Miroslav Václavík – Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Dalibor Slezák, Petr Stupka, František Svoboda, Slavomír Voženílek
14. 11. 17 19:30 MIKU1 Defect SUP Ortopedie 10. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Jiří Janecký – Petr Havel, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Martin Průša, Jan Toman vs Miroslav Václavík – Milan Cajthaml, Jan Janata, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
5., 34. Karel Kocian 42. Petr Mácha
47. Milan Nový
7. 11. 17 19:30 MIKU2 Ortopedie Berušky A 9. 3:5 (2:4)
Dlouho se hrálo velmi vyrovnané utkání. V závěru prvního poločasu odskočili hosté na rozdíl dvou branek a své vedení uhájili až do konce. Čapla
Ortopedie Berušky A
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Karel Urban – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Jan Kuželka, Gustav Ondrejčík, Lubomír Tusjak, František Veselý, Robert Zemánek
14. Jindřich Müller
26. Pavel Procházka
37. Milan Cajthaml
11., 27. František Veselý
21. Pavel Kratochvíl
30., 37. František Koubek
31. 10. 17 19:30 MIKU1 Veget FC SUP Ortopedie 8. 7:3 (2:3)
První půle se nesla za stále převahy hostů, ale nedokázali si zajistit větší náskok. V druhé půli se karty obrátily a s přibývajícími minutami se náskok domácích zvyšoval. Vladimír Drápal, Stanislav Petroušek
Veget FC SUP Ortopedie
Pavel Valta – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Stanislav Krejčík, Karel Kulhánek, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Ctirad Udatný vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
16. Martin Vyštejn
17. 10. 17 19:30 MIKU1 Ortopedie Tučňáci SUP A 7. 2:3 (0:2)
Hosté byli o něco lepším týmem a zaslouženě zvítězili, hlavně díky střelci hattricku Janďourkovi.
Ortopedie Tučňáci SUP A
Miroslav Václavík – Milan Cajthaml, Jan Janata, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Václav Lejsek – Roman Bäumel, Martin Buneš, Vladimír Hájek, Milan Husák, Karel Janďourek, Petr Jeníček, Jiří Kopecký, Roman Podhorský
47. Otomar Sláma
48. Martin Vyštejn
20., 25., 54. Karel Janďourek
10. 10. 17 19:30 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Ortopedie 6. 2:0 (0:0)
Na superveterány rychlé utkání, ve kterém si domácí Kučera zavzpomínal na mladá léta. Kovařík
Zelená liška TJ SUP A Ortopedie
Jan Navrátil – Tomáš Gürtler, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Viktor Švestka, Michal Vokřínek vs Miroslav Václavík – Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
40., 50. Marcel Kučera
3. 10. 17 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Ortopedie 5. 5:3 (2:1)
Pohledné utkání odehrané z obou stran ve svižném tempu. Domácí zužitkovali mírnou převahu a zvítězili.
Klokan Perón club SUP Ortopedie
Roman Soukup – Michal Jiráň, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Antonín Obermajer, Petr Pohnán, David Ronn, Petr Sýkora vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
55. Jiří Balcar
26. 9. 17 19:30 MIKU2 Ortopedie Novis Praha 4. 5:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodlo proměňování šancí. Jan Turínek, Matěj Lang
Ortopedie Novis Praha
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jan Janata, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Jiří Landa – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Milan Makovec, Libor Novák, Antonín Příkaský, Mojmír Přikryl, Ota Ryneš, Petr Škvařil
17., 50. Milan Nový
31., 46., 60. Pavel Procházka
12. Pavel Bošek
38. Milan Makovec
21. 9. 17 18:15 MIKU3 Oblouci 81 AFC SUP Ortopedie 3. 2:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Hosté však byli proti a v závěru rozhodli o svém vítězství. Miroslav Weiner, Miroslav Weiner st.
Oblouci 81 AFC SUP Ortopedie
Josef Brada – František Bečvář, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
36., 53. Petr Venhauer 35. Jiří Balcar
40. Petr Mácha
57. Milan Nový
14. 9. 17 18:15 MIKU4 Ortopedie Super Naděje A 2. 1:4 (0:3)
V první půli jasně dominantní Ortopedie. Ve druhé půli se tempo srovnalo.
Ortopedie Super Naděje A
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Marek Poláček – Roman Kříž, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka
44. Milan Nový 14., 30., 55. Tomáš Kvapil
28. Ivo Štric
4. 9. 17 20:15 ZABEH Indus SUP A Ortopedie 1. 8:1 (1:0)
V méně produktivním prvním poločase si domácí vytvořili herní převahu, ale nedokázali se více než jednou prosadit. V té druhé, kdy už to vypadalo na one man show, se domácí prostříleli až k vysokému skóre. Voldán
Indus SUP A Ortopedie
Tomáš Coufal – Pavel Fín, Václav Kropáček, Petr Mourek, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Jan Janata, Petr Mácha, Jindřich Müller, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn