Rozpis pískání, 8. liga, skupina K

Cosmo Hagibor FC

Ne 17.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 17.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 17.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 8.10. 15:00 Pražačka P2
Ne 8.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 8.10. 17:30 Pražačka P2

Jabadabadoo Prosek

Ne 24.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 24.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 24.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 12.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 12.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 12.11. 15:00 Tempo FC TEMPO

Příkopy FC

Ne 24.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 24.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 22.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 22.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 22.10. 15:00 Tempo FC TEMPO

Samson Žižkov 1.FC

Ne 24.9. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 24.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 24.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 19.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 19.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 19.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Gremio

Ne 8.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 8.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 5.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 5.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 5.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Šílené veverky

Ne 8.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 8.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 12.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Kanonýři

Ne 1.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 1.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 1.10. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 22.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 22.10. 17:30 Mikulova MIKU3

Pornolištičky

Ne 10.9. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 10.9. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 10.9. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 15.10. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 15.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 15.10. 17:30 Záběhlice ZABEH

Lokomotiva DP

Ne 8.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 8.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 5.11. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 5.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 5.11. 17:30 Záběhlice ZABEH

Tvoje máma FC

Ne 17.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 17.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 15.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 15.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 5.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 5.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Bohnice 2016

Ne 10.9. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 10.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 22.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 22.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 26.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 26.11. 20:00 Mikulova MIKU1

Tutto Barbuto FC

Ne 10.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 10.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 5.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 5.11. 17:30 Děkanka DEKAN