Seznam týmů, 8. liga, skupina M

Tým Barvy dresů
ZAHR 1.FC modrá, žlutá
Vodka team FC oranžová, oranžovo-černá
Terron AC Bozi B oranžová
Fiasko černá, zelená
Old Mosquitos zeleno-bílá, bílá
Laxní přístup bílá, černá
Sporting Luka červená, béžová
FC Praha 07 modro-černá
England Praha černo-bílá, červená
Horsis heads modrá, bílá
Dýně AC A modrá, bílá
Bulldogs Praha FC bílá, žluto-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina M

Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaLaxní přístup So 9.9. 10:00 TEMPO
Dýně AC AVodka team FC Ne 10.9. 13:45 TEMPO
FC Praha 07Old Mosquitos Ne 10.9. 16:15 P2
England PrahaFiasko Ne 10.9. 16:15 TEMPO
Bulldogs Praha FCZAHR 1.FC Ne 10.9. 18:30 HOSTI
Horsis headsTerron AC Bozi B Ne 24.9. 16:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Old MosquitosSporting Luka So 16.9. 10:00 TEMPO
FiaskoFC Praha 07 Ne 17.9. 12:30 P1
Bulldogs Praha FCDýně AC A Ne 17.9. 13:45 TEMPO
Terron AC Bozi BEngland Praha Ne 17.9. 13:45 P1
Vodka team FCHorsis heads Ne 17.9. 15:00 P1
ZAHR 1.FCLaxní přístup Ne 24.9. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaFiasko So 30.9. 10:00 TEMPO
FC Praha 07Terron AC Bozi B Ne 1.10. 15:00 P3
England PrahaVodka team FC Ne 1.10. 15:00 P2
Dýně AC AZAHR 1.FC Ne 1.10. 16:15 TEMPO
Laxní přístupOld Mosquitos Ne 1.10. 17:30 P3
Horsis headsBulldogs Praha FC Ne 1.10. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Terron AC Bozi BSporting Luka So 7.10. 10:00 ZAK
Dýně AC AHorsis heads Ne 8.10. 12:30 TEMPO
Vodka team FCFC Praha 07 Ne 8.10. 15:00 P2
Bulldogs Praha FCEngland Praha Ne 8.10. 17:30 ZABEH
FiaskoLaxní přístup Ne 8.10. 17:30 MIKU3
ZAHR 1.FCOld Mosquitos Ne 8.10. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaVodka team FC So 14.10. 10:00 TEMPO
England PrahaDýně AC A Ne 15.10. 12:30 ZAK
Laxní přístupTerron AC Bozi B Ne 15.10. 13:45 P1
FC Praha 07Bulldogs Praha FC Ne 15.10. 16:15 ZAK
Old MosquitosFiasko Ne 15.10. 17:30 ZABEH
Horsis headsZAHR 1.FC Ne 15.10. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bulldogs Praha FCSporting Luka So 21.10. 10:00 TEMPO
Dýně AC AFC Praha 07 Ne 22.10. 12:30 TEMPO
Terron AC Bozi BOld Mosquitos Ne 22.10. 13:45 P1
Vodka team FCLaxní přístup Ne 22.10. 15:00 P2
Horsis headsEngland Praha Ne 22.10. 16:15 MIKU2
ZAHR 1.FCFiasko Ne 22.10. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Old MosquitosVodka team FC Ne 24.9. 15:00 P2
Sporting LukaDýně AC A Ne 29.10. 10:00 STOD
FiaskoTerron AC Bozi B Ne 29.10. 13:45 P1
Laxní přístupBulldogs Praha FC Ne 29.10. 15:00 ZAK
FC Praha 07Horsis heads Ne 29.10. 15:00 P3
England PrahaZAHR 1.FC Ne 29.10. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Horsis headsSporting Luka So 4.11. 10:00 TEMPO
Vodka team FCFiasko Ne 5.11. 15:00 P1
Dýně AC ALaxní přístup Ne 5.11. 16:15 TEMPO
Bulldogs Praha FCOld Mosquitos Ne 5.11. 16:15 ZABEH
England PrahaFC Praha 07 Ne 5.11. 17:30 TEMPO
ZAHR 1.FCTerron AC Bozi B Ne 5.11. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaEngland Praha Ne 12.11. 11:15 STOD
Old MosquitosDýně AC A Ne 12.11. 12:30 TEMPO
Terron AC Bozi BVodka team FC Ne 12.11. 13:45 P1
Laxní přístupHorsis heads Ne 12.11. 13:45 P3
FiaskoBulldogs Praha FC Ne 12.11. 16:15 ZABEH
FC Praha 07ZAHR 1.FC Ne 12.11. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Dýně AC AFiasko Ne 24.9. 12:30 TEMPO
FC Praha 07Sporting Luka Ne 19.11. 11:15 HANSP
Bulldogs Praha FCTerron AC Bozi B Ne 19.11. 15:00 P2
Horsis headsOld Mosquitos Ne 19.11. 16:15 P1
England PrahaLaxní přístup Ne 19.11. 17:30 MIKU2
ZAHR 1.FCVodka team FC Ne 19.11. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCBulldogs Praha FC Ne 3.12. 12:30 P3
Terron AC Bozi BDýně AC A Ne 3.12. 12:30 P2
FiaskoHorsis heads Ne 3.12. 12:30 P1
Old MosquitosEngland Praha Ne 3.12. 12:30 TEMPO
Laxní přístupFC Praha 07 Ne 3.12. 12:30 ZAK
Sporting LukaZAHR 1.FC Ne 3.12. 12:30 DEKAN