So 16.9.17 11:15 ZAK Šílené veverky Gremio   (HL8K)
So 16.9.17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Botič FC   (HL4E)
So 11.11.17 10:00 P3 Ross Crock Brazzers Praha FC A   (HL7I)
So 11.11.17 11:15 P3 Příkopy FC Kanonýři   (HL8K)
So 11.11.17 12:30 P3 Lesser Side FC Kult žlutého míče   (HL8L)

26. 11. 17 16:15 MIKU1 Morna to zařídí FC Sestra Sojka 11. 0:4 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase zvládli hosté skórovat hned v úvodu druhé půle. Morna poté přidala, ale výsledkem byly jen další góly v její síti. Husák
Morna to zařídí FC Sestra Sojka
Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Jakub Pleiner, Jiří Valenta vs Jan Bělonožník – Ondřej Holubík, Ivan Lhotský, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
32. Ondřej Vála
37., 53. Ivan Lhotský
49. Michal Vlasák
19. 11. 17 20:00 MIKU2 Kolomajzna TJ Morna to zařídí FC 8. 8:1 (4:0)
Začátek zápasu hostům vůbec nevyšel a brzo prohrávali 0:3. Vyrovnaný zápas ukázal lepší produktivitu domácího týmu, Morna brankové příležitosti měla, ale jasné šance nedala a tak se zrodila jasná výhra domácího týmu. Pešek, Klail
Kolomajzna TJ Morna to zařídí FC
Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Vít Černý, Martin Horák, Michal Košlík, Vít Kutálek vs Michal Hulala – Petr Christ, Pavel Harvánek, Martin Hofrajtr, Lukáš Malina, Jiří Valenta
2., 4. OG
8., 52. Petr Burda
24., 39., 45., 60. Michal Košlík
41. Martin Hofrajtr 51. Michal Hulala
12. 11. 17 18:45 CESMI Koza znezaneřáděná Morna to zařídí FC 10. 3:1 (3:0)
Zápas dobré úrovně, ve kterém přeci jen fotbalovější hráči vítězů rozhodli již v prvním poločase. Beneš
Koza znezaneřáděná Morna to zařídí FC
Miroslav Cölba – Jan Barták, Ruben Berakchyan, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Martin Hofrajtr, Lukáš Malina, Jakub Pleiner, Jiří Valenta
18. Pavel Sehnal
19., 21. Petr Piskáček
56. Lukáš Malina
5. 11. 17 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Petrovice A 9. 0:1 (0:1)
Zápas rozdílných poločasů. První půli dominovaly Petrovice, po pauze už se však jen úporně bránily, když dohrávaly bez střídání. Spravedlivá by byla remíza. Dušan Blaha, Pavel Najman
Morna to zařídí FC Petrovice A
Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Jakub Pleiner, Jiří Valenta vs Lukáš Sieber – Jiří Andrýsek, Lukáš Čáp, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Lukáš Lodin, David Vojáček
9. Lukáš Čáp
22. 10. 17 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Beerchester United 7. 3:1 (2:1)
Zápas dobré úrovně rozhodli hráči Morny zlepšeným výkonem v druhém poločase.
Morna to zařídí FC Beerchester United
Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Jakub Pleiner, Jiří Valenta vs Štěpán Pavlíček – Filip Ernest, Jakub Kudláček, Jiří Vaněček, Michal Vávra, Petr Vítek
10. Jakub Pleiner
25. Josef Klamo
33. Martin Hofrajtr
19. Filip Ernest
15. 10. 17 16:15 P2 Tatra Smíchov Morna to zařídí FC 6. 1:1 (0:1)
Domácí byli rychlejší, měli více střel i šancí. Morna vstřelila gól z protiútoku, Tatra z chybné rozehrávky od gólmana.
Tatra Smíchov Morna to zařídí FC
Lukáš Klema – Jakub Brada, Jan Brada, Jakub Drábek, Radoslav Fiala, Filip Hladík, Michal Kopecký, Daniel Michovský vs Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Josef Klamo, Jakub Pleiner, Jiří Valenta
54. Radoslav Fiala 55 Filip Hladík 29. Pavel Harvánek
8. 10. 17 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Stříbrný hroch C 5. 1:3 (0:1)
Hroch dokázal poločasové vedení po přestávce ještě potvrdit. Husák
Morna to zařídí FC Stříbrný hroch C
Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Jiří Valenta vs Vlastimil Kesner – Martin Cyrner, Jan Horák, Jiří Horák, Martin Nedbal, Michal Nedbal, Martin Pilous, František Přaslička, Martin Sazma, Dominik Švácha, Jiří Večerník
46. Pavel Harvánek 19., 43. Jiří Večerník
32. Michal Nedbal
1. 10. 17 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Morna to zařídí FC 4. 2:4 (2:1)
Pralinky měly o jednoho hráče míň, ale díky hráči Sergei Mironovi, který všechny převyšoval o několik tříd, zaslouženě vedly. Ovšem jeho spoluhráčům docházely síly, a tak Morna v závěru urvala vítězství na svou stranu. Miron sám na vše nestačil. Martin Daniš, Tomáš Gaper
Rumové pralinky FC Morna to zařídí FC
Pavel Kohout – Matěj Hlaváček, Pavel Kohout, Igori Miron, Sergiu Miron vs Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Pavel Harvánek, Josef Klamo, Jiří Valenta
7. Igori Miron
15. Sergiu Miron
1. Pavel Harvánek
41., 56. Filip Fikejz
44. Petr Christ
22. Jiří Valenta
24. 9. 17 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Pražská Stoka 3. 1:8 (0:4)
Stoka měla celou dobu zápas pod kontrolou a i přes úctyhodný výkon Morny byl výsledek jednoznačný. Jan Kodytek, Jakub Wágner
Morna to zařídí FC Pražská Stoka
Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Jakub Pleiner, Jakub Ráček, Jiří Valenta vs Dominik Hlaváček – Richard Branald, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Matouš Novák
51. Lukáš Malina 10. Matouš Novák
14. OG
22., 37., 49., 60. Jiří Chládek
29., 48. Richard Branald
17. 9. 17 15:00 HANSP Vixens Morna to zařídí FC 2. 0:6 k.
Kluci měli celý zápas navrch a zaslouženě vyhráli. Martin Müller, Pavel Pokorný
Vixens Morna to zařídí FC
Petra Chlupatá – Gabriela Dovrtělová, Miluše Komůrková, Jitka Korchová, Nikola Peslová vs Michal Hulala – Petr Christ, Filip Fikejz, Josef Klamo, Lukáš Malina, Jiří Valenta
3. Jiří Valenta
15. Filip Fikejz
17. Petr Christ
41. Josef Klamo
44. Lukáš Malina
58. Michal Hulala
10. 9. 17 18:45 CESMI Mamissero Morna to zařídí FC 1. 9:0 (4:0)
Domácí se sešli ve velmi hojném počtu. Naopak hosté bez možnosti střídat. Možná i proto domácí v zápase jasně dominovali. I tak hosté bojovali až do konce a brankář zabránil dalším gólům. Nutno dodat, že měli hodně entuziasmu a zápasem se bavili.
Mamissero Morna to zařídí FC
Lukáš Rob – Huy Dinh Hoang, Sebastian Jirgl, Tomáš Kropáček, Ondřej Melichárek, George Melik-Pašajev, Matěj Michálek, Martin Šebek, Robert Smutný, Adam Suchomel, Filip Voldřich, Otakar Žák vs Michal HulalaFilip Fikejz, Martin Hofrajtr, Jakub Pleiner, Jakub Ráček, Jiří Valenta