Čt 9.11.17 17:00 HANSP Hell´s Old Boys J.R.Club VET A   (VL2B)
Čt 9.11.17 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Indus VET   (VL3C)
Čt 9.11.17 19:30 HANSP Ravens FC Kopanda team FC   (HL7G)

27. 11. 17 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Houbaři 9. 2:3 (1:1)
Od začátku zápasu byli hosté v převaze. Rozhodující byl první gól v 19. minutě, který vše odstartoval. Beneš
Bílý lev CF SUP Houbaři
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Petr Šulc, Martin Urbanec vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp
24., 34. Petr Šulc 19. Miroslav Pětník
36. Jiří Šíp
36. Roman Hlinák
20. 11. 17 18:15 MIKU2 Houbaři Vibromax 2012 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté vedli po poločase o jednu branku. Ve druhé půli však domácí zabrali a zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch. Husák
Houbaři Vibromax 2012
Miroslav Pětník – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek
42. Roman Hlinák
52. Jiří Šíp
30. Petr Burian
13. 11. 17 18:00 HRAB1 Houbaři Jawa-Suprtechno A 8. 3:3 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Houbaři Jawa-Suprtechno A
Pavel Podskalský – Josef Čáslavský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička vs Vlastimil Brož – Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal
20., 37. Jiří Šíp
40. Antonín Štěpnička
43., 57., 58. Ladislav Sedlák
23. 10. 17 17:00 DEKAN Enzian Houbaři 6. 2:2 (1:1)
Pěkné utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
Enzian Houbaři
Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička
26. Vladimír Zeman
41. Stanislav Mazouch
4., 40. Roman Hlinák
16. 10. 17 20:45 DEKAN Houbaři Nejistá sezóna SUP 5. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou plichtou.
Houbaři Nejistá sezóna SUP
Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička vs Milan Dedera – František Brejcha, Jiří Brejcha, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann
2. Antonín Štěpnička
41. Roman Hlinák
47., 54. Jiří Šmat
12. 10. 17 18:00 MALES Berušky B Houbaři 4. 8:2 (3:1)
Jasná záležitost, Berušky ve všem o hodně lepší. Miroslav Weiner
Berušky B Houbaři
Evžen Vacek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička, Miroslav Stoklasa
59. Roman Hlinák
20. 9. 17 18:00 HRAB3 Traktor Humus SUP A Houbaři 2. 6:0 (2:0)
Jednostranné utkání v podání domácích.
Traktor Humus SUP A Houbaři
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý, Roman Vavro, Roman Veleba vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička
10. Václav Meisner
29. Roman Vavro
35. Mykola Frydrak
45. Jaroslav Havran
46. Roman Veleba
50. Vasil Bobalik
11. 9. 17 18:15 DEKAN Houbaři Socra SUP 1. 5:2 (4:0)
Oboustranně pěkný zápas hraný nahoru dolů. Houbaři sklízeli úrodu díky gólmanovi Podskalskému. V každém týmu se našel vždy jeden špílmachr. Vojtěch Mráz, Milan Mužátko
Houbaři Socra SUP
Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Miroslav Stoklasa vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser, Miroslav Rothe