Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Bohemia Prd oranžová, zelená
Dehet Old 1.FC SUP oranžová, modrá
Ladronka žlutá, červená
Kickers 1990 ČFC černá
Lomíci modro-bílá, bílá
Blesk VK SUP modrá, žluto-modrá
PFC Kodymka SUP A tyrkysová, modrá
Podolka FC SUP zelená
Sokol Vysočany SUP modrá
SuperNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Dehet Old 1.FC SUPSokol Vysočany SUP Čt 6.4. 18:15 ZAK
LomíciBlesk VK SUP Čt 6.4. 19:00 P2
LadronkaPodolka FC SUP Čt 6.4. 19:15 STER2
Kickers 1990 ČFCPFC Kodymka SUP A Čt 6.4. 19:15 STER3
Bohemia PrdSuperNova L.F.C. Čt 6.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
SuperNova L.F.C.Blesk VK SUP Čt 13.4. 18:15 ZAK
PFC Kodymka SUP ALomíci Čt 13.4. 19:00 P2
Podolka FC SUPKickers 1990 ČFC Čt 13.4. 19:30 MIKU3
Bohemia PrdDehet Old 1.FC SUP Čt 13.4. 19:30 BECH
Sokol Vysočany SUPLadronka Čt 20.4. 18:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Kickers 1990 ČFCSokol Vysočany SUP Čt 27.4. 18:15 ZAK
LomíciPodolka FC SUP Čt 27.4. 19:00 P1
Dehet Old 1.FC SUPSuperNova L.F.C. Čt 27.4. 19:30 BECH
LadronkaBohemia Prd Čt 27.4. 20:30 STER1
Blesk VK SUPPFC Kodymka SUP A Čt 27.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Podolka FC SUPBlesk VK SUP St 3.5. 18:00 HRAB2
Bohemia PrdKickers 1990 ČFC Čt 4.5. 17:00 ZAK
Sokol Vysočany SUPLomíci Čt 4.5. 18:15 ZAK
SuperNova L.F.C.PFC Kodymka SUP A Čt 4.5. 19:15 STER3
Dehet Old 1.FC SUPLadronka Čt 4.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
LomíciBohemia Prd Čt 11.5. 19:00 P2
Blesk VK SUPSokol Vysočany SUP Čt 18.5. 18:15 ZAK
PFC Kodymka SUP APodolka FC SUP Čt 18.5. 19:15 STER2
LadronkaSuperNova L.F.C. Čt 18.5. 20:45 ZAK
Kickers 1990 ČFCDehet Old 1.FC SUP Čt 18.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia PrdBlesk VK SUP St 24.5. 19:30 BECH
Sokol Vysočany SUPPFC Kodymka SUP A Čt 25.5. 18:15 ZAK
Dehet Old 1.FC SUPLomíci Čt 25.5. 19:00 P1
SuperNova L.F.C.Podolka FC SUP Čt 25.5. 19:15 STER1
LadronkaKickers 1990 ČFC Čt 25.5. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK SUPDehet Old 1.FC SUP St 31.5. 19:30 NOVOB
Podolka FC SUPSokol Vysočany SUP Čt 1.6. 18:15 ZAK
LomíciLadronka Čt 1.6. 19:00 P2
Kickers 1990 ČFCSuperNova L.F.C. Čt 1.6. 20:30 MALES
PFC Kodymka SUP ABohemia Prd Čt 1.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
LadronkaBlesk VK SUP St 7.6. 18:00 HRAB1
Bohemia PrdPodolka FC SUP Čt 8.6. 18:00 SCBEC
SuperNova L.F.C.Sokol Vysočany SUP Čt 8.6. 18:15 ZAK
Kickers 1990 ČFCLomíci Čt 8.6. 19:00 P1
Dehet Old 1.FC SUPPFC Kodymka SUP A Čt 8.6. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Podolka FC SUPDehet Old 1.FC SUP Čt 22.6. 19:30 MIKU1
Sokol Vysočany SUPBohemia Prd Čt 22.6. 19:30 ZAK
LomíciSuperNova L.F.C. Čt 22.6. 20:15 P1
Blesk VK SUPKickers 1990 ČFC Čt 22.6. 20:15 P2
PFC Kodymka SUP ALadronka Čt 22.6. 20:15 P3