Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Berušky A červená, modrá
Defect SUP oranžová
DP Xaverov SUP zeleno-žlutá, červeno-černá
Indus SUP zelená, žlutá
Super Naděje A bílá
Oblouci 81 AFC SUP zelená, žluto-modrá
Novis Praha žlutá
Klokan Perón club SUP zelená, bílá
Ortopedie modrá, bílá
Tučňáci SUP A zelená, oranžová
Veget FC SUP modro-bílá, bílá
Zelená liška TJ SUP A bílá, zelená

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Super Naděje AKlokan Perón club SUP Po 4.9. 19:30 MIKU1
DP Xaverov SUPTučňáci SUP A Po 4.9. 19:30 MIKU2
Indus SUPOrtopedie Po 4.9. 20:15 ZABEH
Oblouci 81 AFC SUPNovis Praha St 6.9. 19:30 MIKU3
Defect SUPVeget FC SUP Čt 7.9. 19:30 MIKU4
Berušky AZelená liška TJ SUP A Čt 7.9. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club SUPOblouci 81 AFC SUP Po 11.9. 18:15 MIKU1
Tučňáci SUP AIndus SUP Po 11.9. 19:30 MIKU1
Zelená liška TJ SUP ANovis Praha Út 12.9. 19:30 MIKU4
Veget FC SUPDP Xaverov SUP Čt 14.9. 18:15 BECH
OrtopedieSuper Naděje A Čt 14.9. 18:15 MIKU4
Berušky ADefect SUP Čt 14.9. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus SUPVeget FC SUP Po 18.9. 19:00 ZABEH
Novis PrahaKlokan Perón club SUP Út 19.9. 18:15 MIKU1
Defect SUPZelená liška TJ SUP A Út 19.9. 19:30 DEKAN
Oblouci 81 AFC SUPOrtopedie Čt 21.9. 18:15 MIKU3
DP Xaverov SUPBerušky A Čt 21.9. 18:15 BECH
Super Naděje ATučňáci SUP A St 25.10. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP AOblouci 81 AFC SUP Po 25.9. 19:30 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AKlokan Perón club SUP Út 26.9. 18:15 MIKU1
OrtopedieNovis Praha Út 26.9. 19:30 MIKU2
Veget FC SUPSuper Naděje A Čt 28.9. 19:30 MIKU1
Berušky AIndus SUP Čt 28.9. 20:30 MALES
Defect SUPDP Xaverov SUP Čt 26.10. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Novis PrahaTučňáci SUP A Po 2.10. 19:30 MIKU1
Klokan Perón club SUPOrtopedie Út 3.10. 18:15 MIKU1
Oblouci 81 AFC SUPVeget FC SUP St 4.10. 19:15 HRAB3
DP Xaverov SUPZelená liška TJ SUP A Čt 5.10. 18:15 BECH
Indus SUPDefect SUP Čt 5.10. 19:00 ZABEH
Super Naděje ABerušky A Čt 5.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect SUPSuper Naděje A Po 9.10. 19:30 DEKAN
Tučňáci SUP AKlokan Perón club SUP Po 9.10. 19:30 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AOrtopedie Út 10.10. 19:30 MIKU1
DP Xaverov SUPIndus SUP Čt 12.10. 18:15 BECH
Veget FC SUPNovis Praha Čt 12.10. 18:15 DEKAN
Berušky AOblouci 81 AFC SUP Čt 12.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Oblouci 81 AFC SUPDefect SUP Po 16.10. 19:30 DEKAN
Klokan Perón club SUPVeget FC SUP Út 17.10. 18:15 MIKU1
Indus SUPZelená liška TJ SUP A Út 17.10. 19:00 ZABEH
OrtopedieTučňáci SUP A Út 17.10. 19:30 MIKU1
Novis PrahaBerušky A Čt 19.10. 18:00 MALES
Super Naděje ADP Xaverov SUP Čt 19.10. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus SUPSuper Naděje A Po 30.10. 17:45 ZABEH
Zelená liška TJ SUP ATučňáci SUP A Po 30.10. 19:30 MIKU1
Defect SUPNovis Praha Út 31.10. 17:00 DEKAN
Berušky AKlokan Perón club SUP Út 31.10. 18:15 MIKU1
Veget FC SUPOrtopedie Út 31.10. 19:30 MIKU1
DP Xaverov SUPOblouci 81 AFC SUP Čt 2.11. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Oblouci 81 AFC SUPIndus SUP Po 6.11. 17:45 ZABEH
Tučňáci SUP AVeget FC SUP Po 6.11. 19:30 MIKU1
Klokan Perón club SUPDefect SUP Út 7.11. 18:15 MIKU1
OrtopedieBerušky A Út 7.11. 19:30 MIKU2
Super Naděje AZelená liška TJ SUP A St 8.11. 19:30 MIKU4
Novis PrahaDP Xaverov SUP Čt 9.11. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Berušky ATučňáci SUP A Po 13.11. 19:30 MIKU1
DP Xaverov SUPKlokan Perón club SUP Út 14.11. 18:15 MIKU1
Defect SUPOrtopedie Út 14.11. 19:30 MIKU1
Super Naděje AOblouci 81 AFC SUP St 15.11. 18:15 MIKU2
Zelená liška TJ SUP AVeget FC SUP St 15.11. 18:15 MIKU4
Indus SUPNovis Praha Čt 16.11. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club SUPIndus SUP St 29.11. 20:15 ZABEH
Veget FC SUPBerušky A St 29.11. 20:45 HOSTI
Tučňáci SUP ADefect SUP St 29.11. 20:45 MIKU3
OrtopedieDP Xaverov SUP St 29.11. 20:45 MIKU2
Novis PrahaSuper Naděje A St 29.11. 20:45 CESMI
Oblouci 81 AFC SUPZelená liška TJ SUP A St 29.11. 20:45 MIKU1