Rozpis pískání, 8. liga, skupina L

Alvarez D.C.

Ne 8.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 8.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 8.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 5.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 5.11. 13:45 Hanspaulka HANSP

Vozovna Hloubětín A

Ne 1.10. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 1.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 8.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 8.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 16:15 Běchovice 2 BECH

My

Ne 1.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 1.10. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 1.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 29.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 29.10. 17:30 Děkanka DEKAN

Pivní draci

Ne 22.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 22.10. 17:30 Pražačka P2
Ne 12.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 12.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 12.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Lobotomici

Ne 10.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 10.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 8.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 8.10. 17:30 Zákostelní ZAK
So 28.10. 11:15 Pražačka P1
So 28.10. 12:30 Pražačka P1

Legendy FC

Ne 24.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 24.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 15.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 15.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 12.11. 20:00 Pražačka P2

Kult žlutého míče

Ne 24.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 24.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 22.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 22.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 12.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 12.11. 15:00 Pražačka P1

Atomový veverky B

Po 11.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 11.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 2.10. 19:00 Pražačka P3
Po 2.10. 20:15 Pražačka P3

Pogo Praha FC

Ne 24.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 24.9. 17:30 Pražačka P3
Ne 29.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 29.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 26.11. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 26.11. 11:15 Děkanka DEKAN

Deus Vult

Ne 24.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 24.9. 15:00 Pražačka P3
Ne 5.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 5.11. 17:30 Pražačka P3
Ne 26.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 26.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Lesser Side FC

Ne 10.9. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 10.9. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 17:30 Aritma ARIT
Ne 29.10. 18:45 Aritma ARIT
Ne 26.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 26.11. 20:00 Mikulova MIKU4

AC Tylen

Ne 10.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 10.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 8.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 8.10. 15:00 Zákostelní ZAK
So 4.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 4.11. 10:00 Běchovice 2 BECH