
5. Michal Miksa
21. Pavel Kůrka
50. Jan Formánek
25 Jan Formánek 40., 56. Martin Muzika
55. Petr Mikulec
25. Petr Dvořák
18. 9. 17 20:45 LITVI Klika CFA Nejasná identita 1.HK 3. 4:0 (2:0)
Od začátku lepší Klika svého soupeře přehrávala ve všech aspektech a po zásluze zvítězila. Novotný
Klika CFA Nejasná identita 1.HK
Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Martin Kalivoda, Lukáš Karlec, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Milan Špaček, Radek Špaček vs Martin Plutinský – Pavel Balík, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pellumb Kuqi, Kryštof Šimek, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman
11. Martin Kalivoda
25., 44. Michal Miksa
36. Jan Formánek
11. 9. 17 19:15 STER2 Pivojs s.r.o.1.FC Klika CFA 2. 0:1 (0:0)
První poločas byl naprosto vyrovnaný ve všech směrech. Druhá půle byla v režii Kliky, byla bojovnější a přesnější, takže zaslouženě vsítila branku.
Pivojs s.r.o.1.FC Klika CFA
Emanuel Gubrický – David Choloděnko, Martin Chott, Michal Kapička, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma vs Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Martin Kalivoda, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Marián Prchlík, Radek Špaček
38. Libor Formánek
4. 9. 17 18:15 BECH Klika CFA Lunochod 1.MFK A 1. 3:7 (0:1)
Hodně gólů. Lunochod s jistotou zvítězil.
Klika CFA Lunochod 1.MFK A
Miloslav Špaček – Jan Formánek, Libor Formánek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček vs David Šesták – Tomáš Fládr, Vasyl Fushchich, Zhenya Fushchich, Martin Janda, Maxmilián Náse, Josef Punčochář, Mykhailo Sochka, Vojtěch Spurný, Mykhailo Sushanyn