24. 11. 17 20:30 ZAK Real Prd Hajduk Hůrka B 11. 7:4 (4:2)
Jan Enökl – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Filip Sismilich – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák
23. Martin Kára
30., 47. Erik Lukšík
43. David Dušek
10. 11. 17 18:15 zzNOVOB Elita národa TJ Real Prd 10. 0:2 (0:1)
Díky tomu, že byli hosté silnější na míči a častěji byli v držení balónu, zvítězili právem.
Elita národa TJ Real Prd
Tomáš Kuka – Filip Blecha, Albert Čermák, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Miroslav Herman, Kryštof Nedvídek, Lukáš Semrád, Jan Jakub Šmejkal vs Pavel Reich – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
16. Adam Nejezchleba
51. Ivo Urban
3. 11. 17 18:15 zzNOVOB Real Prd Ducksicks 9. 3:2 (2:2)
Téměř celý první poločas byli hosté lepší, ale poté vyrobili dvě chyby v obraně a domácí je potrestali. Druhá půle byla naprosto vyrovnaná, ale domácí se díky vlastnímu gólu dostali do vedení, které udrželi. Milan Šebek, Leoš Melichar
Real Prd Ducksicks
Pavel Matoušek – Jan Enökl, Michael Kalous, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Pavel Reich, Václav Tůma, Ivo Urban vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, Jakub Wágner
27. Václav Tůma
40. OG
56 Václav Tůma 18. Jan Kodytek
24. Jakub Wágner
27. 10. 17 18:15 zzNOVOB Ňiňos F.C. Real Prd 8. 4:3 (1:3)
Pohodové utkání bez starostí o výsledek. Vzorové chování z obou stran. Martin Jiroušek, Vojtěch Jiroušek
Ňiňos F.C. Real Prd
Miroslav Matějček – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Jakub Svoboda vs Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
4. Jaroslav Procházka
31., 53. Jan Havelka
44. OG
12. Robin Opěla
22., 26. Michael Kalous
20. 10. 17 18:15 zzNOVOB Real Prd Šnek FC A 7. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém si obě mužstva vytvořila slibné brankové příležitosti, ale proměňovali je více hráči Realu a zaslouženě vyhráli. Vostatek
Real Prd Šnek FC A
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
26. Michael Kalous
37. Petr Matoušek
48. Ivo Urban
58. Pavel Nosek
13. 10. 17 18:15 zzNOVOB Velký klády FC Real Prd 6. 2:2 (0:2)
Velký klády FC Real Prd
Jan Stoklasa – Martin Brandýs, Ondřej Bureš, Branislav Chovan, Martin Kopecký, Fabián Krejčí, Vojtěch Pucek, Tomáš Štěpánek, Pavel Tuč vs Jan Enökl – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
49. Vojtěch Pucek
50. Branislav Chovan
11. Michael Kalous
16. Petr Pleštil
6. 10. 17 18:15 zzNOVOB Real Prd TJ Bohemia Chips 1980 5. 3:1 (1:1)
Bohemia se záhy ujala vedení, ale Real se rozehrál a utkání otočil. Hošek
Real Prd TJ Bohemia Chips 1980
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Petr Čejka – Viktor Čapek, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Jan Tícha
26. Ivo Urban
41., 50. Adam Nejezchleba
2. Lukáš Srb
29. 9. 17 19:30 LITVI Vocasuna CA Real Prd 4. 3:5 (3:4)
Chválíme oba týmy za korektní chování během celého utkání. Real si vytvářel více šancí, a tak po zásluze zvítězil. Kučera
Vocasuna CA Real Prd
Martin Bláha – Tomáš Černý, Filip Chudoba, Jan Douša, Štěpán Vácha, Ondřej Voska vs Jan Enökl – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Václav Tůma, Ivo Urban
5., 16. Ondřej Voska
22. Filip Chudoba
10. Michael Kalous
12. Ivo Urban
14., 56. Václav Tůma
15. Adam Nejezchleba
22. 9. 17 18:00 P3 Pekárna Kabát Real Prd 3. 0:6 k.
Pěkné utkání, ve kterém hostům patřila první půle a domácím druhá, avšak dotáhnout skóre se jim nepodařilo.
Pekárna Kabát Real Prd
Jaroslav Hanuš – David Cink, Radim Krátký, Michal Lhotka, Martin Mašek, Jan Vůjtěch vs Jan Enökl – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Václav Tůma, Ivo Urban
22., 41., 56. Martin Mašek 26 Michal Lhotka 4., 45. Adam Nejezchleba
6. Ivo Urban
16. Michael Kalous
15. 9. 17 18:00 MALES Real Prd Deziluzy LS 2. 10:1 (5:1)
Jasné vysoké vítězství Realu. Soupeř potřebuje ještě potrénovat. Hošek
Real Prd Deziluzy LS
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Václav Tůma vs Vojtěch Hošek – David Baštář, Kristian Cimbura, Jiří Hlaváček, Ondřej Hybášek, Michael Pivoňka, Dominik Strnad, Tomáš Vlček, Konstantin Votlučka
2., 12., 20., 51. Adam Nejezchleba
24., 30., 38. Michael Kalous
37. OG
41. Pavel Matoušek
47. Petr Matoušek
22. Tomáš Vlček
8. 9. 17 18:15 zzNOVOB Nekopnem si FC Real Prd 1. 3:1 (1:0)
Přestože hrála mužstva osmé ligy, byl k vidění docela pěkný fotbal. Domácí, kteří hráli bez střídání, se ujali vedení krátce před poločasem. Po pauze Real vyrovnal a stav zůstával dlouho nerozhodný. Pár minut před koncem pak vsítil domácí Zbořil branku na 2:1, což patrně hosty zlomilo. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Nekopnem si FC Real Prd
Jan Bouček – Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Petr Pleštil – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Pavel Reich, Jiří Tomášek, Václav Tůma