Seznam týmů, 8. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Pivní draci modrá, bílá
Pogo Praha FC bílá
Deus Vult modrá, černá
Vozovna Hloubětín A zelená, oranžová
My fialová
Lobotomici černo-bílá
Lesser Side FC černá
Legendy FC žluto-černá
Kult žlutého míče žlutá, bílá
Atomový veverky B černo-oranžová
Alvarez D.C. zeleno-černá
AC Tylen červená, zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Lesser Side FCLobotomici So 9.9. 12:30 P1
AC TylenPivní draci So 9.9. 12:30 P3
Legendy FCMy Ne 10.9. 16:15 CESMI
Alvarez D.C.Pogo Praha FC Ne 10.9. 16:15 MIKU4
Kult žlutého míčeVozovna Hloubětín A Ne 10.9. 17:30 BECH
Atomový veverky BDeus Vult Ne 29.10. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní draciLobotomici So 16.9. 12:30 HANSP
Deus VultKult žlutého míče Ne 17.9. 12:30 P3
MyLesser Side FC Ne 17.9. 12:30 P2
AC TylenAlvarez D.C. Ne 17.9. 13:45 P3
Pogo Praha FCAtomový veverky B Ne 17.9. 17:30 ZABEH
Vozovna Hloubětín ALegendy FC Ne 17.9. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Legendy FCDeus Vult So 23.9. 12:30 P3
Kult žlutého míčePogo Praha FC So 23.9. 12:30 KBELY
Alvarez D.C.Pivní draci So 23.9. 12:30 P2
LobotomiciMy Ne 24.9. 16:15 MIKU2
Lesser Side FCVozovna Hloubětín A Ne 24.9. 17:30 BECH
Atomový veverky BAC Tylen Ne 24.9. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
AC TylenKult žlutého míče So 30.9. 12:30 HANSP
Pogo Praha FCLegendy FC So 30.9. 12:30 P3
Pivní draciMy So 30.9. 12:30 P2
Vozovna Hloubětín ALobotomici Ne 1.10. 17:30 BECH
Alvarez D.C.Atomový veverky B Ne 1.10. 18:45 MIKU4
Deus VultLesser Side FC Ne 1.10. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
LobotomiciDeus Vult So 7.10. 12:30 P3
Legendy FCAC Tylen So 7.10. 12:30 P2
Kult žlutého míčeAlvarez D.C. So 7.10. 12:30 P1
Atomový veverky BPivní draci Ne 8.10. 12:15 MALES
Lesser Side FCPogo Praha FC Ne 8.10. 12:30 HANSP
MyVozovna Hloubětín A Ne 8.10. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Legendy FC So 14.10. 12:30 P3
AC TylenLesser Side FC So 14.10. 12:30 P2
Pogo Praha FCLobotomici So 14.10. 12:30 P1
Atomový veverky BKult žlutého míče Ne 15.10. 16:15 MIKU3
Deus VultMy Ne 15.10. 16:15 MIKU2
Pivní draciVozovna Hloubětín A Ne 15.10. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
LobotomiciAC Tylen So 21.10. 12:30 ZABEH
Lesser Side FCAlvarez D.C. So 21.10. 12:30 HANSP
Kult žlutého míčePivní draci So 21.10. 12:30 ZAK
MyPogo Praha FC Ne 22.10. 13:45 P2
Vozovna Hloubětín ADeus Vult Ne 22.10. 17:30 BECH
Legendy FCAtomový veverky B Ne 22.10. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Lobotomici So 4.11. 12:30 P3
Pivní draciDeus Vult So 4.11. 12:30 P2
Kult žlutého míčeLegendy FC Ne 5.11. 13:45 KBELY
Atomový veverky BLesser Side FC Ne 5.11. 17:30 MIKU4
AC TylenMy Ne 5.11. 17:30 LITVI
Pogo Praha FCVozovna Hloubětín A Ne 5.11. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Deus VultPogo Praha FC So 11.11. 12:30 P2
Lesser Side FCKult žlutého míče So 11.11. 12:30 P3
Legendy FCPivní draci So 11.11. 12:30 P1
MyAlvarez D.C. Ne 12.11. 13:45 P2
Vozovna Hloubětín AAC Tylen Ne 12.11. 17:30 BECH
LobotomiciAtomový veverky B Ne 12.11. 17:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Vozovna Hloubětín A Ne 29.10. 17:30 BECH
Atomový veverky BMy Ne 19.11. 16:15 DEKAN
Legendy FCLesser Side FC Ne 19.11. 17:30 LITVI
Kult žlutého míčeLobotomici Ne 19.11. 17:30 ZAK
AC TylenDeus Vult Ne 19.11. 18:45 P3
Pivní draciPogo Praha FC Ne 19.11. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pogo Praha FCAC Tylen Ne 3.12. 13:45 TEMPO
Deus VultAlvarez D.C. Ne 3.12. 13:45 P3
Vozovna Hloubětín AAtomový veverky B Ne 3.12. 13:45 BECH
MyKult žlutého míče Ne 3.12. 13:45 ZAK
LobotomiciLegendy FC Ne 3.12. 13:45 P2
Lesser Side FCPivní draci Ne 3.12. 13:45 P1