Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.17 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Vibromax 2012 | 9. | 4:1 |
Po 19.6.17 | 18:15 | CESMI | Super Naděje B Berger club SUP | 9. | 6:8 |
Po 19.6.17 | 18:15 | HOSTI | Houbaři Enzian | 9. | 0:1 |
Po 19.6.17 | 18:00 | ZAK | Suprtechno Bílý lev CF SUP | 9. | 0:2 |
Po 19.6.17 | 18:00 | MALES | Pražačka seniors B Defect SUP | 9. | 2:6 |
Po 5.6.17 | 20:45 | ARIT | Berger club SUP Houbaři | 8. | 11:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Defect SUP | 9 | 8 | 0 | 1 | 77:14 | 16 |
2. | Berger club SUP | 9 | 6 | 0 | 3 | 39:31 | 12 |
3. | Bílý lev CF SUP | 9 | 6 | 0 | 3 | 34:30 | 12 |
4. | Pražačka seniors B | 9 | 5 | 0 | 4 | 23:18 | 10 |
5. | Super Naděje B | 9 | 4 | 1 | 4 | 32:31 | 9 |
6. | Suprtechno | 9 | 3 | 2 | 4 | 19:24 | 8 |
7. | Socra SUP | 9 | 4 | 0 | 5 | 24:32 | 8 |
8. | Enzian | 9 | 4 | 0 | 5 | 18:27 | 8 |
9. | Vibromax 2012 | 9 | 2 | 2 | 5 | 12:35 | 2 |
10. | Houbaři | 9 | 0 | 1 | 8 | 12:48 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 22.3.17 | 18:45, 20:00 | ARIT | Defect SUP |
Pá 24.3.17 | 18:15, 19:30 | HANSP | Enzian |
Ne 26.3.17 | 11:15, 12:30 | P1 | Berger club SUP |
Ne 26.3.17 | 12:30, 13:45 | HANSP | Socra SUP |
Út 4.4.17 | 18:15, 19:30 | SLIVE | Suprtechno |
St 5.4.17 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Houbaři |
Ne 9.4.17 | 11:15, 12:30 | P1 | Vibromax 2012 |
St 12.4.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Bílý lev CF SUP |
St 12.4.17 | 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Pražačka seniors B |
St 26.4.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Super Naděje B |
Út 2.5.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Houbaři |
St 3.5.17 | 18:45, 20:00 | BIHOR | Bílý lev CF SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Karel Kocian | Defect SUP | 29 |
2. | Karel Hynek | Defect SUP | 17 |
3. | Jan Toman | Defect SUP | 16 |
4. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 14 |
5. | Jan Jedlička | Berger club SUP | 13 |
6. | Zdeněk Rožánek | Jawa-Suprtechno A | 7 |
7. | Petr Frýba | Bílý lev CF SUP | 7 |
8. | Jiří Horák | Berger club SUP | 7 |
9. | Michal Pozníček | Křídla Ďáblic SUP | 7 |
10. | Petr Bačovský | Socra SUP | 7 |
11. | Petr Zienert | Super Naděje B | 6 |
12. | Martin Urbanec | Bílý lev CF SUP | 6 |
13. | Marek Čermák | Socra SUP | 5 |
14. | Jan Dvořák | Super Naděje B | 5 |
15. | Martin Pleštil | Defect SUP | 5 |
16. | Petr Koutník | Vibromax 2012 | 4 |
17. | Tomáš Majdl | Bílý lev CF SUP | 4 |
18. | Roman Hlinák | Typos Seniors | 4 |
19. | Jiří Moravec | Vibromax 2012 | 4 |
20. | Václav Kaiser | Benda All Stars FC | 4 |