Rozpis pískání, 8. liga, skupina N

Kolomajzna TJ

Ne 29.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 29.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 29.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Čt 16.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 16.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Petrovice A

Ne 17.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 17.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 24.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 24.9. 20:00 Pražačka P3
Ne 15.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 15.10. 12:30 Pražačka P2

Sestra Sojka

So 14.10. 10:00 Pražačka P1
So 14.10. 11:15 Pražačka P1
So 14.10. 12:30 Pražačka P1
So 11.11. 10:00 Pražačka P1
So 11.11. 11:15 Pražačka P1
So 11.11. 12:30 Pražačka P1

Rumové pralinky FC

So 14.10. 08:45 Děkanka DEKAN
So 14.10. 10:00 Děkanka DEKAN
So 14.10. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 19.11. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 19.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 19.11. 20:00 Mikulova MIKU1

Morna to zařídí FC

So 16.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 16.9. 12:30 Zákostelní ZAK
So 11.11. 10:00 Pražačka P3
So 11.11. 11:15 Pražačka P3
So 11.11. 12:30 Pražačka P3

Beerchester United

So 7.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 7.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 4.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 4.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 25.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 25.11. 11:15 Tempo FC TEMPO

Stříbrný hroch C

So 16.9. 08:45 Zákostelní ZAK
So 16.9. 10:00 Zákostelní ZAK
So 7.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 7.10. 11:15 Tempo FC TEMPO

Vixens

So 16.9. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 16.9. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 21.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 21.10. 11:15 Běchovice 2 BECH

Koza znezaneřáděná

Ne 1.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 1.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 22.10. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
So 4.11. 08:45 Děkanka DEKAN
So 4.11. 10:00 Děkanka DEKAN

Pražská Stoka

So 4.11. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 4.11. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 3.12. 11:15 Pražačka P2
Ne 3.12. 12:30 Pražačka P2

Mamissero

Ne 29.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 29.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 3.12. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 3.12. 20:00 Tempo FC TEMPO

Tatra Smíchov

St 6.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 6.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 26.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 26.9. 20:15 Meteor 8 METE2