Út 5.9.17 19:15 MOTO2 1.FC RUM SUP Valník   (SVL2A)
Út 5.9.17 20:30 MOTO2 Canary FC Suchá dáseň AC   (HL8C)
St 22.11.17 19:30 MIKU1 Radouč FC UVL A Tučňáci UVL   (UVL1A)
St 22.11.17 20:45 MIKU1 Fešáci ve vatě Medvídkova tlapička   (HL5E)

27. 11. 17 18:15 MIKU4 Vibromax 2012 Berušky B 9. 3:7 (1:2)
Utkání v přátelské atmosféře dopadlo lépe pro slunéčka sedmitečná, která více běhala.
Vibromax 2012 Berušky B
Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek vs Tomáš Zima – Petr Hejč, Milan Janča, Vlastimil Křelina, Martin Opatřil, Robert Zemánek
38., 49., 55. Vlastimil Křelina
20. 11. 17 18:15 MIKU2 Houbaři Vibromax 2012 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté vedli po poločase o jednu branku. Ve druhé půli však domácí zabrali a zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch. Husák
Houbaři Vibromax 2012
Miroslav Pětník – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek
42. Roman Hlinák
52. Jiří Šíp
30. Petr Burian
7. 11. 17 18:15 MIKU3 Traktor Humus SUP A Vibromax 2012 7. 4:2 (1:0)
Vyrovnané utkání s řadou nepřesností na obou stranách. Domácí byli produktivnější v zakončení a díky tomu zvítězili.
Traktor Humus SUP A Vibromax 2012
Mykola Frydrak – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba vs Zbyněk Musil – Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
25. Roman Vavro
40. Petr Mládek
41. Jaroslav Havran
55. Roman Veleba
45., 48. Pavel Mráz
23. 10. 17 18:15 DEKAN Vibromax 2012 Socra SUP 6. 1:5 (0:2)
Zajímavý zápas, který pro sebe získali lépe zakončující hosté.
Vibromax 2012 Socra SUP
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek vs Pavel Buchta – Jan Adámek, Petr Bačovský, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, František Hubr
55. Pavel Mráz 3. Jan Čemus
21., 45., 59. Marek Čermák
31. Petr Bačovský
16. 10. 17 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Vibromax 2012 5. 5:0 (3:0)
Bílý lev dokázal přetavit vyšší kvalitu v rozhodující náskok již v první půli. Po přestávce nadělil hostům nepopulárního "bůra". Vibromax by si za svou snahu zasloužil alespoň čestný úspěch, ale nebylo mu přáno. René Černý, Jan Kroj
Bílý lev CF SUP Vibromax 2012
Tomáš Peterka – Miloslav Anděl, Jiří Chmela, Petr Frýba, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Karel Mikeš, Petr Šulc, Martin Urbanec, Michal Vodička vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
6. Michal Vodička
20. Miloslav Anděl
21. Karel Mikeš
44. Petr Frýba
47. Martin Urbanec
9. 10. 17 18:00 HRAB1 Vibromax 2012 Jawa-Suprtechno A 4. 4:3 (0:2)
Vibromax začal ve ctyřech, ale díky heroickému výkonu brankáře Musila se držel v zápase. V závěru se už Supertechno vidělo na třetím poločase a za 50 sekund dostalo tři goly na cestu. Jan Němec
Vibromax 2012 Jawa-Suprtechno A
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek vs Vlastimil Brož – Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal
42. Petr Burian
59., 60. Petr Koutník
60. Pavel Mráz
8. Miroslav Soucha
23. Ladislav Sedlák
33. Zdeněk Rožánek
18. 9. 17 17:00 DEKAN Vibromax 2012 Enzian 2. 1:4 (0:3)
Jednalo se o pěkné fotbalové utkání, které bylo vedeno v duchu fair play. Hosté po zásluze zvítězili. Radek Dvořák
Vibromax 2012 Enzian
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Bronislav Süss, Jiří Zetek vs Pavel Komanec – Miroslav Bílek, Petr Fohl, Tomáš Horník, Petr Houf, Rostislav Jirkal, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
32. Jiří Zetek 17. Vladimír Zeman
21., 27., 57. Petr Houf
12. 9. 17 20:45 DEKAN Nejistá sezóna SUP Vibromax 2012 1. 2:3 (0:0)
Utkání se šťastnějším koncem pro Vibromax. Voldán
Nejistá sezóna SUP Vibromax 2012
Milan Dedera – František Brejcha, Jiří Brejcha, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Jiří Mužíček, Bronislav Süss, Jiří Zetek