Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Kbelák FC SUP

Po 15.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 15.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Út 23.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 23.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Út 30.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 30.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Kapr tým SUP

Čt 18.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 18.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 18.5. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 19.6. 18:15 Aritma ARIT
Po 19.6. 19:30 Aritma ARIT

Valník

Čt 25.5. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 25.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 20.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 20.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 20.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Čechie 12° SUP

Ne 26.3. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 26.3. 20:00 Děkanka DEKAN
Čt 22.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 22.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 22.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pražačka seniors A

Po 3.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 3.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 24.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 24.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
Ne 4.6. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 15:00 Zákostelní ZAK

Endoprotéza

Čt 30.3. 19:00 Pražačka P3
Čt 30.3. 20:15 Pražačka P3
St 19.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 19.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 9.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 9.5. 19:30 Litvínovská LITVI

Flamengo FC SUP

Út 11.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 11.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 10.5. 19:00 Pražačka P2
St 10.5. 20:15 Pražačka P2
Ne 4.6. 18:45 Pražačka P3
Ne 4.6. 20:00 Pražačka P3

Javorák plus

Po 1.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 1.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 1.5. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 15.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 15.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 15.5. 20:30 Malešice AFK MALES

Radouč FC B

Ne 23.4. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 23.4. 17:30 Běchovice 2 BECH
St 24.5. 19:00 Pražačka P3
St 24.5. 20:15 Pražačka P3
Út 13.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 13.6. 19:15 Hrabákova HRAB3

1.FC RUM SUP

Út 16.5. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 16.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 7.6. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 7.6. 20:00 Bílá Hora BIHOR
St 28.6. 19:00 Pražačka P2
St 28.6. 20:15 Pražačka P2

Ladronka

Út 18.4. 19:00 Pražačka P2
Út 18.4. 20:15 Pražačka P2
Út 9.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 9.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 4.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 4.6. 13:45 Hanspaulka HANSP

Prohibice FKK SUP

St 19.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 19.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 9.5. 19:00 Pražačka P1
Út 9.5. 20:15 Pražačka P1
Ne 4.6. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 4.6. 18:45 Hanspaulka HANSP