Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Benda All Stars FC zeleno-černá, oranžová
Domácí potřeby SUP žlutá, zelená
Blesk VK SUP modrá, žluto-modrá
Cormoran FC SUP zeleno-bílá, černá
Starci na chmelu SUP A žlutá, oranžová
Berger club SUP modrá, bílo-černá
Rokoska SUP bílo-černá, zeleno-bílá
Sen ČM PG supervet černá, červená
Torzo AFZ modro-šedá
Tučňáci SUP B žlutá, zelená
Úderka Žižkov SUP rudá, modrá
VV Vokra SV modro-červená

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPTorzo AFZ St 6.9. 18:15 MIKU1
Domácí potřeby SUPÚderka Žižkov SUP St 6.9. 18:15 LITVI
Berger club SUPRokoska SUP St 6.9. 18:45 BIHOR
Starci na chmelu SUP ASen ČM PG supervet Čt 7.9. 19:30 ZAK
Blesk VK SUPTučňáci SUP B Čt 7.9. 19:30 MIKU3
Benda All Stars FCVV Vokra SV St 4.10. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP BCormoran FC SUP Út 12.9. 18:15 MIKU1
Sen ČM PG supervetBerger club SUP St 13.9. 18:45 BIHOR
Benda All Stars FCDomácí potřeby SUP St 13.9. 20:15 P1
Úderka Žižkov SUPBlesk VK SUP St 13.9. 20:15 P2
Torzo AFZStarci na chmelu SUP A Čt 14.9. 17:00 ZAK
VV Vokra SVRokoska SUP Čt 14.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPÚderka Žižkov SUP St 20.9. 18:15 MIKU1
Domácí potřeby SUPVV Vokra SV St 20.9. 18:15 LITVI
Berger club SUPTorzo AFZ St 20.9. 20:00 BIHOR
Blesk VK SUPBenda All Stars FC St 20.9. 20:15 P3
Rokoska SUPSen ČM PG supervet Čt 21.9. 19:30 BECH
Starci na chmelu SUP ATučňáci SUP B Čt 5.10. 17:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP BBerger club SUP Út 26.9. 19:30 HANSP
Domácí potřeby SUPBlesk VK SUP St 27.9. 18:15 LITVI
Benda All Stars FCCormoran FC SUP St 27.9. 20:15 P3
Úderka Žižkov SUPStarci na chmelu SUP A Čt 28.9. 18:15 ZAK
Torzo AFZRokoska SUP Čt 28.9. 19:00 P3
VV Vokra SVSen ČM PG supervet Čt 28.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPDomácí potřeby SUP St 11.10. 18:15 MIKU1
Berger club SUPÚderka Žižkov SUP St 11.10. 20:00 BIHOR
Starci na chmelu SUP ABenda All Stars FC Čt 12.10. 17:00 ZAK
Blesk VK SUPVV Vokra SV Čt 12.10. 18:15 NOVOB
Rokoska SUPTučňáci SUP B Čt 12.10. 19:15 MOTO3
Sen ČM PG supervetTorzo AFZ Čt 12.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK SUPCormoran FC SUP St 18.10. 18:15 MIKU1
Domácí potřeby SUPStarci na chmelu SUP A St 18.10. 18:15 LITVI
Benda All Stars FCBerger club SUP St 18.10. 20:15 P2
Úderka Žižkov SUPRokoska SUP St 18.10. 20:15 P3
Tučňáci SUP BSen ČM PG supervet Čt 19.10. 19:30 BECH
VV Vokra SVTorzo AFZ Čt 19.10. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPVV Vokra SV St 25.10. 18:15 MIKU1
Rokoska SUPBenda All Stars FC St 25.10. 20:15 P2
Berger club SUPDomácí potřeby SUP St 25.10. 20:45 LITVI
Starci na chmelu SUP ABlesk VK SUP Čt 26.10. 17:00 ZAK
Torzo AFZTučňáci SUP B Čt 26.10. 19:30 MIKU4
Sen ČM PG supervetÚderka Žižkov SUP Čt 26.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPStarci na chmelu SUP A St 1.11. 18:15 MIKU1
Domácí potřeby SUPRokoska SUP St 1.11. 18:15 LITVI
Blesk VK SUPBerger club SUP St 1.11. 20:00 BIHOR
Benda All Stars FCSen ČM PG supervet St 1.11. 20:15 P1
VV Vokra SVTučňáci SUP B Čt 2.11. 18:00 MALES
Úderka Žižkov SUPTorzo AFZ Ne 5.11. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP BÚderka Žižkov SUP Út 7.11. 19:00 P3
Berger club SUPCormoran FC SUP St 8.11. 18:45 BIHOR
Torzo AFZBenda All Stars FC St 8.11. 20:15 P2
Rokoska SUPBlesk VK SUP St 8.11. 20:30 SCBEC
Starci na chmelu SUP AVV Vokra SV Čt 9.11. 17:00 ZAK
Sen ČM PG supervetDomácí potřeby SUP Čt 9.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda All Stars FCTučňáci SUP B Út 14.11. 20:30 MALES
Cormoran FC SUPRokoska SUP St 15.11. 18:15 MIKU1
Domácí potřeby SUPTorzo AFZ St 15.11. 18:15 LITVI
Starci na chmelu SUP ABerger club SUP St 15.11. 20:00 BIHOR
VV Vokra SVÚderka Žižkov SUP Čt 16.11. 19:00 P3
Blesk VK SUPSen ČM PG supervet Čt 16.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPBenda All Stars FC Čt 30.11. 20:15 P3
Tučňáci SUP BDomácí potřeby SUP Čt 30.11. 20:15 P2
Sen ČM PG supervetCormoran FC SUP Čt 30.11. 20:15 P1
Torzo AFZBlesk VK SUP Čt 30.11. 20:30 MALES
Rokoska SUPStarci na chmelu SUP A Čt 30.11. 20:30 ZAK
Berger club SUPVV Vokra SV Čt 30.11. 20:30 ARIT