Rozpis pískání, 8. liga, skupina K

Cosmo Hagibor FC

Ne 23.4. 18:45 Pražačka P2
Ne 23.4. 20:00 Pražačka P2
Ne 28.5. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 28.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 28.5. 17:30 Záběhlice ZABEH

Jabadabadoo Prosek

Ne 2.4. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 2.4. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 2.4. 18:45 Litvínovská LITVI
Ne 28.5. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 17:30 Tempo FC TEMPO

Příkopy FC

Ne 9.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 9.4. 20:00 Mikulova MIKU2
So 17.6. 08:45 Děkanka DEKAN
So 17.6. 10:00 Děkanka DEKAN
So 17.6. 11:15 Děkanka DEKAN

Samson Žižkov 1.FC

Ne 26.3. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 26.3. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 25.6. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 25.6. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 25.6. 17:30 Běchovice 2 BECH

Gremio

Ne 26.3. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 26.3. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 28.5. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 28.5. 17:30 Mikulova MIKU1

Šílené veverky

Ne 26.3. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.3. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.3. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.5. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 14.5. 10:00 Hanspaulka HANSP

Kanonýři

Ne 9.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 9.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 9.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.5. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 21.5. 16:15 Hanspaulka HANSP

Pornolištičky

Ne 26.3. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 26.3. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 28.5. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Lokomotiva DP

Ne 14.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 14.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 4.6. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 4.6. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 4.6. 18:45 Čechie Smíchov CESMI

Tvoje máma FC

Ne 9.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 9.4. 20:00 Pražačka P3
So 6.5. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 6.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 4.6. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 4.6. 17:30 Děkanka DEKAN

Bohnice 2016

Ne 9.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 9.4. 17:30 Pražačka P1
Ne 21.5. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 21.5. 11:15 Běchovice 2 BECH
Ne 18.6. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 18.6. 20:00 Hanspaulka HANSP

Tutto Barbuto FC

Ne 26.3. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 26.3. 11:15 Běchovice 2 BECH
Ne 23.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 23.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 4.6. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 4.6. 20:00 Děkanka DEKAN