Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

Po 10.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 10.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 10.4. 20:45 Mikulova MIKU2
St 19.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 19.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 19.4. 20:45 Mikulova MIKU2

Ortopedie

Čt 23.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 23.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 23.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 21.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 21.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 21.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Tučňáci SUP A

Čt 23.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 22.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 22.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Oblouci 81 AFC SUP

Po 27.3. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 27.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 20.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 20.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.5. 16:15 Pražačka P2
Ne 21.5. 17:30 Pražačka P2

Klokan Perón club SUP

St 12.4. 18:15 Mikulova MIKU1
St 12.4. 19:30 Mikulova MIKU1
St 12.4. 20:45 Mikulova MIKU1
St 10.5. 18:15 Mikulova MIKU2
St 10.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 10.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Super Naděje A

Út 21.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 21.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 23.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 23.4. 17:30 Děkanka DEKAN
St 31.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 31.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Veget FC SUP

St 22.3. 19:00 Pražačka P3
St 22.3. 20:15 Pražačka P3
Ne 23.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 23.4. 20:00 Mikulova MIKU4
Út 6.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 6.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Novis Praha

Po 10.4. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 10.4. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 9.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 9.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 29.5. 19:00 Pražačka P1
Po 29.5. 20:15 Pražačka P1

Berušky A

Pa 12.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 12.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 29.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 29.5. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 26.6. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 26.6. 20:15 Meteor 8 METE2

DP Xaverov SUP

Po 27.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 27.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 14.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 1.6. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 1.6. 20:15 Motorlet MOTO2

Indus SUP

St 26.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 26.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 18.5. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 18.5. 20:15 Motorlet MOTO1
Út 6.6. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 6.6. 20:15 Meteor 8 METE2

Defect SUP

St 22.3. 18:45 Aritma ARIT
St 22.3. 20:00 Aritma ARIT
Ne 21.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 21.5. 17:30 Mikulova MIKU3
St 31.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 31.5. 19:15 Hrabákova HRAB3