Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
1.FC RUM SUP modro-bílá, bílá
Čechie 12° SUP zelená, oranžová
Endoprotéza zelená, rudá
Flamengo FC SUP červeno-černá, bílá
Kapr tým SUP zelená
Kbelák FC SUP černo-bílá
Ladronka žlutá, červená
Javorák plus červená
Pražačka seniors A modrá, žlutá
Prohibice FKK SUP červeno-černá
Radouč FC B modrá, fialovo-bílá
Valník oranžovo-šedá, černo-žlutá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPPražačka seniors A Po 4.9. 20:45 HANSP
Kapr tým SUPJavorák plus Út 5.9. 18:15 HOSTI
Čechie 12° SUPRadouč FC B Út 5.9. 18:15 MIKU4
1.FC RUM SUPValník Út 5.9. 19:15 MOTO2
EndoprotézaProhibice FKK SUP St 6.9. 18:15 NOVOB
Kbelák FC SUPLadronka St 6.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Prohibice FKK SUPFlamengo FC SUP Po 11.9. 18:15 HANSP
1.FC RUM SUPČechie 12° SUP Út 12.9. 19:15 MOTO1
Radouč FC BEndoprotéza Út 12.9. 19:15 HRAB3
Javorák plusKbelák FC SUP Út 12.9. 19:15 MALES
ValníkLadronka Út 12.9. 20:15 METE2
Pražačka seniors AKapr tým SUP Út 12.9. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPRadouč FC B Po 18.9. 18:15 HANSP
Čechie 12° SUPValník Po 18.9. 20:15 METE1
LadronkaJavorák plus Út 19.9. 18:15 HOSTI
Kbelák FC SUPPražačka seniors A Út 19.9. 19:00 METE2
Endoprotéza1.FC RUM SUP Út 19.9. 19:15 MOTO2
Kapr tým SUPProhibice FKK SUP St 20.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
ValníkJavorák plus Po 2.10. 20:15 METE1
Radouč FC BKapr tým SUP Út 3.10. 18:00 MALES
Čechie 12° SUPEndoprotéza Út 3.10. 19:15 HRAB3
1.FC RUM SUPFlamengo FC SUP Út 3.10. 19:15 MOTO2
Pražačka seniors ALadronka Út 3.10. 20:30 MALES
Prohibice FKK SUPKbelák FC SUP St 4.10. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPČechie 12° SUP Po 9.10. 17:00 HANSP
EndoprotézaValník Po 9.10. 20:15 METE1
Kbelák FC SUPRadouč FC B Út 10.10. 19:00 METE1
Kapr tým SUP1.FC RUM SUP Út 10.10. 19:15 MOTO1
Javorák plusPražačka seniors A Út 10.10. 19:30 HOSTI
LadronkaProhibice FKK SUP St 11.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
EndoprotézaFlamengo FC SUP Po 16.10. 17:00 HANSP
ValníkPražačka seniors A Po 16.10. 20:15 METE1
Čechie 12° SUPKapr tým SUP Po 16.10. 20:45 BECH
Radouč FC BLadronka Út 17.10. 18:00 MALES
Prohibice FKK SUPJavorák plus Út 17.10. 18:15 HOSTI
1.FC RUM SUPKbelák FC SUP Út 17.10. 19:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPValník Po 23.10. 17:00 HANSP
Pražačka seniors AProhibice FKK SUP Út 24.10. 18:15 MIKU1
Ladronka1.FC RUM SUP Út 24.10. 19:15 MOTO2
Kbelák FC SUPČechie 12° SUP Út 24.10. 20:30 SCBEC
Javorák plusRadouč FC B St 25.10. 18:15 DEKAN
Kapr tým SUPEndoprotéza St 25.10. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPKapr tým SUP Po 30.10. 17:00 HANSP
ValníkProhibice FKK SUP Po 30.10. 20:15 METE1
Čechie 12° SUPLadronka Út 31.10. 17:00 HANSP
Radouč FC BPražačka seniors A Út 31.10. 18:15 MIKU2
1.FC RUM SUPJavorák plus Út 31.10. 19:15 MOTO1
EndoprotézaKbelák FC SUP St 1.11. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelák FC SUPFlamengo FC SUP Po 13.11. 17:00 HANSP
Kapr tým SUPValník Po 13.11. 20:15 METE1
Prohibice FKK SUPRadouč FC B Út 14.11. 18:15 MIKU3
Pražačka seniors A1.FC RUM SUP Út 14.11. 19:15 MOTO1
Javorák plusČechie 12° SUP Út 14.11. 19:30 HOSTI
LadronkaEndoprotéza St 15.11. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
ValníkRadouč FC B Po 20.11. 18:00 MALES
Čechie 12° SUPPražačka seniors A Po 20.11. 18:15 MIKU3
1.FC RUM SUPProhibice FKK SUP Út 21.11. 19:15 MOTO1
Flamengo FC SUPLadronka Út 21.11. 19:30 CESMI
EndoprotézaJavorák plus Út 21.11. 19:30 HOSTI
Kapr tým SUPKbelák FC SUP St 22.11. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC B1.FC RUM SUP Út 5.12. 19:00 METE2
Prohibice FKK SUPČechie 12° SUP Út 5.12. 19:00 P3
Pražačka seniors AEndoprotéza Út 5.12. 19:00 P2
Javorák plusFlamengo FC SUP Út 5.12. 19:00 P1
LadronkaKapr tým SUP Út 5.12. 19:00 KORAB
Kbelák FC SUPValník Út 5.12. 19:00 METE1