9. Zelená liška TJ SUP A 11 3 1 7 21:50 7

Út 19.9.17 19:00 P3 Kings of Kent Traktor humus VET A   (VL1A)
Út 19.9.17 20:15 P3 Sedm zbabělých B Vemex   (HL4C)
Po 16.10.17 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Traktor Praha A   (HL8A)
Po 16.10.17 20:30 TEMPO Smutný potapěči Hoverla Zak   (HL1A)
Čt 9.11.17 19:30 CESMI Kings of Kent Vojenské lesy VET   (VL1A)
Čt 9.11.17 20:45 CESMI Real Motion SG Orange Predators B   (HL8H)

29. 11. 17 20:45 HOSTI Veget FC SUP Berušky A 11. 2:7 (1:3)
Velice pohledné kombinační utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili jasně lepší hosté.
Veget FC SUP Berušky A
Pavel Valta – Petr Čermák, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Stanislav Krejčík, Karel Kulhánek, Stanislav Malíř vs Lubomír Tusjak – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Gustav Ondrejčík, Karel Urban, František Veselý, Robert Zemánek
40., 58. Petr Krištůfek
15. 11. 17 18:15 MIKU4 Zelená liška TJ SUP A Veget FC SUP 10. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání se zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
Zelená liška TJ SUP A Veget FC SUP
Jan Navrátil – Tomáš Gürtler, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Michal Vokřínek vs Antonín Kühn – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Karel Kulhánek, Stanislav Malíř, Pavel Tvrdík, Ctirad Udatný, Pavel Valta
25. Karel Kulhánek
38., 55. Ctirad Udatný
6. 11. 17 19:30 MIKU1 Tučňáci SUP A Veget FC SUP 9. 0:0 (0:0)
Velmi vyrovnané, defenzivně vedené utkání skončilo zaslouženou bezbrankovou remízou.
Tučňáci SUP A Veget FC SUP
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Martin Buneš, Vladimír Hájek, Milan Husák, Karel Janďourek, Petr Jeníček, Jiří Kopecký, Václav Lejsek, Roman Podhorský vs Stanislav Malíř – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Antonín Kühn, Karel Kulhánek, Petr Lédl, Vojtěch Mráz, Pavel Tvrdík, Ctirad Udatný
31. 10. 17 19:30 MIKU1 Veget FC SUP Ortopedie 8. 7:3 (2:3)
První půle se nesla za stále převahy hostů, ale nedokázali si zajistit větší náskok. V druhé půli se karty obrátily a s přibývajícími minutami se náskok domácích zvyšoval. Vladimír Drápal, Stanislav Petroušek
Veget FC SUP Ortopedie
Pavel Valta – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Stanislav Krejčík, Karel Kulhánek, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Ctirad Udatný vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
16. Martin Vyštejn
17. 10. 17 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Veget FC SUP 7. 7:1 (4:1)
Jednoznačná převaha domácího týmu, kterou dokázal přetavit v branky a zaslouženě zvítězil.
Klokan Perón club SUP Veget FC SUP
Roman Soukup – Michal Jiráň, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Antonín Obermajer, Petr Pohnán, Jan Regent, David Ronn vs Josef Kašička – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Stanislav Krejčík, Antonín Kühn, Stanislav Malíř, Vojtěch Mráz, Pavel Valta
8., 27., 28., 50. Daniel Mašek
12., 32., 60. David Ronn
25. Pavel Valta
12. 10. 17 18:15 DEKAN Veget FC SUP Novis Praha 6. 5:1 (1:1)
Utkání vyhrálo mužstvo, které bylo ze začátku horší, ale v průběžně převzalo iniciativu a zaslouženě vyhrálo. Vostatek
Veget FC SUP Novis Praha
Josef Kašička – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Petr Fišer, Marek Herman, Jiří Holub, Antonín Kühn, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Vojtěch Mráz, Pavel Valta vs Jiří Landa – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Antonín Příkaský
23. Petr Fišer
33., 37., 55. Pavel Valta
56. Ján Chromek
10. Pavel Bošek
4. 10. 17 19:15 HRAB3 Oblouci 81 AFC SUP Veget FC SUP 5. 2:2 (1:0)
Domácí dokázali v posledních deseti minutách dotáhnout dvougolové manko a dovedli zápas k remíze. Jakub Šindler, Prček
Oblouci 81 AFC SUP Veget FC SUP
Josef Brada – František Bečvář, Vlastimil Brabenec, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Petr Lédl – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Karel Kulhánek, Stanislav Malíř, Vojtěch Mráz, Ctirad Udatný, Pavel Valta
13. Petr Venhauer
49. Antonín Hálek
51., 53. Pavel Valta 35. Vojtěch Mráz
28. 9. 17 19:30 MIKU1 Veget FC SUP Super Naděje A 4. 2:1 (0:0)
První poločas byl velmi vyrovnaný a skončil bez branek. Po půli se hosté dostali do vedení, ale poté domácí zaveleli k obratu a zvítězili. Čapla
Veget FC SUP Super Naděje A
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Marek Herman, Antonín Kühn, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Pavel Valta vs Marek Poláček – Petr Adamec, Milan Kodálík, Roman Kříž, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Martin Routa, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
44. Ján Chromek
54. Marek Herman
35. Aleš Kvasnička
18. 9. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Veget FC SUP 3. 7:1 (5:1)
Velmi pěkné a čisté utkání. Na první pohled vyrovnaný zápas, kde nakonec domácí Indus zvítězil velkým rozdílem. Petr Nemynář
Indus SUP A Veget FC SUP
Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Luděk Kula, Petr Mourek, Milan Němeček, Zdeněk Svoboda, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Petr Fišer, Marek Herman, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Antonín Kühn, Petr Lédl, Ctirad Udatný, Pavel Valta
3., 8. Petr Vašíček
6., 9. Zdeněk Tichý
18. Zdeněk Svoboda
33. Luděk Kula
41. Pavel Fín
4. Pavel Valta
14. 9. 17 18:15 BECH Veget FC SUP DP Xaverov SUP 2. 3:2 (2:0)
Zasloužené vítězství Vegetu, který dokázal uhlídat útočníky DP Xaverov a vždy vstřelit z protiútoku gól. Xaverov snížil až minutu před koncem na rozdíl gólu. Husák
Veget FC SUP DP Xaverov SUP
Pavel Valta – Michal Brandejs, Ján Chromek, Jiří Holub, Karel Kulhánek, Petr Lédl vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Karel Petržílka, Dalibor Slezák, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
13., 20. Pavel Valta
37. Michal Brandejs
37. Slavomír Voženílek
59. Karel Petržílka
7. 9. 17 19:30 MIKU4 Defect SUP Veget FC SUP 1. 4:3 (1:1)
Velice pohledný fotbal, krásné kombinační akce hrané ve vysokém tempu. Rozhodl větší hlad po vítězství. Tomáš Kolařík
Defect SUP Veget FC SUP
Evžen Trexler – Vlastimil Bartošek, Petr Havel, Martin Hošek, Karel Hynek, Karel Kocian, Martin Pleštil, Jan Toman vs Karel Kulhánek – Petr Čermák, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Antonín Kühn, Petr Lédl, Pavel Valta