Ne 24.9.17 17:30 CESMI Bad Boys FC Rasta Velbloudi   (HL7K)
Ne 24.9.17 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Pražská Stoka   (HL8N)
Po 23.10.17 19:00 P2 Manchlastr FC Hubertův Tuřín   (HL7A)
Po 23.10.17 20:15 P2 Greenhorns FC Santovi Sobi   (HL5B)
Út 14.11.17 19:00 METE2 Alkohol Vršovice FC Pavana AK A   (HL5C)
Út 14.11.17 20:15 METE2 One Team, One Dream DHL Brohemians   (HL7F)

24. 11. 17 20:30 P2 Velký klády FC Ducksicks 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Velký klády FC Ducksicks
vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, David Šrejma, Jakub Wágner
10. 11. 17 19:30 zzNOVOB Ducksicks TJ Bohemia Chips 1980 10. 2:2 (1:1)
Domácí byli celé utkání mírně lepší, hostům se podařilo v závěru šťastně vyrovnat.
Ducksicks TJ Bohemia Chips 1980
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, František Štěpánek vs Petr Čejka – Tomáš Rájecký, Jan Srb, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
4., 37. Jan Kodytek 22. Lukáš Srb
58. Tomáš Srb
3. 11. 17 18:15 zzNOVOB Real Prd Ducksicks 9. 3:2 (2:2)
Téměř celý první poločas byli hosté lepší, ale poté vyrobili dvě chyby v obraně a domácí je potrestali. Druhá půle byla naprosto vyrovnaná, ale domácí se díky vlastnímu gólu dostali do vedení, které udrželi. Milan Šebek, Leoš Melichar
Real Prd Ducksicks
Pavel Matoušek – Jan Enökl, Michael Kalous, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Pavel Reich, Václav Tůma, Ivo Urban vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, Jakub Wágner
27. Václav Tůma
28. Adam Nejezchleba
40. OG
56 Václav Tůma 18. Jan Kodytek
24. Jakub Wágner
27. 10. 17 19:30 zzNOVOB Ducksicks Pekárna Kabát 8. 6:0 k.
20. 10. 17 20:30 ZAK Deziluzy LS Ducksicks 7. 2:3 (2:1)
Zajímavé utkání, ale spíše v hledišti než-li na hřišti. Hodně nepřesností a bojovnosti na obou stranách. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Slušný zápas. Dufek
Deziluzy LS Ducksicks
Vojtěch Hošek – David Baštář, Kristian Cimbura, Jiří Hlaváček, Ondřej Hybášek, Michael Pivoňka, Dominik Strnad, Tomáš Vlček, Konstantin Votlučka vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner
4. Kristian Cimbura
6. Jiří Hlaváček
10., 40. Jan Kodytek
32. Jakub Wágner
13. 10. 17 19:30 zzNOVOB Ducksicks Nekopnem si FC 6. 6:4 (1:3)
Ducksicks Nekopnem si FC
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, David Šrejma, Jakub Wágner vs Jan Bouček – Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, Matěj Vejvoda, Jiří Zeman
8., 34., 52., 54., 56. Jakub Wágner
59. Jan Kodytek
6. Jakub Hendrych
11. Filip Holakovský
27. Jakub Černý
36. Filip Brodský
6. 10. 17 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Ducksicks 5. 0:6 (0:1)
Hosté byli výrazně lepší, ale brankově se dokázali prosadit až v závěru, kdy bez střídání hrajícím domácím došly síly. Ducksicks dokázali zahodit neuvěřitelné věci, ale zaslouženě zvítězili.
Hajduk Hůrka B Ducksicks
Tomáš Gračko – David Dušek, Martin Kára, Filip Novák, Martin Šiman, Filip Sismilich vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner
23. Filip Kodytek
46., 52. Jakub Wágner
53. Matyáš Fribert
59., 60. Jan Kodytek
27. 9. 17 19:30 TEMPO Ducksicks Elita národa TJ 4. 9:4 (6:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Ducksicks Elita národa TJ
Filip Kodytek – Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, Jakub Wágner vs Lukáš Semrád – Filip Blecha, Albert Čermák, Tomáš Dotzauer, Lubomír Kmoch, Kryštof Nedvídek, Marek Schiffler, Zdeněk Vávra
55. Lubomír Kmoch
22. 9. 17 18:00 P2 Ducksicks Vocasuna CA 3. 7:2 (2:2)
Do poločasu vyrovnané utkání, po změně stran domácí přidali a zaslouženě vyhráli. Procházka
Ducksicks Vocasuna CA
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Denis Záhorovský – Jan Douša, Otakar Pachovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Vácha, Petr Valenta, Ondřej Voska
3., 35., 53. Jakub Wágner
27. František Štěpánek
32. Filip Kodytek
49., 60. Jan Kodytek
7. Otakar Pachovský
11. Jonáš Stoilov
15. 9. 17 18:15 BECH Ňiňos F.C. Ducksicks 2. 2:3 (0:1)
Utkání zřejmě rozhodlo to, že domácí za stavu 0:0 neproměnili penaltu. Hosté byli kombinačně lepší, avšak neproměňovali šance. Až ve 2. půli se prosadili na 2:0, domácí však z brjeků vyrovnali. V závěru přeci jen vítězství strhli na svou stranu Ducksicks.