Poklidné a zajímavé utkání skončilo vítězstvím hostů. Trnka
Tomáš Gračko – David Dušek, Martin Kára, Nathan Kračunov, Filip Novák, Filip Pavelka, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra
44. Tomáš Ejem
59. Michal Ejem
10. 11. 17 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Pekárna Kabát 10. 6:0 k.
5. 11. 17 18:45 MIKU4 Deziluzy LS Hajduk Hůrka B 9. 6:0 (0:4)
Domácí můžou poděkovat svému gólmanovi za to, že neprohráli dvouciferným rozdílem. O jasné převaze Hajduku nemusí být ani zmínka.
Deziluzy LS Hajduk Hůrka B
Jakub Michálek – David Baštář, Karel Chocholoušek, Kristian Cimbura, Ivan Goryachev, Vojtěch Hošek, Michael Pivoňka, Tomáš Vlček, Konstantin Votlučka vs Tomáš Gračko – David Exner, Martin Kára, Nathan Kračunov, Filip Novák, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Jakub Zelenka
5., 19., 29. Nathan Kračunov
26., 49. Matěj Ptáček
35., 51. Filip Novák
27. 10. 17 20:00 TEMPO Hajduk Hůrka B Nekopnem si FC 8. 7:3 (6:1)
V první půli se hrál hezký útočný fotbal. Po pauze už se dohrávalo jen z povinnosti.
Hajduk Hůrka B Nekopnem si FC
Tomáš Gračko – David Dušek, David Exner, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Šiman vs Jan Bouček – Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Vojtěch Skuhravý, Matěj Vejvoda, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman
53. Jiří Zeman
20. 10. 17 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Vocasuna CA 7. 9:2 (5:0)
První poločas vyhrál jednoznačně Hajduk. Vocasuna sice měla šance, ale nastřelovala pouze tyče. Po pauze se Vocasuna zlepšila, ale na lepší výsledek to nestačilo. Husák
Hajduk Hůrka B Vocasuna CA
Tomáš Gračko – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Filip Novák, Jaroslav Ptáček, Martin Štroukal, Jakub Zelenka vs Denis Záhorovský – Tomáš Černý, Jan Douša, Matouš Fuksa, Adam Tůma, Štěpán Vácha, Petr Valenta, Ondřej Voska
7. Martin Kára
14., 18., 27., 43., 51. Nathan Kračunov
16. Jaroslav Ptáček
39. Jakub Zelenka
58. Filip Novák
48., 50. Jan Douša
13. 10. 17 20:15 ZABEH Elita národa TJ Hajduk Hůrka B 6. 2:4 (0:3)
Kračunov si nazul střelecké boty a byl z toho hattrick v rozmezí 17 minut. Obraně dominoval železný Dušek, od kterého soupeři odpadávali jak od Maldiniho v nejlepších letech. Krásný zápas. Jan Kehár
Elita národa TJ Hajduk Hůrka B
Marek Schiffler – Erik Brümmer, Albert Čermák, Jan Doubek, Lubomír Kmoch, Kryštof Nedvídek, Lukáš Semrád vs Tomáš Gračko – David Dušek, David Exner, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Pavelka, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka
49. Lubomír Kmoch
54. Albert Čermák
2., 17., 19. Nathan Kračunov
6. 10. 17 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Ducksicks 5. 0:6 (0:1)
Hosté byli výrazně lepší, ale brankově se dokázali prosadit až v závěru, kdy bez střídání hrajícím domácím došly síly. Ducksicks dokázali zahodit neuvěřitelné věci, ale zaslouženě zvítězili.
Hajduk Hůrka B Ducksicks
Tomáš Gračko – David Dušek, Martin Kára, Filip Novák, Martin Šiman, Filip Sismilich vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner
23. Filip Kodytek
46., 52. Jakub Wágner
53. Matyáš Fribert
59., 60. Jan Kodytek
29. 9. 17 20:45 HOSTI Ňiňos F.C. Hajduk Hůrka B 4. 4:2 (1:0)
Hráči Ňiňos si užili fotbalový večer v zápase, ve kterém jasně dominovali a dovolili si dokonce několik gólovek zahodit a příliš nebránit. Domácí gólman navíc čaroval a přiváděl hostující hráče k šílenství.
Ňiňos F.C. Hajduk Hůrka B
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Jiří Holakovský, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Jakub Svoboda vs Tomáš Gračko – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Filip Pavelka, Jakub Zelenka
24. Zhaidarbek Medetbek Uulu
32., 48. Jakub Svoboda
49. Jan Havelka
47. Erik Lukšík
60. Filip Pavelka
15. 9. 17 18:15 STOD Velký klády FC Hajduk Hůrka B 2. 1:5 (1:1)
Zápas byl od počátku překvapivě rychlý a kvalitní, přestože šlo o osmou ligu. I když byla snaha vidět u obou týmů, větší držení míče měl Hajduk a díky této převaze zvítězil.
Velký klády FC Hajduk Hůrka B
Pavel Tuč – Ondřej Bureš, Branislav Chovan, Fabián Krejčí, Ivo Kudlič, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa vs Jaroslav Ptáček – David Dušek, David Exner, David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Filip Pavelka, Matěj Ptáček, Martin Šiman, Filip Sismilich, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka
14. Jan Stoklasa 5., 51. Filip Novák
34., 49. David Exner
50. Filip Pavelka
8. 9. 17 18:15 HANSP Hajduk Hůrka B TJ Bohemia Chips 1980 1. 2:6 (1:1)
Tým Bohemia využil šance, které měl. Hajduk nezvládl druhý poločas, proto je takové skóre.
Hajduk Hůrka B TJ Bohemia Chips 1980
Tomáš Gračko – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Martin Šiman, Jakub Zelenka vs Petr Čejka – Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Jan Srb, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha, Lukáš Volf