Rozpis pískání, 8. liga, skupina J

Real Prd

Po 2.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 2.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 2.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 5.11. 17:30 Pražačka P2
Ne 5.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 5.11. 20:00 Pražačka P2

Šnek FC A

Po 30.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 30.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 30.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 20.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 20.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 20.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

TJ Bohemia Chips 1980

Čt 26.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 26.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 26.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 14.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 14.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 14.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Ňiňos F.C.

Ne 17.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 17.9. 20:00 Pražačka P3
Čt 5.10. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 5.10. 20:45 Zákostelní ZAK
Út 24.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 24.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

Velký klády FC

Ne 17.9. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 17.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Ne 15.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 15.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 5.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 5.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Hajduk Hůrka B

Ne 10.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 10.9. 20:00 Pražačka P3
Ne 22.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 22.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Čt 9.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 9.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Vocasuna CA

Ne 15.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 15.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 5.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 5.11. 20:00 Pražačka P3
Čt 23.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 23.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Deziluzy LS

Ne 17.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 17.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
St 4.10. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 4.10. 20:45 Tempo FC TEMPO
Ne 29.10. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 29.10. 20:00 Záběhlice ZABEH

Ducksicks

Ne 24.9. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 24.9. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 23.10. 19:00 Pražačka P2
Po 23.10. 20:15 Pražačka P2
Út 14.11. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 14.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Elita národa TJ

Ne 10.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 10.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 5.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 5.11. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 28.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 28.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Nekopnem si FC

Ne 24.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 24.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 15.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 15.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Čt 2.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 2.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI