St 8.11.17 19:30 DEKAN Masters V Gente VET   (VL3B)
St 8.11.17 20:45 DEKAN 64! FC Kobylisy A Uličníci FC   (HL6E)
Čt 30.11.17 19:15 TEMPO Tuscarora 03 Alkohol Tea FC   (HL6G)
Čt 30.11.17 20:30 TEMPO Partizan Praha VET Bránický tank VET   (VL3C)

27. 11. 17 18:15 MIKU4 Vibromax 2012 Berušky B 9. 3:7 (1:2)
Utkání v přátelské atmosféře dopadlo lépe pro slunéčka sedmitečná, která více běhala.
Vibromax 2012 Berušky B
Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek vs Tomáš Zima – Petr Hejč, Milan Janča, Vlastimil Křelina, Martin Opatřil, Robert Zemánek
38., 49., 55. Vlastimil Křelina
16. 11. 17 18:00 MALES Berušky B Traktor Humus SUP A 8. 4:1 (2:0)
Hezké utkání. Traktor ve druhém poločase utkání zdramatizoval, ve snaze vyrovnat zapomněl na zadní vrátka a góly v posledních minutách rozhodly duel ve svůj prospěch Berušky.
Berušky B Traktor Humus SUP A
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Roman Vavro, Roman Veleba
18., 59. Petr Hejč
19. Milan Janča
58. Jaroslav Tater
14 Petr Hejč 42. Petr Mládek
6. 11. 17 18:15 DEKAN Socra SUP Berušky B 7. 6:4 (5:2)
Velice vyrovnaný zápas. Hosté jasně lepší v prvním poločase, ale do druhého poločasu lépe vstoupil tým domácích a celkově byli druhý poločas lepší. Ale náskok hostů se jim už nepodařilo odvrátit.
Socra SUP Berušky B
František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser vs Evžen Vacek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
4., 12., 22. Petr Bačovský
23. Václav Kaiser
26., 37. Jan Adámek
3., 6., 31. Petr Hejč
54. Milan Janča
26. 10. 17 18:00 MALES Berušky B Bílý lev CF SUP 6. 3:4 (3:1)
Domácí si vytvořili náskok, který hosté začali umazávat a nakonec se jim dokonce podařilo utkání otočil ve svůj prospěch. Jiří Mack, Tomáš Nosek
Berušky B Bílý lev CF SUP
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Michal Vodička – Jiří Chmela, Petr Frýba, Milan Krejčí, Milan Kříž, Petr Šulc, Martin Urbanec
12. Petr Hejč
25. Robert Kreibich
28. Vlastimil Křelina
15 Tomáš Zima 29. Petr Šulc
43. Milan Kříž
47., 60. Jiří Chmela
16. 10. 17 18:00 HRAB1 Jawa-Suprtechno A Berušky B 5. 0:2 (0:0)
Poklidné utkání. Ve druhé půli rozhodli důraznější hosté. Jan Kutman, David Linhart
Jawa-Suprtechno A Berušky B
Vlastimil Brož – Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal vs Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
41. Robert Kreibich
58. OG
12. 10. 17 18:00 MALES Berušky B Houbaři 4. 8:2 (3:1)
Jasná záležitost, Berušky ve všem o hodně lepší. Miroslav Weiner
Berušky B Houbaři
Evžen Vacek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička, Miroslav Stoklasa