Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Rokoska SUP

Po 27.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 27.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 27.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 21.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 21.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 21.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Cormoran FC SUP

Ne 26.3. 18:45 Pražačka P3
Ne 26.3. 20:00 Pražačka P3
Út 20.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 20.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 20.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Sen ČM PG supervet

St 5.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 5.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 24.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 24.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 21.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 21.5. 17:30 Mikulova MIKU2

Tučňáci SUP B

Út 25.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 25.4. 18:15 Děkanka DEKAN
St 17.5. 17:00 Děkanka DEKAN
St 17.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 5.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 5.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Berger club SUP

Ne 26.3. 11:15 Pražačka P1
Ne 26.3. 12:30 Pražačka P1
Čt 11.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 11.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 31.5. 19:00 Pražačka P2
St 31.5. 20:15 Pražačka P2

Úderka Žižkov SUP

Út 11.4. 19:00 Pražačka P1
Út 11.4. 20:15 Pražačka P1
Čt 11.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 11.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Pa 2.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 2.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Blesk VK SUP

Ne 9.4. 11:15 Pražačka P2
Ne 9.4. 12:30 Pražačka P2
Pa 5.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 5.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 25.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 25.5. 20:15 Pražačka P2

VV Vokra SV

Pa 12.5. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 12.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 30.5. 19:00 Pražačka P1
Út 30.5. 20:15 Pražačka P1
Po 26.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 26.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Benda All Stars FC

Po 10.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 10.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 19.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 19.5. 19:15 Pražačka P1
Čt 8.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 8.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Starci na chmelu SUP A

St 26.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 26.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 19.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 19.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 13.6. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 13.6. 20:15 Meteor 8 METE2

Torzo AFZ

Po 27.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 27.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 21.5. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 21.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
St 7.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 7.6. 19:15 Hrabákova HRAB3

Domácí potřeby SUP

Po 20.3. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 20.3. 20:15 Motorlet MOTO1
Čt 25.5. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 25.5. 20:15 Motorlet MOTO1
Ne 4.6. 13:45 Pražačka P3
Ne 4.6. 15:00 Pražačka P3