Rozpis pískání, 8. liga, skupina M

Terron AC Bozi B

St 22.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 22.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
So 10.6. 08:45 Litvínovská LITVI
So 10.6. 10:00 Litvínovská LITVI
So 10.6. 11:15 Litvínovská LITVI

England Praha

So 20.5. 10:00 Zákostelní ZAK
So 20.5. 11:15 Zákostelní ZAK
So 20.5. 12:30 Zákostelní ZAK
So 17.6. 08:45 Pražačka P3
So 17.6. 10:00 Pražačka P3
So 17.6. 11:15 Pražačka P3

Horsis heads

St 29.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 29.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 29.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 18.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 18.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 18.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Old Mosquitos

So 27.5. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 27.5. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 27.5. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 17.6. 08:45 Pražačka P2
So 17.6. 10:00 Pražačka P2
So 17.6. 11:15 Pražačka P2

Sporting Luka

So 1.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 1.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 18.6. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 18.6. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 18.6. 20:00 Mikulova MIKU3

Dýně AC A

So 20.5. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 20.5. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 10.6. 11:15 Zákostelní ZAK
So 10.6. 12:30 Zákostelní ZAK

Laxní přístup

Ne 23.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 23.4. 20:00 Pražačka P3
Ne 4.6. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 4.6. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 11.6. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 11.6. 15:00 Zákostelní ZAK

Vodka team FC

Po 20.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 20.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
So 24.6. 10:00 Pražačka P3
So 24.6. 11:15 Pražačka P3

FC Praha 07

Ne 2.4. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 2.4. 15:00 Zákostelní ZAK
So 29.4. 10:00 Pražačka P3
So 29.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 21.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 21.5. 15:00 Zákostelní ZAK

Fiasko

Pa 24.3. 18:00 Pražačka P2
Pa 24.3. 19:15 Pražačka P2
Ne 11.6. 16:15 Pražačka P1
Ne 11.6. 17:30 Pražačka P1

ZAHR 1.FC

So 25.3. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 25.3. 10:00 Tempo FC TEMPO
Po 10.4. 19:00 Pražačka P2
Po 10.4. 20:15 Pražačka P2

Bulldogs Praha FC

Ne 14.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 14.5. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 11.6. 18:45 Pražačka P2
Ne 11.6. 20:00 Pražačka P2