Rozpis pískání, 8. liga, skupina M

Terron AC Bozi B

Ne 8.10. 15:00 Pražačka P1
Ne 8.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 8.10. 17:30 Pražačka P1
Pa 3.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 3.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

England Praha

So 14.10. 10:00 Pražačka P3
So 14.10. 11:15 Pražačka P3
So 14.10. 12:30 Pražačka P3
Po 6.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 6.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

Horsis heads

So 23.9. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 23.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 23.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 5.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 5.11. 15:00 Pražačka P2
Ne 5.11. 16:15 Pražačka P2

Old Mosquitos

Ne 17.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 17.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 17.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 29.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 17:30 Zákostelní ZAK

Sporting Luka

Ne 10.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 10.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 22.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 22.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 22.10. 17:30 Běchovice 2 BECH

Dýně AC A

So 30.9. 10:00 Litvínovská LITVI
So 30.9. 11:15 Litvínovská LITVI
So 21.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 21.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 2.12. 08:45 Zákostelní ZAK
So 2.12. 10:00 Zákostelní ZAK

Laxní přístup

Ne 24.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 24.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 1.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 1.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 15.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 15.10. 12:30 Pražačka P1

Vodka team FC

So 23.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 23.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 15.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 26.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 26.11. 20:00 Zákostelní ZAK

FC Praha 07

Ne 24.9. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 24.9. 13:45 Běchovice 2 BECH

Fiasko

Po 4.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 4.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 1.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 1.10. 20:00 Tempo FC TEMPO

ZAHR 1.FC

Út 5.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 5.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 25.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 25.9. 20:15 Meteor 8 METE1
So 14.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 14.10. 10:00 Běchovice 2 BECH

Bulldogs Praha FC

Ne 24.9. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 24.9. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 22.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 22.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 26.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.11. 11:15 Hostivař SK HOSTI