Ne 24.9.17 18:45 MIKU3 Xichties FC Parádníci   (HL6K)
Ne 24.9.17 20:00 MIKU3 DDR FC Buzuluk Úvaly FC   (HL7L)
Čt 9.11.17 18:00 MALES Mamba club V Partizan Praha VET   (VL3C)
Čt 9.11.17 19:15 MALES Přezletice SK RSC 4077 DUCKS   (HL3C)
Čt 9.11.17 20:30 MALES Autobazar Duo VET Kuřátka FC   (VL2B)

30. 11. 17 20:15 P1 Sen ČM PG supervet Cormoran FC SUP 11. 3:2 (3:2)
Velmi pěkné utkání, ve kterém měli domácí o něco více ze hry a zaslouženě zvítězili. Všechny branky padly v prvním poločase.
Sen ČM PG supervet Cormoran FC SUP
Petr Fridrich – Miroslav Ackermann, Martin Gajdica, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Robert Nykl, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Jiří Jirsa – Martin Duchek, Jan Havránek, Josef Kurka, Roman Lakota, Petr Morávek
1. Zdeněk Kolář
3., 27. Robert Nykl
8. Roman Lakota
12. Petr Morávek
15. 11. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Rokoska SUP 10. 1:5 (0:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný a padla v něm jediná branka na straně hostů. Druhá půle byla jednoznačně v režii hostujícího týmu, kterýrozhodl o svém vítězství. Dufek
Cormoran FC SUP Rokoska SUP
Jiří Mašát – Martin Duchek, Jan Havránek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Roman Lakota, Daniel Los, František Zapletal vs Jaroslav Marek – Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Václav Krása, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Ladislav Šrám, Petr Vydra
32. Jiří Jirsa 9. Lubomír Hluší
34. Petr Vydra
37., 40., 48. Sabid Halilovič
8. 11. 17 18:45 BIHOR Berger club SUP Cormoran FC SUP 9. 2:9 (1:4)
Domácí hráli celé utkání oslabeni o jednoho hráče v poli, což se projevilo na výsledku utkání. Hosté toho využili a se svým soupeřem si doslova pohráli a jednoznačně zvítězili.
Berger club SUP Cormoran FC SUP
Petr Vaněk – Pavel Gaper, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Roman Vild, František Zalužanský vs Jan Havránek – Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Roman Lakota, Daniel Los, Petr Morávek, František Zapletal
16. František Zalužanský
32. Jan Jedlička
18., 21., 24., 49. Petr Morávek
29., 31., 43. Vladislav Kašpar
36. Jan Havránek
37. Jiří Jirsa
1. 11. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A 8. 2:1 (0:0)
Utkání by více slušela remíza, ale domácí si zkušenostmi pohlídali vítězství.
Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A
Jan Havránek – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Roman Lakota, Daniel Los vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek
49. Roman Lakota
56. Martin Duchek
32. Petr Hochmann
25. 10. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP VV Vokra SV 7. 7:3 (2:0)
Dobré utkání, v němž zvítězilo domácí mužstvo díky produktivitě v zakončení. Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek
Cormoran FC SUP VV Vokra SV
Jan Havránek – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Josef Kurka, Roman Lakota, Daniel Los, František Zapletal vs Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Jaroslav Špánek, Pavel Viktoryn, Tomáš Zmatlík
57. Tomáš Procházka
18. 10. 17 18:15 MIKU1 Blesk VK SUP Cormoran FC SUP 6. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec byli o gól šťastnějším týmem hosté.
Blesk VK SUP Cormoran FC SUP
Ladislav Hubáček – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, František Fencl, Jindřich Ludmila, Aleš Netolický, Robert Souček vs Jan Havránek – Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Roman Lakota, Daniel Los, Petr Morávek, František Zapletal
19. Tomáš Andrle
27., 58. František Fencl
7., 25. Josef Kurka
13. Petr Morávek
57. Jan Havránek
11. 10. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Domácí potřeby SUP 5. 3:4 (1:3)
Slušně hrané utkání se šancemi na obou stranách. Hosté nakonec byli o gól šťastnější a vyhráli. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Cormoran FC SUP Domácí potřeby SUP
Vladislav Kašpar – Martin Duchek, Jan Havránek, Josef Kurka, Roman Lakota, Daniel Los, Petr Morávek, František Zapletal vs Stanislav Kohoutek – Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník
22. Jan Havránek
45. Martin Duchek
57. Josef Kurka
5., 18. Luboš Urban
8. Luboš Petrášek
56. Vlastimil Schwarz
27. 9. 17 20:15 P3 Benda All Stars FC Cormoran FC SUP 4. 7:3 (3:1)
Cormoranu se zranil v 10. minutě brankář a od té doby měl Benda navrch. Cormoran bojoval a dal i tři góly, ale nakonec výrazně prohrál. Michal Žák
Benda All Stars FC Cormoran FC SUP
Patrik Vágner – Jan Hanžl, Michal Pína, Leoš Sommer, Marek Stoupal, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Jiří Mašát – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Roman Lakota, Daniel Los, František Zapletal
49. Martin Duchek
20. 9. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Úderka Žižkov SUP 3. 3:1 (1:1)
Klidné ospalé utkání. Výsledek odpovídá průběhu.
Cormoran FC SUP Úderka Žižkov SUP
Daniel Los – Martin Duchek, Jan Havránek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, František Zapletal vs Michal Antonický – Pavel Fligl, Zdeněk Janků, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Josef Skopal, Jaromír Vydra
14., 45., 52. František Zapletal 28. Jaromír Vydra
12. 9. 17 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP B Cormoran FC SUP 2. 5:2 (4:0)
Tučňáky nasměroval k vítězství čtyřmi góly Maňas. Cormoran soupeře zatlačil, ale prosadil se pouze dvakrát. Čapla
Tučňáci SUP B Cormoran FC SUP
Pavel Winter – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda vs Jiří Mašát – Martin Duchek, Jan Havránek, Jiří Jirsa, Josef Kurka, Roman Lakota, Petr Morávek, František Zapletal
2., 4., 13., 18. Petr Maňas
38. Jiří Šmejc
37. Josef Kurka
54. Jiří Jirsa
40. Petr Morávek
6. 9. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Torzo AFZ 1. 4:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl Cormoran v posledních deseti minutích. Hostům nepomohl ani povzbuzující Jan Koller v roli fanouška. Olmr
Cormoran FC SUP Torzo AFZ
Vladislav Kašpar – Martin Duchek, Jan Havránek, Jiří Jirsa, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Petr Morávek vs Petr Lexa – Jiří Jindra, Jan Kára, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Martin Vobecký, Václav Ziegler