Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

St 13.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 13.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 13.9. 20:45 Mikulova MIKU2
St 20.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 20.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 20.9. 20:45 Mikulova MIKU2

Ortopedie

Út 5.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 5.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 5.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 9.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 9.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 9.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Tučňáci SUP A

Út 5.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 5.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 7.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 7.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 7.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Oblouci 81 AFC SUP

Po 4.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 4.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 13.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 13.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 13.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Klokan Perón club SUP

St 4.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 4.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 4.10. 20:45 Mikulova MIKU1
St 8.11. 18:15 Mikulova MIKU2
St 8.11. 19:30 Mikulova MIKU2
St 8.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Super Naděje A

Út 12.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 12.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 12.10. 19:30 Aritma ARIT
Čt 12.10. 20:45 Aritma ARIT
Út 31.10. 19:00 Pražačka P2
Út 31.10. 20:15 Pražačka P2

Veget FC SUP

Út 19.9. 19:00 Pražačka P3
Út 19.9. 20:15 Pražačka P3
Po 16.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 16.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 9.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 9.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Novis Praha

Čt 2.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 2.11. 20:30 Tempo FC TEMPO
Ne 12.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 12.11. 15:00 Pražačka P3
Po 20.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 20.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Berušky A

St 27.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 27.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 17.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 17.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 6.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 6.11. 18:15 Děkanka DEKAN

DP Xaverov SUP

Pa 8.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 8.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 26.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 26.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 22.11. 19:00 Pražačka P1
St 22.11. 20:15 Pražačka P1

Indus SUP

Út 12.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 12.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 29.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Čt 7.12. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 7.12. 20:30 Tempo FC TEMPO

Defect SUP

Pa 6.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 6.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 23.10. 19:00 Pražačka P1
Po 23.10. 20:15 Pražačka P1