Seznam týmů, 8. liga, skupina N

Tým Barvy dresů
Vixens zelená, červená
Tatra Smíchov žlutá, červená
Stříbrný hroch C červeno-bílá
Rumové pralinky FC modro-bílá, modrá
Pražská Stoka bílo-zlatá
Morna to zařídí FC zelená, černá
Mamissero bílá, černá
Sestra Sojka maskáčová
Koza znezaneřáděná zelená
Petrovice A stříbrná
Kolomajzna TJ červená, zelená
Beerchester United žlutá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina N

Utkání Datum Čas Hřiště
Beerchester UnitedVixens Ne 10.9. 15:00 HANSP
Sestra SojkaPražská Stoka Ne 10.9. 16:15 P3
Petrovice AStříbrný hroch C Ne 10.9. 16:15 MIKU3
MamisseroMorna to zařídí FC Ne 10.9. 18:45 CESMI
Koza znezaneřáděnáRumové pralinky FC Ne 10.9. 18:45 SCBEC
Kolomajzna TJTatra Smíchov Ne 10.9. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská StokaMamissero Ne 17.9. 13:45 ZAK
VixensMorna to zařídí FC Ne 17.9. 15:00 HANSP
Tatra SmíchovPetrovice A Ne 17.9. 16:15 P2
Beerchester UnitedKolomajzna TJ Ne 17.9. 17:30 P2
Stříbrný hroch CKoza znezaneřáděná Ne 17.9. 18:45 MIKU3
Rumové pralinky FCSestra Sojka Ne 17.9. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaStříbrný hroch C Ne 24.9. 15:00 ZAK
Koza znezaneřáděnáTatra Smíchov Ne 24.9. 16:15 P2
Petrovice ABeerchester United Ne 24.9. 17:30 P3
Morna to zařídí FCPražská Stoka Ne 24.9. 18:45 CESMI
MamisseroRumové pralinky FC Ne 24.9. 18:45 SCBEC
Kolomajzna TJVixens Ne 24.9. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
VixensPražská Stoka Ne 1.10. 16:15 HANSP
Stříbrný hroch CMamissero Ne 1.10. 17:30 HANSP
Rumové pralinky FCMorna to zařídí FC Ne 1.10. 18:45 SCBEC
Kolomajzna TJPetrovice A Ne 1.10. 20:00 MIKU1
Beerchester UnitedKoza znezaneřáděná Ne 19.11. 17:30 P3
Tatra SmíchovSestra Sojka Ne 19.11. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrovice AVixens Ne 8.10. 15:00 HANSP
MamisseroTatra Smíchov Ne 8.10. 16:15 P1
Sestra SojkaBeerchester United Ne 8.10. 17:30 P2
Pražská StokaRumové pralinky FC Ne 8.10. 18:45 SCBEC
Morna to zařídí FCStříbrný hroch C Ne 8.10. 18:45 CESMI
Koza znezaneřáděnáKolomajzna TJ Ne 8.10. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrovice AKoza znezaneřáděná Ne 15.10. 13:45 P2
VixensRumové pralinky FC Ne 15.10. 15:00 HANSP
Tatra SmíchovMorna to zařídí FC Ne 15.10. 16:15 P2
Stříbrný hroch CPražská Stoka Ne 15.10. 16:15 MIKU4
Beerchester UnitedMamissero Ne 15.10. 17:30 P3
Kolomajzna TJSestra Sojka Ne 15.10. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Koza znezaneřáděnáVixens Ne 22.10. 15:00 HANSP
Pražská StokaTatra Smíchov Ne 22.10. 16:15 P1
Sestra SojkaPetrovice A Ne 22.10. 17:30 LITVI
Rumové pralinky FCStříbrný hroch C Ne 22.10. 18:45 SCBEC
Morna to zařídí FCBeerchester United Ne 22.10. 18:45 CESMI
MamisseroKolomajzna TJ Ne 22.10. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Koza znezaneřáděnáSestra Sojka Ne 29.10. 13:45 P2
VixensStříbrný hroch C Ne 29.10. 15:00 HANSP
Tatra SmíchovRumové pralinky FC Ne 29.10. 16:15 P2
Beerchester UnitedPražská Stoka Ne 29.10. 17:30 P2
Petrovice AMamissero Ne 19.11. 16:15 ZAK
Kolomajzna TJMorna to zařídí FC Ne 19.11. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaVixens Ne 5.11. 15:00 HANSP
Stříbrný hroch CTatra Smíchov Ne 5.11. 16:15 P1
Rumové pralinky FCBeerchester United Ne 5.11. 18:45 SCBEC
Morna to zařídí FCPetrovice A Ne 5.11. 18:45 CESMI
MamisseroKoza znezaneřáděná Ne 5.11. 19:45 HOSTI
Pražská StokaKolomajzna TJ Ne 5.11. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaMamissero Ne 12.11. 12:30 HANSP
Petrovice APražská Stoka Ne 12.11. 13:45 ZAK
VixensTatra Smíchov Ne 12.11. 15:00 HANSP
Beerchester UnitedStříbrný hroch C Ne 12.11. 17:30 P3
Koza znezaneřáděnáMorna to zařídí FC Ne 12.11. 18:45 CESMI
Kolomajzna TJRumové pralinky FC Ne 12.11. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatra SmíchovBeerchester United Ne 26.11. 16:15 MIKU4
Stříbrný hroch CKolomajzna TJ Ne 26.11. 16:15 MIKU3
Rumové pralinky FCPetrovice A Ne 26.11. 16:15 HOSTI
Pražská StokaKoza znezaneřáděná Ne 26.11. 16:15 MIKU2
Morna to zařídí FCSestra Sojka Ne 26.11. 16:15 MIKU1
MamisseroVixens Ne 26.11. 16:15 HANSP