Seznam týmů, 8. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Vocasuna CA červená
Šnek FC A bílo-oranžová, oranžovo-černá
Velký klády FC růžová, modrá
TJ Bohemia Chips 1980 modrá
Real Prd světle modrá, bílá
Pekárna Kabát bílo-oranžová
Deziluzy LS bílá, černá
Nekopnem si FC černá, modrá
Hajduk Hůrka B zeleno-bílá, žlutá
Elita národa TJ modrá
Ducksicks bílá
Ňiňos F.C. fialová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
DucksicksŠnek FC A Pa 8.9. 18:00 P3
Nekopnem si FCReal Prd Pa 8.9. 18:15 NOVOB
Hajduk Hůrka BTJ Bohemia Chips 1980 Pa 8.9. 18:15 HANSP
Elita národa TJVelký klády FC Pa 8.9. 18:15 PRKOP
Ňiňos F.C.Vocasuna CA Pa 8.9. 19:30 HOSTI
Deziluzy LSPekárna Kabát Ne 10.9. 11:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdDeziluzy LS Pa 15.9. 18:00 MALES
Ňiňos F.C.Ducksicks Pa 15.9. 18:15 BECH
Velký klády FCHajduk Hůrka B Pa 15.9. 18:15 STOD
TJ Bohemia Chips 1980Nekopnem si FC Pa 15.9. 18:15 PRKOP
Vocasuna CAPekárna Kabát Pa 15.9. 18:15 HANSP
Šnek FC AElita národa TJ Pa 15.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárna KabátReal Prd Pa 22.9. 18:00 P3
Nekopnem si FCVelký klády FC Pa 22.9. 18:00 P1
DucksicksVocasuna CA Pa 22.9. 18:00 P2
Elita národa TJŇiňos F.C. Pa 22.9. 20:00 TEMPO
Deziluzy LSTJ Bohemia Chips 1980 Ne 24.9. 17:30 MIKU3
Hajduk Hůrka BŠnek FC A Pa 17.11. 10:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
DucksicksElita národa TJ St 27.9. 19:30 TEMPO
TJ Bohemia Chips 1980Pekárna Kabát Pa 29.9. 18:00 P3
Šnek FC ANekopnem si FC Pa 29.9. 19:15 P3
Vocasuna CAReal Prd Pa 29.9. 19:30 LITVI
Ňiňos F.C.Hajduk Hůrka B Pa 29.9. 20:45 HOSTI
Velký klády FCDeziluzy LS Ne 1.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárna KabátVelký klády FC Pa 6.10. 18:00 MALES
Nekopnem si FCŇiňos F.C. Pa 6.10. 18:00 P3
Real PrdTJ Bohemia Chips 1980 Pa 6.10. 18:15 NOVOB
Hajduk Hůrka BDucksicks Pa 6.10. 18:15 PRKOP
Elita národa TJVocasuna CA Pa 6.10. 19:30 NOVOB
Deziluzy LSŠnek FC A So 7.10. 10:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Velký klády FCReal Prd Pa 13.10. 18:15 NOVOB
Vocasuna CATJ Bohemia Chips 1980 Pa 13.10. 18:15 HANSP
DucksicksNekopnem si FC Pa 13.10. 19:30 NOVOB
Elita národa TJHajduk Hůrka B Pa 13.10. 20:15 ZABEH
Šnek FC APekárna Kabát So 14.10. 11:15 P2
Ňiňos F.C.Deziluzy LS Ne 15.10. 16:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdŠnek FC A Pa 20.10. 18:15 NOVOB
Hajduk Hůrka BVocasuna CA Pa 20.10. 18:15 PRKOP
Nekopnem si FCElita národa TJ Pa 20.10. 19:15 ZAK
Pekárna KabátŇiňos F.C. Pa 20.10. 19:30 NOVOB
TJ Bohemia Chips 1980Velký klády FC Pa 20.10. 20:15 ZABEH
Deziluzy LSDucksicks Pa 20.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ňiňos F.C.Real Prd Pa 27.10. 18:15 NOVOB
Vocasuna CAVelký klády FC Pa 27.10. 18:15 HANSP
DucksicksPekárna Kabát Pa 27.10. 19:30 NOVOB
Šnek FC ATJ Bohemia Chips 1980 Pa 27.10. 19:30 LITVI
Hajduk Hůrka BNekopnem si FC Pa 27.10. 20:00 TEMPO
Elita národa TJDeziluzy LS Ne 19.11. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdDucksicks Pa 3.11. 18:15 NOVOB
Pekárna KabátElita národa TJ Pa 3.11. 19:15 MALES
Velký klády FCŠnek FC A Pa 3.11. 19:30 HANSP
Nekopnem si FCVocasuna CA Pa 3.11. 19:30 NOVOB
TJ Bohemia Chips 1980Ňiňos F.C. Pa 3.11. 20:15 ZABEH
Deziluzy LSHajduk Hůrka B Ne 5.11. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Vocasuna CAŠnek FC A Pa 10.11. 18:00 ZAK
Hajduk Hůrka BPekárna Kabát Pa 10.11. 18:15 PRKOP
Elita národa TJReal Prd Pa 10.11. 18:15 NOVOB
Ňiňos F.C.Velký klády FC Pa 10.11. 18:15 HOSTI
DucksicksTJ Bohemia Chips 1980 Pa 10.11. 19:30 NOVOB
Nekopnem si FCDeziluzy LS Ne 12.11. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárna KabátNekopnem si FC Pa 24.11. 20:05 TEMPO
Šnek FC AŇiňos F.C. Pa 24.11. 20:30 P3
Velký klády FCDucksicks Pa 24.11. 20:30 P2
TJ Bohemia Chips 1980Elita národa TJ Pa 24.11. 20:30 P1
Real PrdHajduk Hůrka B Pa 24.11. 20:30 ZAK
Deziluzy LSVocasuna CA Pa 24.11. 20:30 DEKAN