Seznam týmů, 8. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Tvoje máma FC černá, bílá
Tutto Barbuto FC červená
Šílené veverky modrá, červeno-černá
Samson Žižkov 1.FC bílo-zelená
Příkopy FC modro-bílá, žlutá
Pornolištičky bílá, modrá
Lokomotiva DP  
Jabadabadoo Prosek žlutá, modrá
Gremio modrá
Cosmo Hagibor FC bílo-zelená
Kanonýři červená
Bohnice 2016 zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
KanonýřiTutto Barbuto FC So 9.9. 10:00 DEKAN
GremioSamson Žižkov 1.FC So 9.9. 11:15 ZABEH
Cosmo Hagibor FCŠílené veverky So 9.9. 11:15 ZAK
Bohnice 2016Tvoje máma FC So 9.9. 11:15 P3
Jabadabadoo ProsekPříkopy FC Ne 10.9. 17:30 P3
Lokomotiva DPPornolištičky So 28.10. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto Barbuto FCCosmo Hagibor FC So 16.9. 08:45 HOSTI
Bohnice 2016Kanonýři So 16.9. 10:00 ZAK
Příkopy FCLokomotiva DP So 16.9. 10:00 DEKAN
Tvoje máma FCPornolištičky So 16.9. 10:00 BECH
Šílené veverkyGremio So 16.9. 11:15 ZAK
Samson Žižkov 1.FCJabadabadoo Prosek Ne 17.9. 13:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
PornolištičkyPříkopy FC So 23.9. 10:00 DEKAN
Lokomotiva DPSamson Žižkov 1.FC So 23.9. 11:15 ZABEH
Jabadabadoo ProsekŠílené veverky So 23.9. 11:15 ZAK
GremioTutto Barbuto FC So 23.9. 11:15 P3
KanonýřiTvoje máma FC So 23.9. 11:15 P2
Cosmo Hagibor FCBohnice 2016 Ne 24.9. 17:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice 2016Gremio So 30.9. 10:00 ZAK
Samson Žižkov 1.FCPornolištičky So 30.9. 10:00 P3
KanonýřiCosmo Hagibor FC So 30.9. 11:15 P2
Tutto Barbuto FCJabadabadoo Prosek So 30.9. 11:15 P1
Šílené veverkyLokomotiva DP So 30.9. 11:15 ZAK
Tvoje máma FCPříkopy FC So 28.10. 12:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
PornolištičkyŠílené veverky So 7.10. 11:15 ZAK
Lokomotiva DPTutto Barbuto FC So 7.10. 11:15 P2
GremioKanonýři So 7.10. 11:15 P1
Cosmo Hagibor FCTvoje máma FC So 7.10. 11:15 P3
Příkopy FCSamson Žižkov 1.FC Ne 8.10. 13:45 TEMPO
Jabadabadoo ProsekBohnice 2016 Ne 8.10. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Cosmo Hagibor FCGremio So 14.10. 08:45 LITVI
Bohnice 2016Lokomotiva DP So 14.10. 10:00 ZAK
Tutto Barbuto FCPornolištičky So 14.10. 10:00 DEKAN
KanonýřiJabadabadoo Prosek So 14.10. 11:15 DEKAN
Šílené veverkyPříkopy FC So 14.10. 11:15 ZAK
Tvoje máma FCSamson Žižkov 1.FC So 14.10. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Žižkov 1.FCŠílené veverky So 21.10. 11:15 ZAK
Příkopy FCTutto Barbuto FC So 21.10. 11:15 ZABEH
PornolištičkyBohnice 2016 So 21.10. 11:15 P2
Lokomotiva DPKanonýři So 21.10. 11:15 HANSP
GremioTvoje máma FC So 21.10. 11:15 P1
Jabadabadoo ProsekCosmo Hagibor FC Ne 22.10. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
KanonýřiPornolištičky So 4.11. 10:00 DEKAN
GremioJabadabadoo Prosek So 4.11. 11:15 P3
Cosmo Hagibor FCLokomotiva DP So 4.11. 11:15 ZABEH
Tutto Barbuto FCSamson Žižkov 1.FC So 4.11. 11:15 P2
Tvoje máma FCŠílené veverky So 4.11. 11:15 ZAK
Bohnice 2016Příkopy FC Ne 5.11. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
PornolištičkyCosmo Hagibor FC So 11.11. 10:00 DEKAN
Šílené veverkyTutto Barbuto FC So 11.11. 11:15 ZAK
Příkopy FCKanonýři So 11.11. 11:15 P3
Lokomotiva DPGremio So 11.11. 11:15 P2
Jabadabadoo ProsekTvoje máma FC So 11.11. 11:15 P1
Samson Žižkov 1.FCBohnice 2016 Ne 12.11. 15:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
GremioPornolištičky Pa 17.11. 08:45 P3
Tvoje máma FCTutto Barbuto FC Pa 17.11. 08:45 P2
Jabadabadoo ProsekLokomotiva DP Pa 17.11. 11:15 ZABEH
Cosmo Hagibor FCPříkopy FC Pa 17.11. 11:15 DEKAN
Bohnice 2016Šílené veverky Pa 17.11. 11:15 ZAK
KanonýřiSamson Žižkov 1.FC So 25.11. 10:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto Barbuto FCBohnice 2016 So 2.12. 11:15 P3
Šílené veverkyKanonýři So 2.12. 11:15 ZAK
Samson Žižkov 1.FCCosmo Hagibor FC So 2.12. 11:15 P2
Příkopy FCGremio So 2.12. 11:15 P1
PornolištičkyJabadabadoo Prosek So 2.12. 11:15 TEMPO
Lokomotiva DPTvoje máma FC So 2.12. 11:15 HANSP